zsuzsa Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Nemzeti Dohánybolt - Győr, Győr
7 évvel ezelőtt
a véleményem csak annyi .A mai eladó,nememberek közé való.Tanuljon meg bánni az emberekkel ,utána menjen kereskedelembe dolgozni!