túlfizetés
PZs37 , 15 évvel ezelőtt
Tavaly nyáron egyedül maradtam a lakásban, addig az átalánydíj 9400 ft volt. Szeptember közepén óraállást adtam, mire kijött, hogy befizetendő összeg -20.000 Ft, azaz túlfizetés van azon felül, hogy a júliusi és augusztusi általány díj nem volt kifizetve. A 20.000 Ft-ot nem kaptam vissza, hanem levonták a júliusi és augusztusi általánydíjat belőle.
Aztán októbertől minden hónapban küldték a 9.4000 Ft-os általánydíjat, holott 2 hónapig bojlerem sem volt, tehát az éjszakai mérőóra sem üzemelt addig, mert nem volt fogyasztás.
Az összes általányszámla be lett fizetve, és ehhez képest megint túlfizetés van, most 24.000 Ft. Mivel bnem én vagyok a tulajdonos, vissza sem kapom a pénzt.
Egyetértek!!! Most én is ezzel szembesülök. Sajnos az eon is mulasztott és most rám akarja verni amit szerelői elrontottak. Nem hagyom magam!!!