vandakata Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Haircontrast Hajhosszabbítás És Hajdúsítás, Miskolc
13 évvel ezelőtt
Fél óra egy hajhosszabbításra? Számomra elég hihetetlennek tűnt... Egyik barátnőmtől kaptam kedvet hozzá, akinek mindig vállig érő haja volt, aztán az egyik bulinkra beesett hátközépig érővel...:-) Tényleg igaz a mondás, hogy a legjobb reklám az, ha személyesen tapasztalok meg valamit.... Lehet, hogyha egy reklámban látom, soha nem csigáz fel ez a hidegillesztés... és tényleg csak egy fél óra ...és olyan érzésem van, miközben hordom, mintha nem lenne rajtam póthaj... Nem húz napközben ha hordom, nem nyom alvás közben sem... Komoly...