zsanett Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Sziasztok!
Én és a párom már régóta szeretnénk munkát találni, de még eddig nem igazán jött össze, mivel most nemrég végeztünk a sulival akkor hallottunk róla, hogy folyamatosan veszik fel az új munkásokat a gyárba! így gondoltuk, hogy akkor mi is megpróbálkozunk, hisz nagy szükségünk lenne a pénzre! De sajnos nem tudjuk, hogy-hogy is működik ez az egész? Valaki tudna nekünk segíteni, hogy-hogy is tudunk ide jelentkezni(Bérmunkásként szeretnénk)! Előre is köszönöm! Sziasztok!