.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

vido beata Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Tegnap éjszaka tulorázni voltunk a C-müszakba,vagy 15-en voltunk.müszak kezdéskor összehivták a C-müszakosakat,hogy akinek van szabi az menjen haza,ezzel nincs is gond ezért mentünk,de a c müszakbol maradt 2 sorra valo ember,nos ezeket kivették a sorrol és beraktak minket dolgozni,ök meg egész éjszaka logatták a lábukat meg aludtak a széken minket meg hajtottak,ök meg jot röhögtek rajtunk,hogy hagy dolgozzanak a hülyék. Ne értsen félre senki dolgozni mentünk,de nem azok helyett akik ott vannak hanem,hogy a hiányzo embereket kipotoljuk. A mi müszakunkban aza szokás,hogy a tulorást odarakjuk ahol nincs ember,nem magunk helyett dolgoztatjuk,mi meg nézzük. Egy a lényeg soha többet nem megyek C müszakba tulörázni,ne csodálkozzanak ha nem lesz helyettük senki ha szabira akarnak menni......
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése