.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

ZOLTÁN KOVÁCS Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: N ÉS N KFT. - SVÁB PÉKSÉG, Pilisjászfalu

2 évvel ezelőtt

Kedves Gyártó! Többször vásároltam a közeli Spar üzletben a félbarna szeletelt kenyerüket. Minden alkalommal feltűnően íztelen, állagát nem tartó kenyérrel találkoztam. Olcsóbb a többi kenyerfajtanal,ezek szerint megvan az oka. Jó szándékú észrevételek szeretnék élni Önök felé. Javaslatom szerint a tecepturaban megnővelhetnek a só mennyiségét mindenképpen és talán más összetevőket is megvaltoztathatnanak. Köszönöm! Kovács Zoltán
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése