Vélemények a következő cégről: DEICHMANN

Vélemény

, 10 december 2025

Nem ajálom senkinek, hogy a Deichmannban vásároljon! Panasz esetèn biztos, hogy a vevő a hibás. 1 hónapja vásárolt cipőt vittem vissza amit mèg a vásárlás napján plusz költsègèrt lekezeltettem az álltaluk ajánlott vízlepergető inpegrálóval. Majd közöltèk velem, hogy miattam vált le a cipő talpa Úgyhogy egy biztos, hogy soha nem veszek ott többet cipőt!!! A maglódi bolt eladói sem híresek a vásárló barát kiszolgálasról. A műszakvezető arogáns, Unszimpatikus látszik rajta, hogy egyenesen utálja a vásárlókat Borzasztó, hogy ilyen világot èlünk.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Ugyanezt tapasztaltam….. 2 hete vásárolt cipő, amely 2 alkalommal volt a kislanyomon felvált! Vissza vittem, ahol közöltek hogy azért van mert nem impregnáltattam le a boltba 😂😂😂 es hogy biztos hogy le rúgta a gyerek mert horzsolás látható rajta😂😂😂 Vicc kategória! Természetesen elküldték javíttatni, amikor mondtam hogy tudom mi a menete a reklamációnak….


, 11 október 2025

Kislányomnak vettem ott benti cipőt ami 3 nap után felvállt , vissza vittük és elküldtèk javításra, nem cserélték ki, írtam reklamációs levelet és az volt a válasz, hogy azért döntött úgy a kollega ,mert a cégnek többlet költséget jelent a csere. Hozzá teszem a papírra azt írták, hogy én kértem, undorító az egész,ha így folytatják remélem, hogy rohamosan csökken a vevői körük. Egyáltalán nem ajánlom senkinek!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 22 február 2025

Senki ne vegyen itt cipőt! Karácsonyra kaptam egy FILA bakancsot amit én választottam magamnak. Nagyon kényelmes volt mivel keskeny a labfejem nagyon örültem neki hogy méretben és minden tekintetben kényelmesnek bizonyult. Viszont kb 2 hónap után elkezdett varrás mentén szét válni a cipő pedig csak munkába járáshoz hordtam ( irodai munka) Vissza vittem és ,, bevizsgálásra" küldte az ottani eladó hölgy.... Jó hiszeműen vártam a pozitív választ de mikor kb másfél hét múlva értesitettek sem javítást sem cserét nem kínáltak fel. A papírra azt írták hogy nem volt megfelelő a méret. Sem hosszában sem széltében 😄 Mivel ennyire kényelmes cipőm még nem volt ennél nagyobb hazugságot talán nem is irhattak volna rá.. Miután reklamáltam azt mondták forduljak békéltető testülethez. Ja és víz érte a cipőt ezért válik fölül a talp és a cipő között 😓😄😄😄😄 Azért írom le hogy senki ne Essen abba a hibába hogy itt vásárol. Én ìgy jártam sajnos, tanultam az esetből. Nem akciós cipőről van szó ráadásul.. Köszi Deichmann!!!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 2 évvel ezelőtt

FILA papucs lábgyilkos (tépőzáras) és elcseszett egy szigeti nyaralást mert csak ezt vittem, nem szabad megvenni. Ha visszaviszi nem adják vissza a pénz csak 30 nap után. Szégyen hogy van ilyen cég Magyarországon. Valószínű hogy a Lajtán túl ezt nem mernék megcsinálni a vevőikkel. Egyébként a név miatt vettem nem a Deichmann ára miatt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichman Cipőkereskedés Tatabánya Vértes Center

, 17 évvel ezelőtt

Amíg nem nyílt meg nálunk a Vértes Center, addig életemben nem is halottam még a Deichmanról. Ezért is volt az, hogy kissé vonakodtam bemenni oda, dehát a kíváncsiság nagy úr. Első "találkozásunk" igazán kellemes csalódást okozott. Egy hatalmas árukészlettel rendelkező boltról van szó, ahol a 1 évestől a 99 évesig bárki találhat magának való lábbelit. Egyszerű (de mi mást is várhatnánk egy cipő bolttól), de igényes berendezésű maga az üzlet. Nálunk az eladók kedvesek és segítőkészek. Cipők terén minden fazon és anyag előfordul. Olyan nincs, hogy ne lenne akció nálunk. Valamilyen termékekre mindig van legalább 30 százalékos kedvezmény. A kifutó termékeket pedig 50-70 százalékos kedvezménnyel adják. Az idei télre a csizmámat is itt vettem. Hosszúszárú, divatos, és eredeti bőr. Mégis csak 3500 Forintot fizettem érte. A páromnak is vettünk cipőt. Ő egy félhosszú szárú, motoros csizma jellegűt vett, ami szintén eredeti bőr. Az övé is mindössze nevetséges 4200 Forintos áron volt. Tehát mi nagyon kifogtuk a jó árakat. A cipőkön felül árulnak még papucsokat, zoknikat, táskákat, és különféle cipőápolási termékeket is. Azokat is hasonló olcsó áron. Aki még nem volt ilyen üzletben, és megteheti, hogy elmegy, az tegye meg feltétlenül. Higgyen nekem, nem fogja megbánni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 17 évvel ezelőtt

Tatabányán a vértes centerben van deicmann. Gyakran bemegyek nézelődni, vásárolni. Amikor megnyitott a pláza, a deichmann aranyosan fogadta a leendő vásárlóit. Egy szép szőke lány ült a széken, de csak az egyik lábán volt cipő. Mellette sok-sok cipős doboz volt, és ki kellett találni, hogy vajon melyik dobozban lehet a cipője párja. Aki megpróbálta kitalálni, az kapott egy szál sárga rózsát. Mi is kaptunk a barátnőmmel. Azt sajna nem tudtam meg, hogy mi járt annak, aki megtalálja a lány cipőjének párját. De vannak rossz tapasztalataim is a deichmannal kapcsolatban. Szoktak nagy leárazásokat csinálni, és potom pénzért lehet olyankor az egyébként drága cipőkhöz hozzájutni. De sajnos olcsó húsnak híg a leve, mint ahogy a mondás is tartja. A legtöbb cipőm amit a deicmannban vásároltam tönkrement pár héten belül. Sőt, most is van egy téli cipőm a deichmannban, éppen javítják. Kíváncsi leszek, hogy fog sikerülni, remélem többet nem kell majd visszavinnem többet a cipellőmet.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

értékelés

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon szeretek az önök üzletében vásárolni mert figyelmesek az eladók, rendszer van az üzletben,mindig találok valami kedvemre valót!csak igy tovább én is ilyen csapatban szeretnék dolgozni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 17 évvel ezelőtt

Én sokszor vásárolok a Deichmann-ban és eddig pozitív gondolataim vannak. Lehet, hogy nem a legjobvb minőség, de én nagyon cipőkoptató vagyok és nekem megéri h 3-4-5 havonta ilyen cipőket vegyek...mert amúgy nem lenne értelme converse-t vagy nike-t venni mert én hamar elkoptatom. Leginkább sportcipő és papucs keresésénél fordulok be abba az üzletbe. Az üzleteik nagyon tágasak...nem kell órákat várni, hogy egy eladónő segítségét kelljen kérni...és nagyon megfizethető áron vannak. A gyakori leárazások nagyon sok vásárlót vonzanak az üzletekbe. Én kifejezetten szeretem ezt az üzletet és ezek utánb is bizalommal fordulok be, mert tudom, hogy úgyis megtalálom a számomra ideálisat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Egy elégedett vevő

, 17 évvel ezelőtt

Hát az én vélemény az ,hogy nagyon vásárlóbarát üzlet. Ha nem a legolcsóbb cipőt keresed akkor találhatsz náluk megfelelő minőségű és kinézetű cipőket és ha bármi probléma van a termékeikkel akkor segítőkészek és azon vannak, hogy a problémádat megoldják . Valószínű ennek az az oka, hogy legközelebb is náluk vásárold meg a cipődet.Nálam ez bejött!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 17 évvel ezelőtt

Én először kaptam ott egy sportcipőt amit a mai napig a tornacipőnek használok, de aztán vettünk egy csizmát ami 5 nap használat után totálkáros lett és nem voltak hajlandóak kicserélni úgyhogy én úgy döntöttem soha többet nem vásárolok a Deichmann-ban ezt nem azért mondtam most hogy a többiek n e vegyenek csak mert azért elég rossz volt hogy egy 6.000-FT-os csizma 5 nap alatt tönkre menjen!!!:( :( :( Békéscsaba
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Minden alkalommal,amikor időm engedi,akkor ellátogatok az üzletükbe.A leárazások egyre vonzóbbak.A nyáron papucsokat és cipőket vásároltam.Nagyon kedvesek az eladók.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Én a Deichmann üzlettel meg vagyok elégedve. Több ciőt is vásároltam már ott, amiket csak sarkaltatni kell vinnem bizonyos időközönként, mert a gyakori hordás miatt az lejárom. Mivel az átlagtól elütő cipőket kedvelem, és abból sincs hiány náluk, így gyakran sikerül akciósan vásárolnom náluk (szretem a "ha az akciós jelű cipőkből hármat vesz, a legolcsóbb ajándék" akciót). A budapesti üzletek közül többen is jártam már és meg is nézem őket, mivel más látogatók járnak oda, így a kínálat is ennek megfelelően más.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Szerintem az egyik legjobb cipőbolt a deichmann!Ha cipőt szeretnék venni elsők között van ahova betérek! Szerintem az árához képest nagyon jó minőségű cipőket gyárt! És amit nagyon szeretek az időnkénti akciók!Az egyedüli bánatom, hogy a 36-37-es cipőkből ritkán marad akció! Egyedül sportcipőből maradt eddig csak:S Így a nagylábúak vannak előnyben!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

deichmann

, 19 évvel ezelőtt

a deichmann saját márkájú cipőivel nem mindig vagyok megelégedve.volt már ami bejött,és volt ami sajnos nem.viszont gyerekcipőkben árulnak nagyon jó márkákat is.előfordult már olyan,hogy nem volt az a gyerekméret,ami nekünk kellett volna,de hozattak egy pesti boltból,csak nekünk méretet.és telefonáltak amikor megjött.ez nagyon pozitív volt
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Általában találok az üzletben egy-két olyan cipőt amelyik tetszik és elfogadható áron van, azonban a legtöbbször olyan érzésem van, mintha az üzletben nem a magyar fogyasztók ízléséhez igazítanák a kínálatot. És bár ez nem magyar cég, más üzletekre ez nem jellemző.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Többször is betértem már ebbe az üzletbe cípőt venni, és sokat nézelődtem is itt, de sose találtam semmit ami fazonra vagy minőségre megfelelt volna. Igaz az áraik jók, de ez mégsem az én cipőboltom.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Hát én nem vagyok megelégedve ezzel a minőséggel.4 éve vettem egy akkor elég drága csizmát,ami még egy telet sem bírt ki és szétment.Nem elég,hogy ilyen sokat utaztam érte,még a minősége is rossz volt.Azóta ilyen márkát nem veszek.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Nemrég nyilt a közelünkben.Nyitáskor akcióztak szinte mindent,akkor vettünk is egy-két cípőt.Aztán felmentek az árak.De 2 hete járunk be mindennap nap,mert a férjem kinézett egy cipőt,azóta is hoztak új árut,minden méretben,de épp az ő méretében nem.Még bizakodunk.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Nekem kicsit sem nyerte el a tetszésemet a Deichmann cipöbolt!!Igaz az áraik alacsonyak,de olyan a minöség is!!Volt olyan tél mikor 5ször kellett egy ismerösnek kicseréltetni a czizmáját!!Ekkor aztán végképp lealacsonyodott a szememben!!Báár elötte sem voltam túl jóó véleménnyel az üzletröl!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

áruk

, 19 évvel ezelőtt

Többször vásároltam már cipőt ebben az üzletben. Jók az árai, és a minőség is megfelelő. Jó, hogy olcsóbb és drágább termékekből lehet válogatni. További pozitívum, hogy gondolnak a kisgyerekekre is, mert mesefilmet nézhetnek egy televízión.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

deichman

, 19 évvel ezelőtt

Ötcsillagos! Jó minőségű cipőket találunk jó áron. Lehetnének több helyen is, hogy elérhetőbbek legyenek.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichman

, 19 évvel ezelőtt

Voltam már ilyenben, de engem nem igazán győzött meg. A stílus, és szerintem a választék se az igazi. Meg hát annyira nem minőség mint amennyibe kerül.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Nálam 5 csillagos, mivel jó minőségű cipőik vannak, elérhető áron.Leginkább édesanyám szokott itt vásárolni, mindig meg van elégedve a termékkel amit vesz.Ajánlom!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Nekem csak jó tapasztalataim vannak a deichmann áruházzal kapcsolatban mert már többször vásároltam cipőt az üzletben az eladók udvariasak segítőlészek árban verhetetlenek minőségben van több féle olcsóbb-drágább árban változó de nem minden esetben a férjemnek vettem egy cipőt hihetetlenül olcsón amit már évek óta keresett mert más cipőboltban már sajnos nem forgalmaztak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

A cipők terén kicsit válogatós vagyok, de találtam már nagyon kis szép, kényelmes és mégis tartós cipőt náluk. Azóta is hordom. Kellemesen lehet válogatni az üzleteikben, tágas, szellős üzletek nagy választékkal. Általában olyankor látok nekem tetsző darabot, ha nem célirányosan megyek, csak nézelődök.. nade ez az én személyes problémám :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

A feleségem sokat jár a deichmann-ba. Sok akció és leértékelés van és a cipők is nagyon jó minőségüek. Az egyik alkalommal én is elkísértem és nem usztam meg én is vettem egy cípőt amit a mai napig hordok!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Eddig gy cipőt vettem itt, de azzal mrg vagyok elégedve, a kiszolgálás is nagyon pozitív volt. Kedvező és pénztárcakímélő leárazásaik vannak, bár az évszaknak megfelelő cipőknél található drágább árú is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Örültem mikor a közelünkben is megnyílott a Deichmann cipőbolt. Szuper kis cipők, csizmák, papucsok kaphatók elfogadható árakon. Ha akciók vannak az meg még szuperabb, ilyenkor nem tud a többi bolt versenyezni a leárazásaivel. A legkedvesebb alkalmi cipőm is itt vettem, olyan könnyű, hogy nem érezni ha a lábamon van:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Odavagyok a nagy leárazásaikért, amikor az áruházakban mindenki deichmannos szatyrokkal jár-kel :) Jó minőség, elérhető áron. Az eladók nem tolakodóak, de segítőkészek, sosincs óriási tumultus, mindig lehet levegőt kapni a boltban.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Még csak egy cipőt vettem itt, de azzal mrg vagyok elégedve, a kiszolgálás is nagyon pozitív volt, csak némelyik ár kicsit húzós, de vannak kedvező árúak is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Deichmann

, 19 évvel ezelőtt

Elég sokfajta választék van, bár én nem vagyok vele megelégedve!:(( Kétszer vásároltam eddig ott cipőt és mind a kétszer vissza kellett vinnem.Elvált a ragasztás illetve letört a sarok
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) DEICHMANN szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!