vido beata Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Tegnap éjszaka tulorázni voltunk a C-müszakba,vagy 15-en voltunk.müszak kezdéskor összehivták a C-müszakosakat,hogy akinek van szabi az menjen haza,ezzel nincs is gond ezért mentünk,de a c müszakbol maradt 2 sorra valo ember,nos ezeket kivették a sorrol és beraktak minket dolgozni,ök meg egész éjszaka logatták a lábukat meg aludtak a széken minket meg hajtottak,ök meg jot röhögtek rajtunk,hogy hagy dolgozzanak a hülyék.
Ne értsen félre senki dolgozni mentünk,de nem azok helyett akik ott vannak hanem,hogy a hiányzo embereket kipotoljuk.
A mi müszakunkban aza szokás,hogy a tulorást odarakjuk ahol nincs ember,nem magunk helyett dolgoztatjuk,mi meg nézzük.
Egy a lényeg soha többet nem megyek C müszakba tulörázni,ne csodálkozzanak ha nem lesz helyettük senki ha szabira akarnak menni......