Vélemények a következő cégről: dm-drogerie markt - Törökbálint, Depo

Vélemény

Drogerie Markt

, 19 évvel ezelőtt

Az egyik legjobb és megfizethető drogérialánc hazánkbana DM. Bőséges a kínálat, jók a saját márkás termékeik is. Állandó pontgyűjtő akciójuk és kedvezményprogramjuk van és gyakran szerveznek nyereményjátékokat is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem a DM üzletlácot, sok helyen jártam már, nagyon segítőkészek a vásárlókkal. Vannak kisebb és nagyobb boltjaik is, a választékuk nagyon bő, és sokrétű.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Rendkívüli a kozmetikai cikkek tárháza, de sajnos ezek az áruházak nekem nagyon drágák. Pozitív,hogy vannak nyereményjátékok,ami szintén vásárló csalogató dolog.Én kb. 3 havonta vásárolok csak itt.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Imádom.A fotóinkat mindíg itt hivato elő.Gyorsak és szépek a képek.Persze ha már ott vagyok mindíg kerül valami más is a kosárba.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Drogerie Markt

, 19 évvel ezelőtt

A közelünkben is található, állandó vásárlójuk vagyok. Bébiételeket, pelenkát, törlőkendőt veszünk leginkább de ha öblítőre, arckrémre van szükségünk, itt azt is megvásárolhatom. Hűségakciójuk is van, minden elköltött 1000 ft után pontot adnak, amit később felhasználva olcsóbban tudunk fizetni!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon elégedett vagyok ezzel a céggel,mindig mindent megtalálok,amire épp szükségem van!Színvonalas szolgáltató!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó hely, elég sok üzletükben jártam, nagyon kedvesek, és segítőkészek az eladók. A baba-bónusz programjuk pedig kiváló!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Fúú mikor anyuval megyek vásárloni állandóan be megyünk!Imádom azt a helyet!Ott szoktam venni a pattanástalanítomat:D:DNagyon jó hely!Mindenhol megtalálható!Ajánlom mindenkinek!Talán lehet ma is be megyek:D
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Szeretek a dmben várásolni,mert nekem már csak "dm" marad. :) Közel van hozzánk a bolt ami a Tompa és Fenrec krt sarkán van. Kedvenc illatszereim mindig megtalálható,azon helyen keresgélni nem kell.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

szeretek ide járni,közel van,sok-sok akci.sokszínű akciós újság.nagy választék,tiszta üzlet.tettszik a pontgyüjtés akciójuk.sok sikert nekik!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

A legtöbb parfümömet itt szoktam megvásárolni, mert olcsó és nagyon jó illatú parfümöket kinálnak. A balea termékeket szeretem a legjobban, ezek a dm által forgalmazott termékek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Imádom a Drogerie Markt-ot. Ígényes árukhoz jutok hozzá olcsón. Ráadásul Magyarország nagyon sok pontján megtalálható ez nálam nagy előny! A kiszolgálással sem volt eddig semmi problémám!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Nem szeretem annyira mert drágább mint az ilyen típusú más üzletek,de itt is mindnt megtalál az a ember amire szüksége van,hajfestékektől kezdve akár a gyerekjátékokig,tusfürdők és parfümök is vannak.Csak kissé drágább mint a többi ilyen áruház.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Szeretem a DM üzleteket, mert minőségi árukkal vannak jelen a piacon. Mindenféle terméket meg lehet találni, bár sokszor hiányolom az édességeket. Viszonylag jó áraik vannak, a személyzet viszont nem mindig a legmegfelelőbb.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Szeretek itt vásárolni, elég gyakran fordulok meg itt. Széles a választék, és sok terméket eddig még csak itt találtam meg. Bár az egri DM eladóival nem vagyok megelégedve, a pénztárosok nem mindig segítőkészek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Az eladók kedvesek, segítőkészek! Az egész hely áttekinthető,mindent megtalálok! A hűségakció, és az egyéb akciói is tetszenek!igényes hely...!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Tényleg nagy a választék, jók a saját termékek, minőségük is és az áruk is. Máshol nem kapható termékeket is találunk, és jók az akciók, a pontgyűjtés is tetszik.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Szeretem a DM-et, mert itt mindenféle csecsebecsét, karácsonyi ajándékot találhatok az ismerőseimnek, osztálytársaimnak. Mindig találok valami cuccot, amit itt olcsóbban megkapok mint egy másik boltban.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Én régebben nem voltam vásárlójuk. Mikor megszületett a kislányom beléptem a baba bónusz programba, s azóta rendszeres vásárlójuk vagyok. Nagyon sok kedvezményt kapok a programon keresztül, s az üzletben is számos akció közül lehet válogatni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Drogerie Markt

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretek ide járni tisztkedvessek segítő készek az eladók.szerintem a termékek is jó minőségüek és a baba bónusz programjuk nagyon jó az árak elfogadhatóak sok az akciós termék.Ha kisbabád van feltétlenül nézz be.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Ez szerintem egy szinten van a rossmannal bár nekem ez közelebb van itt ahol lakom és tény hogy nagyobb akciók is itt találhatók
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Drogerie Markt

, 19 évvel ezelőtt

Igényes hely, jó minőségű termékekkel. Kedvesek az eladók. A konkurenciával szemben ez egy tiszta, áttekinthető hely. Szeretek a DM-be járni!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 19 évvel ezelőtt

Igényes, barátságos, saját termékekkel és akciókkal. Színvonalas holmikat árulnak, de picivel magasabban, mint más helyeken. Viszont tiszták a boltjaik és az eladóik köpenye is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) dm-drogerie markt - Törökbálint, Depo szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!