Vélemények a következő cégről: E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.

Vélemény

Hiányukat akarják pótolni!

, 14 évvel ezelőtt

Figyelem! A déli szolgáltatók bevált pénzhiányra megoldása, hogy szerencsétlen fogyasztókra szerződésszegés útján bírságokat szabnak ki! Ezt nem fogom annyiban hagyni, megmozgatok minden követ az igazam érdekében!!! Garantálom a teljes megsemmisülésüket!!!!! Felháborító!!!! Ez a szép Magyarország, saját honfitársaikat verik át pfújjjjj
Vitatott tartalom jelentése

Egyetértek!!! Most én is ezzel szembesülök. Sajnos az eon is mulasztott és most rám akarja verni amit szerelői elrontottak. Nem hagyom magam!!!


kár

, 14 évvel ezelőtt

ENGEDÉLY NÉLKÜL BEMENTEK A TELKÜNKRE ÉS BARBÁR MÓDON MEGCSONKÍTOTTÁT AZ ÉRTÉKES DIÓFÁNKAT.VEZETÉK NEM VOLT KÖZEL ÉS KÖZÉPRŐL KIVÁGTAK 2,5M-ERT. ELŐSZÖR SZÓLITSANAK FEL HA NEM VÁGOM LE ESETLEG BEMEHETNEK MAGÁN TERÜLETRE.MÁR MEG VOLT BESZÉLVE,HOGY SZÉPEN MEG METSZIK.TÖBB ÉVTIZED MULVA FOG CSAK TEREMNI,MI JOGON NYULTAK HOZZÁ.KÁRTÉRÍTÉST FOGOK KÉRNI,MINDENT MEGMOZDITOK ENNEK ÉRDEKÉBEN.
Vitatott tartalom jelentése

KÁRTYÁS ORA

, 15 évvel ezelőtt

ÉN CSAK 4 HONAPJA VÁROK AZ ÓRÁRA DE CSAK IGÉRGETIK HONAPROLA-HONAPRA ADIG MEG NŐ A SZÁMLÁM ÉS ŐRÜLNÉK HA MÁR HOZNÁK CSÁRCSÁ NÉ TISZAKERECSENY
Vitatott tartalom jelentése

Nem egyedül van igy. Ez év március nem most volt. Egy családtagom is így van.


Részszámla

, 15 évvel ezelőtt

Mikor kapok választ a véleményemre,kérésemre?
Vitatott tartalom jelentése

Részszámla

, 15 évvel ezelőtt

Miért fizetek25000 Ft-ot ha fogyasztás csak 14000 Ft.Nem kérek előremérő órát inkább részletfizetést mert segélyen vagyok amely 28500 Ft és ebből hogy fizessek 25000Ft feleségem csak családipótlékot kap a 3 gyermekre,pedig lakástámogatás is van a számlán csak meg se látszik rajta,nem csökken inkább növekszik a számla.
Vitatott tartalom jelentése

túlfizetés

, 15 évvel ezelőtt

Tavaly nyáron egyedül maradtam a lakásban, addig az átalánydíj 9400 ft volt. Szeptember közepén óraállást adtam, mire kijött, hogy befizetendő összeg -20.000 Ft, azaz túlfizetés van azon felül, hogy a júliusi és augusztusi általány díj nem volt kifizetve. A 20.000 Ft-ot nem kaptam vissza, hanem levonták a júliusi és augusztusi általánydíjat belőle. Aztán októbertől minden hónapban küldték a 9.4000 Ft-os általánydíjat, holott 2 hónapig bojlerem sem volt, tehát az éjszakai mérőóra sem üzemelt addig, mert nem volt fogyasztás. Az összes általányszámla be lett fizetve, és ehhez képest megint túlfizetés van, most 24.000 Ft. Mivel bnem én vagyok a tulajdonos, vissza sem kapom a pénzt.
Vitatott tartalom jelentése

telefon

, 17 évvel ezelőtt

Pár évvel ezelőtt történt. Lakást vásároltam és a villanyórát át kellett íratni a nevemre. Hogy ne kelljen annyit járkálni, telefonon próbáltam hívni a Malomparkot. Miután ez két napi próbálkozásomra sem sikerült,felhívtam a Kossuth utcai központot , ahol közölték, hogy csak személyesen intézhetem a Malomparkban , mert ott nincs telefon. Nem tudom, hogy azóta pótolták-e , de számomra elképzelhetetlen , hogy egy szolgáltatónál ne legyen telefon !!! Vagy ha van ne vegyék fel !
Vitatott tartalom jelentése

Tisztelt uraim!! Önök 10% kedvezményt ajánlanak fel a becsületesen fizetöknek.Ez nem igaz ,ez félre vezetés.A számla összesitön valóban feltüntetik a kedvezményt,de a végszámlán ugyan ugy tartozásként jelölik meg.Ugylátszik a válságadót valahogy be kell szedni.


reklamácio

, 18 évvel ezelőtt

2008.07.04-én 10szer hívtam a 210-210számot sosem tudtam beszélni,mert állítólag az ügyintézők foglaltak voltak.remélem az önök ügyintézői is ugyanezt az eljárást kapják máshol. undoritó.
Vitatott tartalom jelentése