Vélemények a következő cégről: Budapesti Önkormányzati Parkolási Kft.

Vélemény

Megőrült computerek?

, 16 évvel ezelőtt

2010. szeptember 23: e-mail, amiben kérem, hogy közöljék a bankszámla számukat, és a bírság összegét, mert a mikulás csomag elveszett. 2010. október 4. Ajánlott levél Rusznák Imre igazgatónak, idézve az e-mailt. Hatezres csekk jön, arra befizetem az eredeti, kb.2100 forintos összeget, ÉS Ajánlott levél Fazekas Attilának és Rusznák igazgatónak, hogy állítsák le a computereket. Nemrég újabb hatezres csekk érkezett. Következtetés: 1. A levelek olvasatlanul mennek a kukába. 2. E cégnél a tisztességes ügyfelet(is)lesz........ 3. Nem értenek hozzá, nem tudják leállítani.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Ez,Hogy lehett?

, 16 évvel ezelőtt

Valahol Budapesten parkóltam,Automata sehol a láthatáron,utolagosan kiderült be van nölve gazzal,Büntetés sehol, kb két honapal késöbb egy Angol cégtöl kapok egy levelett, kérem fizesen 53? mert nem fiztet a parkolásért. Mi közze van egy Angol cégnek ezzekhez adatoknak? Azota állandoan zaklatnak telefonon és levélben,hogy nyertem! Kérem hol az adat védelem? Nem elég,hogy 53? fizesek de még a cimemet is aladták! Danke Schön!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Érdeklődés

, 16 évvel ezelőtt

Milyen cégről. Szerintem az cég, amely szolgáltat vagy ad valamit az ügyfél pénzéért, ti mit adtok, azt az utcarészt ahol megállok az autóval, amiért sulyadót fizetek, kötelezőt fizetek, a benzin árában jövedéki adót fizetek? Amig bemegyek a bankba ügyet intézni összetörik a kocsimat a parkolóőr meg csak nézi, ill. azt ellenőrzi, hogy van-e az összetört kocsin érvényes parkolójegy. De már nem sokáig tehetitek, leáldozott a napotok, vége a betyárvilágnak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Bírság

, 16 évvel ezelőtt

Na persze a havat azt nem tudták ellapátolni, de amint elolvadt a hó, azonnal megbüntették azt ott ragadt autókat. És direkt figyelik, ki hagyja ott az autóját, mert épp nincs aprópénze, ha váltani megy máris büntetik, és semmi időt nem adnak. Nem tettek ezek semmit a parkolásért, csak beszedik a pénzt, még vonalakat sem festettek, hogy rendesen lehessen parkolni. Általában a szolgáltató ad valamit a fizetését cserébe, itt mit is adnak?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Létező-e a cég?

, 16 évvel ezelőtt

Az irm.hu oldalon a cég nem található, így nem ellenőrizhető, hogy a számlaszám valós-e. Az irm.hu azt írja, ilyen nevű cég nincs a cégnyilvántartásban!!!!!!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

birság

, 16 évvel ezelőtt

Sikerült beszélnem valakivel. Nagyon készséges volt az illető. Sajnos a törvények nagyon rosszak. Nem szabad ma autót idegennek eladni, ha nem akaruk, hogy bajunk legyen belőle.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Nem igy kéne

, 16 évvel ezelőtt

Nagyon megjártam a céggel. Volt egy autóm, pár éve eladtam. Az uj tulaj nem iratta át a kocsit. Én kaptam a parkolási birságokat. Rendszeresen elküldtem az adásvételi másolatát. Meguntam, elintéztem hogy kivonták a kocsit a forgalomból. A parkolási büntik továbbra is jöttek. Az adásvételi másolatok továbbra is mentek. Hiába. Fizetési meghagyást kaptam a bíróságtól. Nem értem, hogy miért engem zaklatnak évek mulva is. Nem lehetne az uj tulajt piszkálni. Egy kicsit szervezettebben kéne dolgozni. Most próbálom hivni a céget, de állandóan foglalt. Az értékelésnél - jel miért nincs?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Jópont!!!

, 17 évvel ezelőtt

És felveszik a telefont!!!! :-)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Budapesti Önkormányzati Parkolási Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!