Visnyei Gabriella Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Vékás Dental -Kéri-Dent Kft., Paks
05 március 2025
Kedves Mindenki! 😊
Szeretném megosztani veletek a legnagyobb hálámat és elismerésemet a Paksi Vékás Dentál-Kéri-Dent Kft. fogorvosi rendelőjével kapcsolatban. Az első pillanattól kezdve lenyűgözött a rendelő szép, ízléses és rendkívül jól felszerelt környezete. Az egész hely hangulata olyan, hogy már a belépés pillanatában megnyugtatja az embert.
De ami igazán kiemelkedő, az a Dr. Nő szakmai tudása és emberi megközelítése. Egy igazi tündér, aki nemcsak szakmailag, hanem személyiségében is lenyűgöző. Az asszisztensekkel és a recepciósokkal együtt egy csodálatos csapatot alkotnak, akik mindig segítőkészek és figyelmesek. Tényleg boldog vagyok, hogy ide vezetett a sors, és hogy ilyen kedves és profi környezet várt.
Ezt még megkoronázta ,és külön öröm volt hogy találkozhattam egy régi iskolatársammal, Zsuzsival, a Tolnai Lajos Gimnáziumból, aki egy végtelenül kedves és türelmes recepciós.és akivel 40 év után is úgy üdvözöltük egymást, mint két régi jó barát. Külön köszönet neki, hogy ennyi év után is megőrzött a szívében, és emlékezett rám.
Szívből ajánlom mindenkinek ezt a rendelőt, mert ha valaki valóban szeretetteljes, profi ellátásra vágyik, akkor itt biztosan megtalálja azt! 🌸
Végtelenül hálás vagyok! 🙏Köszönettel és tisztelettel: Visnyei Gabriella
Vékás Dental -Kéri-Dent Kft. Cég
Kedves Gabriella!Szívből köszönjük az egész csapat nevében a részletes pozitív visszajelzést!Hálásan köszönjük,hogy értékelte munkánkat hisz ezért dolgozunk nap mint nap teljes erőbedobbással. Várjuk vissza máskor is sok szeretettel és odafigyeléssel🤗 Csodás napot!