Zsuzsanna Tomcsányi Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Astron Kft., Budapest
4 évvel ezelőtt
Előre kell bocsátanom, hogy nem szeretek visszavinni semmit azzal,hogy nem tudok megoldani valami problémát. Azonban nem tudtam a faliórámon beállítani a zenélő -ütő funkciót, így erre kényszerültem.
Rendkívül elégedett vagyok, ritka, hogy ilyen kedvességet, segítőkészséget tapasztalják valahol. A két Úr, akik az üzletben dolgoznak, figyelmesek, nyugodtak voltak, nem hajtottak el, hogy én vagyok az ügyetlen, hanem gondosan megoldották a problémámat.
Ezúton is hálásan köszönöm!