Vélemények a következő cégről: dm-drogerie markt - Törökbálint, Depo

Vélemény

, 10 évvel ezelőtt

Szerettem náluk vásárolni, jó volt a kuponos kedvezmény. Megszüntették és ha nincs okostelód, buktad a kedvezményt. Ezzel diszkriminál, ráadásul pont azokkal szúrt ki, akik fizetőképesek. A kölykök mindegyike rendelkezik okostelóval, de vajon ők fognak vásárolni náluk? Lehet át kell majd állniuk cukorka és csokoládé árusításra, hogy ne csökkenjen a vásárlók száma. Gratula annak, aki kitalálta, nullás közöst a kezébe. Én átpártoltam a konkurenciához...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 17 évvel ezelőtt

Sajnos a környékünkön már egy ideje megszűntették ezt a boltot, így ha ide szeretnék menni, mindig a város másik feléig el kell mennem. Ezért sajnos ritkán járok ide. Igaz, hogy nem mindig kedvezőek az árak, de a minőség feledteti velünk ezt. Ajándékcsomagokat nagyon érdemes itt választani, rengeteg szokott lenni. Én például a kutyusomnak is itt szoktam venni szalámit. nagyon szereti ezt a terméket, és nem is drága. Az eladók kedvesek, rendszeres akciók szoktak lenni. Itt szoktam mindig megismerkedni az új termékekkel. Például itt szoktam venni magamnak egy kézfertőtlenítő szert, melyhez még víz sem kell. Praktikus megoldás pl. kempingezéshez, horgászáshoz stb. De az állandóan festett körmeimhez is itt szoktam beszerezni az alapanyagot. Igaz kicsit drágábbak a termékek, de hosszú ideig szép marad például a lakk. Megéri a minőségért megfizetni a pénzt.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon jó ez a bolt, itt mindig megtalálom azt, amire nekem éppen szükségem van. Gyakran itt vásárolok anyukámnak ajándékot, ha éppen szülinapja vagy karácsony van, leginkább parfümöt. Itt az árak is nagyon alacsonyak, a termékek pedig minőségiek. A legjobb illatú dezodorokat és parfümöket forgalmazzák. Mindenkinek ajánlom, sok kozmetikai és illatszer található itt és még tisztasági dolgok is, a szappantól kezdve a samponig!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

kupon

, 17 évvel ezelőtt

Mindig ide járok pelust venni! Itt a legolcsóbb hála a kuponoknak! Szoktak postai úton küldeni levelet,legutóbb nem kaptam meg írtam nekik egyből készséggel rendelkezésemre álltak! Bár azt a kupont már nem tudták elküldeni de számomra hasznosabb kupont küldtek! Ők az egyedüliek akiket érdekel, hogy megtartsák a vásárlóikat!Ezúton is köszönöm Nekik! Továbbra is csak itt fogok pelust venni!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 17 évvel ezelőtt

A DM-nek mindenképpen jár a csillagos ötös. A helyi üzletbe gyakran járok, a pelenkát itt szereztem be a kislányomnak, mert Liberót használtunk és itt mindíg volt belőle készlet. Parfümökből is nagy választék van, háztartási vegyiárut, kutya, macskaeledelt is árusítanak. Samponokat, hajbalzsamokat, dezodorokat is itt szerzem be, mert van választék. Az üzlet rendezett, tiszta, az eladók készségesek, kedvesek, mosolygósak. A pénztárnál nem kell sokat várakozni. Fotókidolgozásra is van lehetőség. A vásárlások után pontok járnak, amiket be lehet váltani ajándékokra. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 17 évvel ezelőtt

nem túl súrűn járok dm be bevásárolni mert nagyon kiesik a lakhelyemtől de ha elmegyek akkor mindig rávetem magam a leértékelt szavidő lejárat közeli féláras termékekre mert nagyon szeretek olcsón vásárolni és sok cucc szokott leértékelve lenni és lehet jókat kifogni de ez melett vannak jó márka termékei is amik nekem beváltak és pl testápolóból is ezt használom ja és az is jó hogy mindig minden rendezett és ugyanott van az üzletben ezért megtalálok rögtön amit keresek de ha mégis akad kérdezni valóm az eladótól akkor az mindig készségesen válaszol minden kérdésemre és segít mindenben
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 17 évvel ezelőtt

A gyöngyösi dm csillog villog.Rengeteg árujuk van elég nagy helyen.A legújabb törzsvásárlói akciójuk nem tetszik.Bonyolult a rendszer.A régi jobb volt.Parfümökből itt van a legnagyobb választék.Sokáig tartanak nyitva,így munka után is be lehet ugrani.Sajnos a babakocsis anyukák elég nehezen tunak ide bejönni.Az építéskor nem csináltak rámpát így a babakocsikat sok lécsőn kell fel-levinni.Nem egyszerű,pedig sok kismama jár ide pelusért,babaápolási szerért.Pozitív dolgnak tartom,hogy egy kisbaba születését megünneplik itt egy csomag átadásával,amiben több kedvezményt nyújtó kártya is van.Negatíva biztonsági őr tapadása.Úgy lesi az embert,mintha biztosan lopni menne.Pedig van biztonságikamera is felszerelve,diszkrétebben is lehetne vigyázni az üzletre.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 17 évvel ezelőtt

Én nagyon szeretem a dm-t, csillogás, villogás, rend, bő választék, igényesség, áttekinthetőség, sok üzlet. Nagy pozitívum sok nyereményjátékot szerveznek, és rendszeresen. Negatívum: A pontgyűjtőrendszert átszervezték, és nem lett a legjobb. Az elöző megoldás az sokkal jobb volt. Lehetne több garantált ajándék bizonyos vásárlás után. Szezonális: A karácsonyi csomagok elég ötletesek, és bő választék van belőlük.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Vélemény

, 17 évvel ezelőtt

Jó a szlogen, és tényleg "itt érzem,hogy fontos vagyok" Kedves eladók, rendezett árukészlet, bő választék, akciók, kedvezmények. Mi kellene ennél több? Nagyon szeretek a DM-ben vásárolni, szivesen ajánlom mindenkinek!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM - Oroszlány

, 17 évvel ezelőtt

Az oroszlányi DM üzlet nagyon szép, tiszta rendezett, főleg most, hogy az idén felújították és kibővítették. Lila kártyámmal lelkes törzsvásárlójuk vagyok és az udvarias kiszolgálás miatt + a törzsvásárlói rendszer miatt sokszor olyat is itt vásárolok meg, ami máshol olcsóbb. A saját márkás termékeik közül a sampon és tusfürdőket ajánlanám, a tisztasági betétet, és főképp a szemeteszsákokat. Ezek nagyon jó minőségűek és viszonylag alacsony árúak. Nem ajánlom a mosogatógép tablettát (2 rétegű), nekem nem jött be, mondjuk régi a masinám, de elég foltosak maradtak az edények. A legtöbb kozmetikai cég együttműködik velük, így sok a nyereményjáték, többször nyertem már ott vásárolt termék blokkjával. Az oroszlányi üzlet jól megközelíthető - főutcán van a buszmegállóban - parkolóhely az épület mögött, viszont nincs biciklitároló, pedig errefelé sokan kerékpárral közlekednek. A kirakati dekoráció és a belső tér díszítése is nagyon látványos. Nem túl drágán lehetőség van fotókidolgozásra is. Az árcímkék általában a helyükön vannak és egyértelműek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 17 évvel ezelőtt

Imádom a dm-et..A világlegjobb kitalált üzelete..Rengeteg higién dolgok találhatólk benne..Én leginkább szájsrét szoktam ott venni mert jó árban van..de azt karton számra..a másik meg hogy hívatunk elő fényképet és nagyon jó minőséget csinált megfizethető áron...Dm egy nagyon jó hely:Nagy választékban:D
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon szeretek a DM üzletekben vásárolni. Mindenből nagy választék van, az akciós termékek ára van, hogy több hónapig változatlan marad, így nem maradok le semmiről. A DM-es márkákkal is meg vagyok elégedve, sokszor jobbak, mint más márkásabb készítmények, mégis olcsóbbak. A régi és az új pontgyűjtő rendszer is nagyon jó, s nem utolsó sorban értelmes termékekre, kuponokra lehet beváltani a gyűjtött pontokat. Városomban mostmár két üzlet található, mindkét helyen nagyon kedvesek és aranyosak az ott dolgozó hölgyek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Véleményem

, 17 évvel ezelőtt

Szerintem minden nő szeret a Dm üzleteibe járni. Ezzel természetesen én is így vagyok, még ha nem veszek semmit, akkor is beszaladok a parfümös részleghez, hátha találok valami új illatot. Nagyon kedvesek és segítőkészek az eladók, és a legjobb, hogy sok smink terméket ki lehet próbálni, meg lehet nézni a színét, így nem veszünk zsákba macskát, és nem éri otthon az emebert meglepetés, hogy az a szín mégsem olyan mint amilyennek látszott. Azt is nagyon pozitívnak tartom, hogy ,,gyógyszereket" is lehet kapni, néhányat jóval a patikai ár alatt.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 17 évvel ezelőtt

DM: A Dm-et nagyon szeretem.Soha sehol nem voltak még velem ilyen kedvesek,mint itt.Készséges az összes eladó,segítenek ha kérdezek.Ráadásul a pelenkát olyan olcsón meg tudom venni mint sehol máshol,200 Ft-onként kapok egy pontot a Dm kártyámra,50,100,15 pont után különböző kedvezményes kuponfüzetet tudok kiváltani,amivel 25% kedvezménnyel tudok pelust venni a kislányomnak,így ez itt a legolcsóbb.Lehet itt kapni tápszert,bébiételt,fürdetőt,szóval szinte minden napi kelléket ami egy babának kell,meg persze magamnak és itthpn a háztartásban,és akár mind-mind kedvezményesen vásárolhatom meg.Mindenkinek ajánlom,mert tényleg nagyon szuper hely,eddig kb 5 DM-ben vásároltam az ország különböző pontjain,de nincs egyáltalán negatív véleményem róluk.Jó vásárlást
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szuper hely

, 17 évvel ezelőtt

A dm egy nagyon szupi hely.Sok uj és hasznos terméket forgslmsz.Az eladók kedvesek és segitökészek.Szerintem a drogériák közül a leg vevö centrikusabb.Bár az áraik lehetnének kicsit olcsobbak,de a legtöbb termék megéri az árát.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

nem semmi

, 17 évvel ezelőtt

Zalaszentgróton is meg nyílt a dm Végre egy üzlet ami egy kis városba is jelen van Szeptember10.nyitottak. Nekem nagyon tetszik 1 re is. Közel lakom a bolthoz. Amit ott láttam az igen jó árban volt. Végre Zalaszentgróton is van egy olyan üzlet ami nem csak a nagy városok lakóit szolgálja.Ha tehetem és anyagi lehetőségem is engedi rendszeres vásárlója leszek a dm n-ek.Az eladók kedvesek és segítőkészek voltak
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

A dm egy nagyon szupi hely.Sok uj és hasznos terméket forgslmsz.Az eladók kedvesek és segitökészek.Szerintem a drogériák közül a leg vevö centrikusabb.Bár az áraik lehetnének kicsit olcsobbak,de a legtöbb termék megéri az árát.


Dm

, 18 évvel ezelőtt

Imádok a dm-be vásárolni,mert mindig vannak akcióik.A termékekhez precízen fel vannak tüntetve az árak.A vásárlók is segítőkészek,de mivel szinte mindennek megvan a pontos helye az üzletben nem is szoktam eladókat kérdezni,hogy hol van ez hol van az.Mindent megtalálok,amit keresek,met nagyon jól elrendezték az üzletet.1héten egyszer biztosan betérek egy dm-be.Az utolsó vásárlásomnál is kaptam pontot.Igyekszem gyűjteni,ha van ilyen lehetőség.Mostmár nem csak Budapest több pontján van dm.Hanem Ráckevén is a lakhelyünkhöz közelebb,de viszont a Pestiek sokkal jobban közelebb esnek.Kár,hogy vidéken,ahol lakom közvetlen nálunk nem nyitottak még dm-et,mert a 100ft-os boltokba nem lehet megkapni mindent.Most is a karácsonyról maradt termékek 50%-kal le lettek akciózva és így olyan jó áruk van a termékeknek,hogy nem is tudtam megállni,hogy ne vásároljak.Italokat is szoktam itt vásárolni,mert ha rohanok,akkor nincs kedvem egy nagyobb üzletbe berohanni és így megint csak a dm-et választottam:)Gondolom a kismamák is nagyon szeretnek itt vásárolni,mert ahol dolgozom nagyon sokszor keresik a dm-et.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM Drogeri Markt

, 19 évvel ezelőtt

Sokat járok DM-be. Most például volt egy jó kis akciójuk. Leértékeltek minden parfümöt :) volt amit a felére. Én vettem is 2 fajtából többet is. De itt szoktam venni a kézkrémemet is mert a munkám miatt eléggé igénybe van véve a kezem és fontos h ápoljam( makadám diós Aldo Vandini) De itt veszem az arc tisztítómat is meg waxot a hajamra :P Szóval itt minden van amire a hiúságomnak szüksége van :D
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretek a DMben vásárolni!!Mindig mindent megtalálok amire szükségem van és az eladók is segitőkészek!A DM-fotószolgálat pedig egyszerüen fantasztikus és szupergyors,ráadásul olcsó és gyönyörü képeket csinálnak!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

A dm boltok egyszerűen nagyszerűek! Imádok ott vásárolni, minden megtalálható ami egy nőnek fontos. Sőt még a macskámnak is tudok eleséget vásárolni. Hangulatos bolt, kedves eladókkal.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

A DM boltok jók, mert nem csak sampont, tusfürdőt és sminkszert árulnak, hanem a tisztítószereken kívül ruhafestéket, hajgumit,kutyakaját...stb. is A Balea termékek szerintem jók, az illatukat jól kitalálják és olcsóbbak, de enm rosszabbak, mint a már bejáratot több10 éves márkák hasonló termékei.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretek Dm-be járni. Hangulatos üzlet. Sok minden háztartási dolgot megtalálok. Nagyon tetszik benne az hogy néhány termékből vannak ilyen termékminta szerű dolgok, kicsikék. Meglehet venni és kilehet próbálni. Így ha nem tetszik legalább kevesebbet dobtam ki.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

A DM nagyon jó annak, aki minden illatcuccot egy helyen akar megvenni, úgy, hogy közben szép pöttyöket is kap érte, amivel később kedvezményesen vásárolhat. Na itt a bökkenő!! Legtöbbször a pénztárosok lenyúlják a matrinkát, mondván nem tudja a néni, hogy jár neki, ezért majd én benyalom a füzetembe. A másik baki, hogy az akciós katalógusban szereplő termékek javarésze már nincs is a polcon mire eljut az ember, hogy megvegye, mert nagy valószínűséggel, már félre vannak rakva haveroknak, ismerősöknek. Nem engedném, hogy a dolgozók részt vegyenek az akciókban!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Egyik kedvenc drogériám.Jó,hogy gondolnak a kisbabákra és bababónuszfüzetet biztosítanak,amivel kedvezményesen tudjuk megvásárolni a pelenkákat és bébiételeket.A pontgyüjtő akciójuk is nagyon jó,ha összegyűlik a 15 pontom akkor megyünk és 15 % kedvezménnyel vásároljuk meg ami épp szükséges
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

drogéria

, 19 évvel ezelőtt

Sokoldalú cég, sokoldalú termékválasztékkal, remek akciókkal. Áraik nagyon kedvezőek, akcióik eljutnak mindenkihez- szórólap. Fotószolgáltatásuk gyors és nagyon olcsó. Szinte mindent lehet kapni náluk nagyon jó áron.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Drogeria

, 19 évvel ezelőtt

Mióta megszülettek a kisebb unokáim,elég gyakran megyek a pécsi DM-be vásárolni.Legtöbbször bébiételt veszek ott,tetszik,a bababónuszos programjuk.Itt találtam rá a rég keresett gyógyteámra is,ezért is visszatérő vásárlójuk vagyok.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Sziasztok! Jó bolt, csak lehetne egy kicsit olcsóbb. Széles választékuk van. Az eladók is rendesek. Kontér Barbara
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Szerencsére már a lakhelyünk közelébe is van DM így elég sűrűn tudok oda járni vásárolni. Mindíg nagyon kedvesek, segítőkészek az eladók és nagyon jó akciók szoktak lenni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Szerintem elég széles palettával rendelkező áruházlánc. Ami miatt csak 4-est adtam az értékelésnél az azért van, mert sajnos nem minden üzletükben vannak barátságos eladók. Néha az az érzésem, hogy nem szívesen látott "vendég" vagyok.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Itt is sok akció van és nagyon jó dolognak tartom a pontgyűjtő füzetet, a bababónusz programról nem is beszélve. Nekekm személy szerint egyetlen egy problémám van, mégpedig az, hogy a közelünkben levő üzletbe nem tudok bemenni babakocsival a lépcsők miatt.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó drogérialánc, az egyik legjobb a piacon. Szeretem a nagy áruválasztékot, a kedves eladókat és a folyamatosan tartó kedvezményeket ( pontgyűjtés ). Mostanában ide járok leggyakrabban.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon gyakran vásárolok ebben az üzletben. Örülök, hogy ilyen nagy a választék. Nagyon szeretem a kuponos akcióikat, amikor jelentős kedvezménnyel vásárolhatok bármilyen terméket.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Az egyik legjobb drogérialánc. Széles termék-választék, az árak megfelelőek, ha pedig a saját márkás termékek ár-érték arányát tekintjük, rendkívül kedvezőek. Ezenkívül pedig nagyon jó a cég marketingje: állandó pontgyűjtő akció, kedvezményprogramok, újabban egyre gyakoribb nyereményjátékok.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jónak találom a bolthálózatot,de néha lehetne jobb eladókat is találni szerintem.Már megfigyeltem,a bolt ahová járok,nem épp a legképzettebb eladókat alkalmazza.Még az is nehezükre esik sokszor,hogy a raktárból kipakolják a cuccokat...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Az egyik legjobb és megfizethető drogérialánc hazánkbana DM. Bőséges a kínálat, jók a saját márkás termékeik is. Állandó pontgyűjtő akciójuk és kedvezményprogramjuk van és gyakran szerveznek nyereményjátékokat is,és most nagy akciókkal várják a vásárlókat.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Sajnos a közelünkben nincs ilyen bolt,pedig nagyon jó,1 picit drága,de minőségi és jó tetmékeket árúlnak. Ha,kell valami onnan, elmegyek az egyik boltjukba és találok megfelelő teméket,a saját márkás termékieik is kiválóak,sok jó akciójuk is van. Nagyon nívós üzlet.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

A DM az eggyik legjobb drogéria az összes közül!Nagyon ismert és sok helyen fellelhető. Én leginkább azért szeretem mert a boltjaik nagyon igényesen vannak megcsinálva és áttekinthető az egész bolt. Az áraikról nem is beszélve,hisz a legolcsobbak közé tartoznak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Szeretek oda jarni, hisz olcsobb, mint a hozza hasonlo drogeriak. Rengetek akcio es vasarlasi kedvezmeny van a gyakran betero vasarloknak. A sajat markas termekeiket meg nem probaltam, maradtam a jol bevaltnal, de ami kesik...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon olcsó, sok akciója van, főleg a bababónusz program végett, de a 15 százalékos kedvezmények világa végett is járunk oda. Minden hónapban többször is megfordulunk, nagyon jól felszerelt bolt, minden megtalálható, ami kell.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

A saját termékeikkel nagyon meg vagyok elégedve, némelyik jobb, mint a nagy márkás egyéb termékek. Bár néhány dolog nagyon drága, jóval drágább, mint máshol. De nagyon jó akcióik vannak, imádom.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Gyakran vásrolok a Dm üzleteiben, mivel a főváros sok pontján megtalálható. A nagy választék miatt kedvelem a leginkább, illetve hogy van lehetőség az egyes termékek kipróbálására. A Dm-márkás termékek pedig mindig kedvező áron kaphatóak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagon kedvelem ezt a boltot . Az áraik elfogadhatóak ,sok akciójuk van , egyedül neki van bababónusz kuponjuk . Több márkát is tartanak pl Huggies, Liberö ,Pampers emelett saját terméket is, van választási lehetőség. Pontokat lehet gyűjteni a vásárlások alkalmával ,amit később kedvezményre lehet beváltani. Ajánlom mindenkinek ezt a boltot !
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM - Drogerie Markt

, 19 évvel ezelőtt

Régebben nem nagyon vásároltam a DM-ben, azonban a baba bónusz programjuk indulása óta rendszeres vásárlójukká váltam. A kuponfüzet akciójukkal mindig tud az ember spórolni, kisgyerek mellett ez bizony nem utolsó szempont. :) A DM termékek minőségiek, és külön szeretem a fotóelőhívási lehetőséget náluk. Ajánlom másoknak is a boltot!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Egyik kedvenc drogériám.Jó,hogy gondolnak a kisbabákra és bababónuszfüzetet biztosítanak,amivel kedvezményesen tudjuk megvásárolni a pelenkákat és bébiételeket.A pontgyüjtő akciójuk is nagyon jó,ha összegyűlik a 15 pontom akkor megyünk és 15 % kedvezménnyel vásároljuk meg ami épp szükséges.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Igazság szerint szinte soha nem vásárolok dm üzletben. Pedig sokkal közelebb van a lakóhelyemhez, mint a rossmann. Valahogy olyan rideg. Nagyon ráférne egy csöpp marketing, és új, barátságosabb elrendezés...
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM-drogeriemarkt

, 19 évvel ezelőtt

Én főleg a babaápolási termékek miatt kedvelem. Mindig van valami jó kis akció. Amugy drágának tartom, de a bababónusz program keretében és egyéb kedvezmények igénybevételével megéri ott vásárolni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Kedvelem a Dm üzleteket, nagyon jó minőségűek a saját márkás termékeik, karácsony előtt gyakran van parfüm akció, és nyereményjátékon már többször nyertem velük.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Sokszor megyek a DM üzletekbe, minőségi termékeket, széles választékot kínál, megfizethető árakon. Az állandó akciókat is jó dolognak tartom, a pontgyűjtő akciókkal és más nyereményjátékokkal együtt.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

egyik kedvenc üzletem. imádom a sajátmárkás termékeit. próbáltam már a tusfürdőit, dekorkozmetikumait sőt a tisztitószereit is, mindegyikkel maximálisan elégedett vagyok
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Gyakran vásárolok a Dm üzleteiben. Nagyon hasznosnak tartom a Bababónusz és egyéb akcióikat, sohasem jövök ki üres kézzel. A saját márkás termékek is jó minőségűek, és az áruk is kedvező.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Rendszeres vásárlójuk vagyok. Szinte minden kozmetikumot,babaápolási,étkezési terméket ott szerzek be. Ez a legolcsobb forrás,ezen termékekre. Nagyon jó kezdeményezésük a bababónusz program is. És a pontgyűjtő játékuk is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon sokat járok a dm-be és eddig csak pozitív véleményt tudtam róluk kialakítani. A választék nagyon széles, az árak reálisak, sokszor van akció, kedvezményprogram. Az eladók maximálisan kedvesek és kellemes légkör van a dm üzletekben
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Jó az üzlet, de ahová én járok ott az alkalmazottak néhány tagját igazán lecserélhetnék. Így nem is szeretek nagyon oda járni. Jók a nyereményjátékaik is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

minden nap megfordulunk itt, mindig van valami itt meg tudunk venni, sok akció, vásárlóik hűségét értékes pontokkal jutalmazzák, amivel nagy kedvezményhez is juthatunk :-) és ez baba mellett nem elhanyagolható
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Rendszeres vásárlójuk vagyok. Szinte minden kozmetikumot,babaápolási,étkezési terméket ott szerzek be. Ez a legolcsobb forrás,ezen termékekre. Nagyon jó kezdeményezésük a bababónusz program is. És a pontgyűjtő játékuk is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Szeretek a DM-be vásárolni. Jók az árak , mindig van valami akció. törzsvásárlók kedvezményeket vehetnek igénybe
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Drogéria

, 19 évvel ezelőtt

Amióta gyermekeim vannak rendszeres vásárló vagyok náluk. A pontgyüjtő akcióval nagyon sokat spóroltam már. Főleg babaápolási termékeket, pelenkát veszek. A fényképeinket is itt szoktam kidolgoztatni. A kiszolgálás kifogástalan.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

A dm üzleteiben nagy a választék a különféle kozmetikumokból. Szerencsére egyre bővül a profiluk és a termékkörük, sok hasznos dolgot meg lehet venni egy helyen.Nem csak illatszerek, de finom teák és vitaminok nagy választékát találjuk itt.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem ezt az üzletláncot. Mindent egy helyen megtalálok és az árak sem magasak. Minden hónapban itt vásárolom meg a tisztálkodási szereket a családomnak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Kisgyermekes anya vagyok, így elég sokszor kell babakozmetikumot vásárolnom. A Dm árai nagyon szuperek és a kiszolgálás is nagyon kedves. Nagyon beváltak a sajátmárkás termékeik, különösen a Babylove termékek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Elég ritkán járok a dm-be,mert messze van tőlünk,de mivel kisbabám van,és bababónuszos tag vagyok,sok mindent kapunk ajándékba vagy kedvezményesen.És ez nagyon jó.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Gyakran megfordulok DM üzletekben, minőségi termékeket, széles választékot kínál. Az állandó akciókat is nagyon jó dolognak tartom, a pontgyűjtő akciókkal és más nyereményjátékokkal együtt. Sok helyen megtalálhatók az üzletek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

nálunk igaz nincs ilyen bolt, de amikor a szomszéd városba átmegyünk, ott található és nem hagyom ki hogy ne menjek be. elfogadható árak, minőségi termékek, jó akciók. vevöbarát eladók.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Elég sűrűn járok a boltjaikba. Több bolt is található a városunkban. Nagyon elégedett vagyok.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretek a dm üzletekben vásárolni.A vásárlás után pontokat kapok amelyet beválthatok 15% kedvezményre.A bababonusz prógramjuk nagyon jó, tagjaik sok hasznos kupnokat kapnak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó üzletláncnak tekintem. Sajnos lakóhelyemen még nincs ilyen, de reménykedek.:) Míg főiskolás voltam, sokat jártam DM-be. Nem egyszer itt vettem meg a karácsonyi ajándékokat. Jó akcióik szoktak lenni. Jó a saját márkájuk is. A Balea lábfürdő só az egyik kedvencem.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Amióta a kis törpikém megszületett azóta oda járunk vásárolni már rengeteg bébiételt vettem ott a gyermekteákról nem is beszélve..stb nagyon jó kis üzletnek tartom a kedvezményekről nem is ejtek szavakat ami csalogatólag hat a vevőkre..azt üenem a felelősöknek csak így tovább..
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

ez is jó

, 19 évvel ezelőtt

nekem a rossmann a kedvencem, de ez kb ugyanazt tudja, csak valahogy... nekem kevesebb helyen érhető el, mindig rossmannba botlok:))
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

A DM-be is szeretek járni, sok minőségi áru található itt, negagtív viszont hogy a téli nyereményjátékon amin parfümöt lehetett nyerni, ha tisztasági betétet vett az ember, a betétek árát felemelték, nem kellett volna.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Drogerie Markt

, 19 évvel ezelőtt

Szeretek itt vásárolni. Jó minőségű illatszereket nagy választékban. A pontgyűjtő akcióval további kedvezményeket lehet kapni az egyébként is korrekt árakból. Kedvezéményes akciókkal értékelik a hűséget.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Rikán járok DM-be,mert elég messze van tőlünk,de ha betérek,akkor sok mindent megtalálok egy helyen.Kisgyerekes anyukáknak ez a legjobb hely ahol megkanak szinte mindent.Elfogadható áraik vannak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

drogéria

, 19 évvel ezelőtt

Mióta a kisbabám megszületett, gyakran itt vásárolok. Tetszik, hogy értékelik a hűséget, pontgyűjtő akció és a kismamáknak szóló bababónusz program is hasznos. Ami negatív, hogy gyakran változtatják az áruk helyét, mire megszoktam, mi hol található, kezdhetem előlről.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM-Drogerie Markt

, 19 évvel ezelőtt

Amiért nem adok 5 csillagot,az csak azért van,mert ha valami nincs akcióban,akkor elég drága náluk.Viszont az eladók(legalábbis nálunk)rendkívül barátságosak,szeretem az 50%kedvezménnyel kiárusított termékeket is és nagyon kulturált,tiszta üzlet.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

nagyon jó minőségü termékek, megfizethetö áron. folytonos akciók, megfizethetö ár. sok promoció és rengeteg játék várja a vásárlokat. olcsobbvásárlási lehetöség ha gyüjti valaki a pontokat amit kap. mindig a vevönek akarnak kaedvezni. jó bolt.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Szépek az üzletek,de elég drágák a termékek.Nem szeretem,ha a hátam mögött ólálkodik a biztonsági őr.Vásárolni járok oda,nem másért.És a parfümöket bizony ki kell próbálni vásárlás előtt
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Minőség és ár arányban van, kellemes drogériák, az eladók segítőkészek, kedvesek. Széles a választék, könnyen megtalálhatóak a termékek. A fotokidolgozásnál elkeverték a képeket, de ezt is kedvesen, profin megoldották, kis késéssel, de megkaptam még időben a fotókat.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Az egyik legjobb drogéria, kiválóak a saját termékei. Havonta minimum egy alkalommal vásárolok itt, gyakran vannak számomra is kedvező akciók.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Ha vegyiárura és illatszerre van szükségem akkor mindig oda megyek, mert nagyon nagy a választék és jók az áraik. A kuponos akcióik is nagyon megnyerőek. Szeretek ott vásárolni és ajánlom mindenkinek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

az eladók nagyon segítőkészek,és szeretem,hogy mindenből van kitéve egy termékminta,amit ki is próbálhatok,így nem veszek zsákbamacskát!emellett sok az akciójuk, és a leárazások!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem a DM boltokat . A gyerekeimnek egy helyen elég sok dolgot meg tudok vásárolni. Sokat akcióznak , van bababónusz kedvezményük . Nagyon jónak tartom ,kár ,hogy a kuponok nem mérnek ide sokszor csak reklomáció után :(
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Minden ami illatszer, drogéria egy helyen, a fogkrémtől a felmosószerig. Szokott lenni mindenféle kedvezményük, kuponok stb. Sok bio termékük is van.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

drogéria

, 19 évvel ezelőtt

Gyakran vásárol itt a család, általában kedvezőek az árak, a termékek jó minőségűek. Egyetlen negatív tapasztalatom, hogy egy alkalommal lopással gyanúsítottak, mint kiderült, természetesen alaptalanul, de nagyon kellemetlen élmény volt.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Jó minőségű illatszereket nagy választékban. A pontgyűjtő akcióval további kedvezményeket lehet kapni az egyébként is korrekt árakból. Kedvezéményes akciókkal értékelik a hűséget.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Szinte hetente vásárolunk itt. Rengeteg minden kapható és az áruk is elfogadható. A feleségem itt szokott pelenkát, tejpépet, tisztálkodási szereket vásárolni a kisfiunknak. Szuper, hogy pontokat lehet gyűjteni és így 15 % kedvezményt is kaphatunk. Valamint kuponokat is szoktunk kapni, amivel szintén kedvezményeket vehetünk igénybe.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Szeretek Dm-ben vásárolni. Közel is van hozzánk, valamint tetzsik az ösztönző vásárlói program, hogy pontokért egy idő után kedvezménykeet lehet gyűjteni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Jó minőségű termékeket árul, de a legnagyobb előnye, hogy a saját márkáit jóval kedvezőbb áron lehet megkapni, ezek minősége viszont szintén nagyon jó.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Ha vegyiárura és illatszerre van szükségem akkor mindig oda megyek, mert nagyon nagy a választék és jók az áraik. A kuponos akcióik is nagyon megnyerőek. Szeretek ott vásárolni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dorgerie markt

, 19 évvel ezelőtt

Jó üzlet,itt mindent meglehet találni amire szüksége van az embernek a szépségápoláshoz,hajfestékek,dezodorok,tusfürdők...stb.Bár nekem nincs szükségem hajfestékre,mert kopasz vagyok:),de mások biztos nagyon szeretik.Én is szoktam itt vásárolni,de nem sűrűn.Jó termékek olcsó áron,szerintem ez jellemző a dm-re.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagy a választék, árban is megfelelő, készségesek az eladók. A parfümök tesztelhetők:) És remek a pontgyüjtő akciójuk, amely 15% kedvezményre jogosít.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon kedves, udvarias a kiszolgálás, mindíg mosolyognak az eladók. Szeretek oda járni, mindíg nagyon jó akcióik vannak, pontgyűjtés, kuponok...Itt is nyertem már.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szépek a képek amiket ott hívattam elő. A fotókönyvről nem is beszélve. Mindenkinek elnyerte tetszését. Olyan lett amilyet szerettem volna. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

dm

, 19 évvel ezelőtt

Mióta kislányunk megszületett, feleségemmel ott vásárolunk. Baba bónuszos tag lett, s számos kedvezményt kap. Termékeik jók, még a saját márkájúak is (ritka eset). Áraik is elfogadhatóak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó üzletnek tartom, közel van hozzám és mindent megtudok venni, amire szükségem van, az árak kicsit magasak, de sok a kedvezmény.Ajánlom mindenkinek!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

A babaápolási termékeket (pelenka, popsitörlő,...) mindig itt veszem meg. Árban is jó, a pontgyűjtő akcióval ráadásul még 15% kedvezményt és kuponfüzetet is kapok. Valamint mindig küldenek kedvezményes kuponokat a babáknak is, ha regisztrálunk náluk.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Kedves feleségem nagy kedvence, szinte minden héten vásárol a DM-be. Sok kedvezményt is kap mivel matricákat gyűjt és egy kuponfüzetbe ragasztgatja, és azzal sokkal olcsóbban tud vásárolni. Első osztályú üzlet!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 19 évvel ezelőtt

szeretek a dm-be járni, mert mindig találok kedvemre való terméket. szoktak lenni igazán jutányos akciók. fényképeket is érdemes előhívatni, nagy darabszám esetén egész olcsón hozzá lehet jutni, és ráadásul csak net kell a rendeléshez :) minősége pedig kiváló :) már ha elég jó felbontású a fényképezőgéped ;)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

drogéria

, 19 évvel ezelőtt

Vácon általában a Rossmannt részesítem előnyben, de a DM erőssége, hogy - a konkurenciával ellentétben - a parfümöket nyugodtan és önállóan szaglászhatom a sor feltartása nélkül.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Az illatszer üzletek közül a legjobb színvonalú! Tetszik a pontgyűjtő akciójuk is, mivel 15 %-kal olcsóbban lehet a termékekhez hozzájutni :)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Dm-Drogerie Markt

, 19 évvel ezelőtt

Szeretek ott vásárolni, mert tiszta, rendezett, állandó akciókkal várják a vásárlókat, az eladók segítőkészek. Jó, hogy ritkán rendezik át, ha gyorsan befutok valamiért könnyen megtalálom :-)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

DM

, 19 évvel ezelőtt

Sokat vásárolunk itt, szimpatikus a babaprogramjuk. Kisfiunknak rendszeresen itt veszzük a pelenkát, popsitörlőt és a bébiételt is. 15 DM pont után pedig kedvezményesen lehet vásárolni. Az eladók barátságosak és az áruválaszték is megfelelő. Ez a kedvenc drogériánk.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) dm-drogerie markt - Törökbálint, Depo szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!