Vélemények a következő cégről: Csak Hajvágó Szalon

Vélemény

, 5 évvel ezelőtt

Fodrászok hajat nem úgy vágják ahogy kell... ide többet nem megyek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

Nagyon gáz az egész! Egyébként csak meg kell nézni ott egyik-másik "fodrász" kiscsaj haját... Béna!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

Olcsó húsnak híg a leve...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

A hajvágás elfogadható, de a várakozási idő 40-50 perc.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

Az én hajam is úgy lett "menő" aszimmetrikus, hogy nem azt kértem...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

Óriási csalódás, senkinek nem ajánlom! Sima, egyenes női hajat teljesen elrontottak, két oldalon nem egyforma, hátul borzalmas. Férfi hajat nem a kérésnek megfelelően vágtak, és hajas lett minden.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Csak Hajvágó Szalon szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!