ZOLTÁN KOVÁCS Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: N ÉS N KFT. - SVÁB PÉKSÉG, Pilisjászfalu
2 évvel ezelőtt
Kedves Gyártó!
Többször vásároltam a közeli Spar üzletben a félbarna szeletelt kenyerüket.
Minden alkalommal feltűnően íztelen, állagát nem tartó kenyérrel találkoztam.
Olcsóbb a többi kenyerfajtanal,ezek szerint megvan az oka.
Jó szándékú észrevételek szeretnék élni Önök felé.
Javaslatom szerint a tecepturaban megnővelhetnek a só mennyiségét mindenképpen és talán más összetevőket is megvaltoztathatnanak.
Köszönöm!
Kovács Zoltán