YNWA1892 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
Sziasztok kedves kollégák!
Engem a napokban vettek fel a B-műszakba. A Taladega PRD-részlegen vagyok!
De egyelőre még csak ott állok, és nézem, hogy ki mit csinál, mert munkát nem tudnak biztosítani! 3 napon keresztül végig csak álltam, a kutya hozzám se szólt, rettentően unalmas volt!!!
Csak akkor azt nem értem, hogy minek veszik fel sorra az embereket, ha nem tudnak nekik munkát biztosítani?!