Zsuzsanna Vörös Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Egészségügyi Nonprofit Kft. - Fonyód, Fonyód
7 évvel ezelőtt
Bicskei lakos létemre a fonyódi reumatológust kerestem fel, mivel beteg anyámat Balatonmárián gondozom, s az otthoni ellátást nem tudom elérni. A szakorvos úgy zavart el, mintha az anyját vertem volna. Szerinte a bicskei beutaló számára értelmezhetetlen, jómagam területén kívüli beteg lévén. Kivéve, ha a háziorvosom előzetesen engedélyt kér tőle telefonon. Vagy ha a máriai orvos ír egy beutalót, s megint várok 2 hónapot. S tessék mondani: ekkor már a területén lévő beteg lennék? A törvényre mindig lehet hivatkozni, legfeljebb úgy járunk, mint az Orly repülőtér, ahonnan nem tudtak felszállni a gépek, amikor minden előírást betartottak.