Zoltán Tóth Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Nemzeti Dohánybolt - Budapest, Budapest
5 évvel ezelőtt
Lassú, szánalmas, lenéző kiszolgálás! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!!!! Ezek nem érdemelnek meg egy forintot sem! 🤬
| Vélemények | 1 |
5 évvel ezelőtt