Vélemények a következő cégről: Dr. Győri Balázs

Vélemény

, 16 március 2026

Csak a legjobbakat tudom mondani a doktor úrról. 20 éve járunk hozzá és még sohasem csalódtunk! Nagyon lelkiismeretes, és az asszisztense is egy nagyon kedves ember!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 18 szeptember 2025

Minden állatunkat (cicák,kutya) közel 10 éve csak hozzá visszük. Nagyon meg vagyunk elégedve vele. Lelkiismeretes és nagyon kedves az állatokkal is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 02 február 2025

Kicsi tacskómat vittem hozzá a bénulás jeleivel. Szteroidos injekciót adott neki,bíztatott arról,hogy a kezdeti stádiumban járunk,maradjunk teljesen nyugodtak. A kutyusom egy hét alatt teljesen lebénult,aminek állatkórház,MRI majd azonnali műtét lett a következménye. Kutyuskámnak már csak 80%-os esélye van a gyógyulásra. Ha aznap elküld minket további vizsgálatokra akkor 95% esély lenne. Kiskutyám nem tud járni,azóta is kúszik. Soha többet hozzá!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

Mindig kedves, megbízható, remek orvosnak gondoltam. Nem tudom mióta szokása el-linkeskedni a dolgokat, de sikerült kétszer is feleslegesen megműteni a macskánkat (10+ éve járunk hozzá, bíztunk a tudásában..mostanáig). Elvittük a cicát "A Kliniká"ra, ahol tájékoztattak róla, hogy meg sem kellett volna műteni, de ha mégis, biztosan nem így és nem ott ahol, mindezt nyilván vérvétel, szövettan és CT hiányában tette. Kértük, hogy az eredményeket küldje el, hogy a klinikán az orvosok is láthassák feketén-fehéren, hogy milyen beavatkozásokat hajtott végre...természetesen azóta is kapjuk.. Több boldog, közös évet sikerült elvenni tőlünk..
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

Tavaly költöztünk Rácalmásra, és sajnos a 15 éves cicámmal megjártunk egy-két állatorvost az utóbbi évben. Senki nem tudta úgy megvizsgálni Tomikánkat, mint Győri Balázs Doktor Úr! Szomszéd asszonyom ajánlására mentünk Hozzá, és nagyon meg voltunk elégedve a hozzáállásával, szaktudásával, emberségével! Többen várakoztak már, mégis részletesen, érthetően elmagyarázott mindent, látszott rajta, hogy szívén viseli a kisállatok sorsát. Köszönjük szépen Doktor Úr, nagy öröm, hogy ebben a nehéz időszakban ilyen emberséges tud maradni! Tisztelettel, Borgulya Zsuzsa és Kovács József Rácalmásról
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

Győri Balázs doktor úr nagyon jó állatorvos, Kedves.barátságos az állatokhoz és gazdíjukhoz.Nagyon jó szakember.Csak ajánlani tudom.Én már 7 éve visszem a cicákat hozzá.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

Győri Balázs doktor úr a legcsodálatosabb állatgyógyász !Szereti az állatkáinkat ,tiszteli a gazdikat.Mi is nagy szeretettel, és tisztelettel vagyunk iránta.Szerintem az állatorvosok,gyermekorvosok olyan tudással vagy különleges képességgel rendelkeznek,ami megkülönbözteti Őket a kollégáiktól.Sem a csecsemők, sem az állatok nem tudják elmondani,hogy mi a fájdalmuk,betegségük.Nekik azt meg kell fejteni, mint egy keresztrejtvényt, és megfejtik,feltárják ,kiderítik.Adjon az Isten jó egészséget a hivatásukhoz!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Nagyszerű állatszerető szakembernek tartom! Barátságos az állatokhoz, gazdijukhoz. Csak is hozzá!!! Whisky cicám bizalommal fogadja a kezeléseket, teljesen megbízik benne! Én Is!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

Le a kalappal,mert nagyon korrekt doki!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

köszönet

, 15 évvel ezelőtt

A Győri Balázs Doktor Úr nagyon precízen és lelkiismeretesen GYÓGYÍTOTT! Köszönjük!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Dr. Győri Balázs szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!