Vélemények a következő cégről: Csép Tibor Óras

Vélemény

, 4 évvel ezelőtt

Én is hasonlóan jártam az alattam szólókhoz. Több, mint fél éve van nála kettő karórám, láthatóan nem foglalkozik velük, nem lehet elérni telefonon, féltucatszor felírta a nevemet és telefonszámomat, sohasem hív fel és ami egyszerűen vérlázító: nem hajlandó visszaadni őket, Egy jobb világban ez az ember már nem dolgozhatna ebben a szakmában!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Sajnos a hitegetés az megy.Az én órám már több mint,1 hónapja nála van.Sehol semmi.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Gyorsan elkészült az órám. Szép lett az üveg. köszömöm.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Korrekt árak. Udvarias gyors kiszolgálás
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Gyorsan megcsinálta az órámat. Korekt árak. Kedves kiszolgálás.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Szépen megcsinálta az órámat. Korekt árak. Kedves kiszolgálás.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Gyorsan megjavította menthetetlen fali órámat. Köszönöm
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 8 évvel ezelőtt

Csak azért adtam 1 csillagot, mert nem tudok 0-át adni! 2 hónapja beadtam egy órát teljes felújításra. Megadott határidő letelte után én érdeklődtem. Kiderült, hogy nem történt semmi, mert nem volt ez meg az, bla bla bla...! Azért egy telefont szívesen vettem volna. Új határidőt miatt fél óra múlva visszahív. Másnap megint én érdeklődtem és ismét csak bla bla bla...! Az elmúlt két hónapba még az üvegcsere sem fért bele! Teljesen komolytalan, inkább elhoztam az órát. Javaslom, hogy húzza ki a cégtábláról a felújítást és maradjon csak az elemcserénél. Talán az még megy!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 9 évvel ezelőtt

Én két hét alatt megkaptam a rendelt Szíjat. minden rendbe volt .Köszönöm
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

Nem ajánlom! Én is megjártam vele, majdnem egy év (!) volt mire egyáltalán visszakaptam az órát. A hitegetés ment végig. Telefonon nem lehetett elérni, akárhányszor bementem az óráért, hogy most már elhozom akár jó, akár nem, mindig azt mondta nincs éppen nála. 3x írta fel a számom, hogy majd szól, mikor lesz kész, és mennyiért, persze sosem hívott. Végül meglett, de több pénz ráment a bejárkálásra, meg a parkolóórára, mint a javításra. Meg is bántam, soha többé oda nem megyek! Nem értem egyébként miért ilyen....
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Órajavítás

, 12 évvel ezelőtt

Az előttem véleményezőhöz csatlakoznék....A hitegetés az nagyon erősen megy! Akár fél évet is lehet várni egy nagyobb javításra, amit eredetileg egy-két hétre vállalt. Azonban a végeredmény jó szokott lenni csak győzd kivárni!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

karóra

, 12 évvel ezelőtt

Fél év alatt nem sikerült férfi karóra szíját beszerezni, kéthetente hívtam, mindig csak hitegetett!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Csép Tibor Óras szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!