Vélemények a következő cégről: Budapest 112 posta

Vélemény

, 2 évvel ezelőtt

Felháborodásomat szeretném kifejezni, miszerint december hónapban legalább 2 db. általam tudott, várt és számomra igen értékes küldeményt nem kaptam meg szolgáltatásuk hanyagsága következtében. Evvel együtt saját postai címemre érkeztetik, (már nem először), más állampolgár pontos saját névvel és pontos saját címmel ellátott levelét, amelyet én kézbesítek ezután. Evvel a minősíthetetlen tevékenységükkel, illetve tevékenységük hiányával rengeteg bosszúságot és kellemetlenséget, anyagi és eszmei kárt okoznak. A szolgáltatás nem teljesül, pedig a szolgáltatásért a díjat minden esetben megfizetjük a szokott hivatalos postai ügyintézés útján. Ez úgy gondolom egyetérthetünk, messze nem tisztességes. Szeretném jelezni, meggyőződésem, hogy nem a körzetünkben állandó munkarend szerint dolgozó kézbesítő kollégával van a probléma, mert ismeretségünk óta minden tekintetben megbízhatóságát, udvariasságát tapasztaltam! Várom mielőbbi válaszát és javaslatát a probléma megoldására! Sikeresebb Boldog ÚJ Évet Kívánok! Üdvözlettel: Tóthné Zsitnyányi Viktória
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

Szép egy futár csak úgy le Áta a csomagom amit rendeltem és ecer sem próbálta ki hozni hozam nos ha nem hoza ki akor tegye el magának ti is már 2 napja hívom ezt a híres postát de fel sem vének rám a telefont sott inkab fere teszik a kagylot túl el vagytok fáradva a sok pletykában 😡😡😡😡😡😡 a csomagom algács Bella néven van viszlát
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Vuk Györgyné XI. Ördögorom lejtő 1

, 5 évvel ezelőtt

FOLYÓÉV JULIUS 15IG EGYETLEN LEVELET, HÍVTALOS ÉRTESÍTÉT nem kaptam, ezek közt befizetendő számlalevél is van..Megkerestem a központi pósta hivatalt, ugyan is csak itt vették fel a telefont, 06.12és 0614-én ahol érdemleges válaaszt nem csak igéretett kaptam, hogy utána néznek. Eredmény 0.Minősiteni nem kívánok csak a leveleimet szeretném megkapni. A kibocsájtó intézményekkel beszéltem a leveleket postára adták, mint a havi redszeres időben.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

Ebben a pandémiás időkben a vízcsapból is az folyik, hogy a fertőzés megelőzését elősegítendő, lehetőleg mindenki maradjon otthon, kerülve a másokkal találkozásból adódó fertőződést. Úgy látszik, hogy a posta fittyet hány erre, mert a küldeményeket kézbesíti is, meg nem is. A Hivatalos iratok kézbesítésekor nem egyszer észleltük, hogy a postás a küldeményt nem a címzettnek viszi fel, hanem annak postaládába bedob egy értesítést a kézbesítés megkísérléséről. Ami persze hazugság, mert a címzettet nem kereste fel a cetlin megjelölt időpontban. Mindezeket a posta vezetése elnézi, cinkosan részt vessz abban, hogy a posta alkalmazottai a fogyasztókat azzal, hogy a postai díjszabásban megjelölt postai díjak mögött megszabott szolgáltatás teljesítését rendre elmulasztják. Disznóság.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 6 évvel ezelőtt

Nemzetközi küldemény átvétele: Kint egy óra sorbaállás, bent: hajszolt személyzet és totális rendezetlenség
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 6 évvel ezelőtt

Tisztelt Cím! A legmesszebbmenőkig meg vagyok elégedve az Önök postafiókjával, az ügyintézők kedvesek, udvariasak, naprakészek, előzékenyek, mindig tudnak valami jobb megoldást ajánlani, akár biztosítás, akár állampapír. Jó Önökhöz betérni, és sokszor még alig szedem le a számot már is sorra kerültem. További jó egészséget kívánok és bőséges áldást a munkájukra. Tisztelettel: Burghardt Ottilia nyugdíjas
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

Sajnos 4 órán keresztül tartó folyamatos hívás után sem sikerült az ügyfél-szolgálattal beszélnem egy elveszett németországi küldemény ügyében. Jobb lenne az információs portálon azt feltüntetni, hogy ügyfélszolgálat ügyintézés csak személyesen, mert másképpen sajnos nem elérhetők.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

segítőkészség

, 12 évvel ezelőtt

Bár egy azonos vezetéknevű postafiók okoz gondokat, a 112.sz. posta a hatalmas forgalom közepette is megállja helyét: a kézbesítők is, a postai dolgozók is mindig udvariasak és segítőkészek. Köszönet mindannyiuknak. Konkrét küldemények ügyében ? bár türelem kell a telefonos eléréshez - probléma-megoldóan segítőkészek, név szerint L. A. és N. L. példamutatóan ügyfélbarát hozzáállása emelhető ki a szorgos postai dolgozók számomra névtelen közösségéből. Köszönettel Dr Cz. Gy Budapest XI. lakos
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Budapest 112 posta szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!