Varga Zsuzsa Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: McDonald's - 3. kerület, Vörösvári út 52-54., Budapest
3 évvel ezelőtt
Sokadszorra fordul elő, hogy a drive részen nem azt kapom, amit kértem. Ma pl egy Big Mac szendvics maradt ki...persze nem a számláról maradt le. Mindenki ellenőrizze mit vett át, mert itt semmi nem biztos.