Vélemények a következő cégről: Fővárosi Állat- és Növénykert

Vélemény

állatkert

, 17 évvel ezelőtt

Tavaly voltunk a Fővárosi Állat és Növénykertben. Az egész család számára kiváló kikapcsolódás volt. Nagyon tetszett mindenkinek. Külön nagyon jó ötlet szerintem a különféle programok, mint például a fókabemutatók, kígyósimogatás...stb. Nagyon szórakoztatóak és színvonalasak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi állatkert

, 17 évvel ezelőtt

Ez az a hely, ahol bárki kellemesen tölthet el egy napot. Maga a komplexum hatalmas helyen terül el. Rengeteg állat és növény található az állatkertben. Mi legalább egyszer egy évben nyáron fel szoktunk menni, hogy megnézzük a természet csodáit. Az állatkert nagyon szépen gondozott és az állatokat is nagyon jól tartják, más állatkertektől eltérően. A látnivaló nagyon változatos. Növények terén honos és külföldi növényeket egyaránt láthatunk. Állataik palettája is széles, hiszen az egyszerű csúszómászóktól, a rovarokon át, az emlősükig sokféle állat megtekinthető. Rengeteg programmal is szolgálnak. Lehetőség van etetni az állatokat zoo csemegével, amit pár száz forintért lehet megvenni. Nézhetünk állatbemutatókat az arénában, ahol testközelből figyelhetjük meg a vadvilágot. Rengeteg állandó, és szezonális kiállításuk van, ahol egzotikus állatokkal és növényekkel találkozhatunk. Van állatsimogatójuk, ahol kecskéket, birkákat, alpakkát és malacot. Akár ráját is simogathatunk. Személyes kedvencem a tengeri malac város. Több száz tengeri malac rohangál egy hatalmas területen, ahol saját kis házikóik vannak, vicces utcákkal, pl malacköz, kukorica tér, stb. Rengeteg büfé és étterem is található a területen, ahol csillapíthatjuk éhségünk és szomjúságunkat. Vannak ajándéktárgyas üzletek is, ahol az állatkerthez kapcsolódó szuvenírekhez juthat a látogató. Ha már mindent megnéztünk, amit csak meglehet, akkor a közelben van a Város Liget, a Szépművészeti Múzeum, és a Hősök Tere is. Így kellemes sétákat lehet eltölteni pesten. Remek kikapcsolódást tud nyújtani gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt, ezért bátran ajánlom mindenkinek, hogy egy évben legalább egyszer menjenek fel.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 17 évvel ezelőtt

Az állatkert gyereknek és felnöttnek egyaránt kellemes kikapcsolódás. Nyáron voltam ott másodszor a kislányommal, aki most, hogy 2 éves lett igazán élvezte a kirándulást. Az első ottlétünkkor még csak fél éves volt, akkor majdnem az egész sétát átaludta. Az idén viszont még a délutáni alvást is kihagyta, haza sem tudtam csalogatni. Nagyon élvezte a sok állat látványát és külön élmény volt neki, hogy meg is etethette őket. A kedvence a zsiráf volt, oda többször is vissza kellett menni megetetni. A simogató is jó dolog, bár én úgy vettem észre, hogy egyre szemtelenebbek az ottani állatok. Sokan már csak kintről merik megetetni, simogatni őket, mert bent még a ruhánkat is képesek megrágni. Jó ötlet a benti játszótér és a sok faragott állat az út mentén. Kislányom azóta is sokszor emlegeti, hogy szeretne újra elmenni az állatkertbe. Meg is ígértem neki, hogy jövőre is elmegyünk, ha jó idő lesz, mert akkor az igazi.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 17 évvel ezelőtt

Mindannyiunk nagy kedvence az állatkert, amely nagyon szép, főleg nyáron. Általában évente egyszer ellátogatunk ide a családdal. De az az igazság, hogy aminek kiskoromban nagyon tudtam örülni, az ma már igencsak elszomorít. Az állatok igencsak kis helyen vannak, többségük nem tűnik boldognak. Dehát ez ez nem is csoda hiszen fogságban vannak.. Az állat-örökbefogadási program viszont tetszik, mivel lehetőséget ad az anyagi támogatásra.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi állatkert

, 18 évvel ezelőtt

Nagyon sokat jártunk még általános iskolás koromba az állatkertbe.Édesek nagyon a különféle fajta kisállatok és nagyok.Majd középiskolába is szinte minden évben ellátogattunk az állatkertbe és lerajzoltuk az állatokat,mert az anatomia rajzok fejlesztésében is nagy szerepet játszottak a rajzok készítése.Nagyon sokat elidőztünk ilyenkor az állatkertbe.Denevéreket egyszer sikerült is lefotóznom hihetetlen milyen édesek na és milyen kiváncsiak.Vagy vannak olyan kis barátkozó madarak,hogy az ember el sem menne mellőle,mert olyan aranyos.A nagy cicákat,pumát tigrist,oroszlánt meg öröm nézni,amikor olyan nagyok és erőteljesek és nagyon gyönyörűek.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

A Fővárosi Állatkertbe bármikor nagyon szívesen megyek, gyereknek és felnőttnek is jó kikapcsolódás. Az épületek szépek, a bent árult törökméz nagyon finom. A belépőkkel kapcsolatban lehetne gyakrabban akció, de az nyári zenés programokat jó ötletnek találom.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

ÁLLATKERT

, 19 évvel ezelőtt

nagy állatbarát és állatvédő vagyok, ezért a ketrecbe zártságot annyira nem támogatom, de tény, hogy vannak hasznos oldalai is ennek, ha csak a tanulást nézzük már egy jó indok. Kár, hogy egyáltalán nem látok például tévéhirdetést a Fővárosi Állatkertről!!! Talán ha a költségvetés eltűnő részéből jutna egy kis propagandára, akkor egyes tini gyerekek lehet elmennének és megnéznék az állatokat ahelyett, hogy pépesre szipózzák az agyukat egy szarral teli park kukája mellett!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

nem vagyok már mai gyerek, de a mai napig legalább évente egyszer elmegyek az állatkertbe.remek kikapcsolódás nézni az állatokat, sétálni nyugalomban.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó program a gyerekekkel állatkertbe menni. Fantasztikusan érzik magukat minden alkalommal. Az egész családnak jó szórakozás.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

a legjobb kikapsolódás egy kis sétára és szórakozásra vágyóknak. Gyerekes családoknak és romantikára vágyó randevuzóknak egyaránt kiváló.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Kisfiam kedvencei az állatok.Mindig szívesen megyünk állatkertbe.Az egyik legszebb,amit eddig láttunk a Fővárosi Állat és Növénykert.docsa
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

A nyáron a családdal voltunk a fővárosi állatkertbe. Nagyon szépnek tartottam.Sok idő kell míg mindent végig lehet nézni. Kicsit sajnálom mondjuk az állatkákat,hogy fogságba vannak. De ezt leszámítva jó hely. A kedvencem a lepkekert:) Imádom a pilangókat!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

A mai állatkertek meg sem közelítik a régieket, ahol ketrecekbe bezsúfolva tartották az állatokat.Ma szinte szabadon kószálhatnak ami számukra is kedvező és az emberek is jobban megismerhetik őket. Bár nekem mindig is a szabadban a legszebb látvány egy állat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Imádunk a Budapesti Állatkertbe járni! Mikor legutóbb voltunk a kisfiunk 1 éves volt és nagyon oda volt a zsiráfokért és a "Baba"állatokért.Már nagyon várjuk a jóidőt,h újra elvihessük a picifiunkat!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Ez az állatkert minden elismerést megérdemel.Évek óta nyújt színvonalas kikapcsolódást.Annak idején,még én sétálta szájtátva,maholnap pedig a kislányom.Gratulálok nekik ehhez a nehéz,de szép munkához!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Értékelés

, 19 évvel ezelőtt

Mi az egész családdal állatbarátok vagyunk ugyhogy sok állatkertbe jártunk már de mindközül ez a legszebb! A tesóimmal nagyon szeretjük az állatsimogatót és főleg azt hogy mindig van valami új ! a családosoknak nagyon tudom ajánlani
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatimáda

, 19 évvel ezelőtt

Kisgyerekként csodálatos órákat töltöttem az állatkertben! Arról álmodoztam, hogy egyszer én is ott fogok dolgozni! Imádom az állatokat, szinte állatkertem volt otthon is: kutya, halak, papagájpok, teknősök, tengerimalac. Felnőttként nem ezt a hivatást választottam, de állatkáim azért vannak ma is! És az állatkertbe még mindig szívesen járok!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Szép időben nagyon kellemes időtöltés az állatok között egy séta.Szép látvány nyílik a Minaret kilátóból a környékre, és a kenguruknál nagyon jó ötlet volt az izgő-mozgó függőhíd !
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Szerintem nagyon szép hely, mindenkinek (kicsitől a nagyig) rengeteg élményt nyújt, egy napot simán el lehet tölteni ott. Aki még nem látogatott el ide, annak mindenképpen ajánlom!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Egy egy állatkerti kalandozásunk során, most már hagyományosan több csomag zoo csemege elfogy. Nem is értem hogy..... A fejlesztéseknek köszönhetően csodálatossá alakították az évek során a kertet. A jegesmacik medencéje varázslatos. A fóka-móka pedig kihagyhatatlan műsor. :-))
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Sajnos én még csak egyszer voltam a fővárosi állatkertben de nagyon tetszett.felejthetetlen élmény volt! az ország legszebb állatkertje! az állatok egészségére és érzéseire is gondolnak!sokkalj jobb a helyzet mint régen!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

A főváros egyik legfrekventáltabb helyén helyezkedik el az állatkert. Rengeteg fajta állat található meg itt, felnőttek és kisgyerekek nem kis örömére. Aki még nem tette, annak ajánlom hogy látogasson el ide!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Minden évben minimum egyszer ellátogatunk a családommal az állatkertbe, én nagyon szeretem, imádom az állatokat. Édesapámnak és nekem is a csimpánz a kedvence:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Minden évben megnézzük az állatkertben az állatokat, és megcsodáljuk a különleges növényeket. Sajnos, sűrűbben nem jutunk el ide, mert a belépődíj egy családnak elég magas.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Ez az ország legnagyobb állatkertje csodaszép állatokkal és látvánnyal. Családi kikapcsolódásnak kiváló. Hatalmasakat lehet sétálni a friss levegőn és különlegesebbnél különlegesebb állatokat és növényeket megtekinteni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Még mindig az egyik legjobb, legérdekesebb családi kikapcsolódási lehetőség az egész családnak, ráadásul a fővárosban. Közel a Vidámpark és a cirkusz is, így az Állatkerti séta után még lehet további programokat is csinálni a gyerekeknek. Megéri elmenni a Fővárosi állatertbe, igazán színvonalas intézmény.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

2 gyermekemmel a nyáron voltunk az állatkertben. Az egész családnak nagyon tetszett. Az állatoknak rendezett,tiszta a helyük és pozitív, hogy állandóan bővítik, hogy minél kényelmesebben éljenek. 1 egész napot símán el lehet itt tölteni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

A nyáron a családdal voltunk a fővárosi állatkertbe. Nagyon szépnek tartottam.Sok idő kell míg mindent végig lehet nézni. Kicsit sajnálom mondjuk az állatkákat,hogy fogságba vannak. De ezt leszámítva jó hely. A kedvencem a lepkekert:) Imádom a pilangókat!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó kis hely, egy egész napos programot kínál. Nagyon jó kikapcsolódást nyújt, azonban az ár elég sok.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

A főváros egyik legfrekventáltabb helyén helyezkedik el az állatkert. Rengeteg fajta állat található meg itt, felnőttek és kisgyerekek nem kis örömére. Aki még nem tette, annak ajánlom hogy látogasson el ide!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi állat- és növénykert

, 19 évvel ezelőtt

Ha megoldható lenne, miden kisgyermeket el kellene vinni az állatkertbe, mivel elég széles palettáját megismerhetik az állatvilágnak. Sajnos az iskolán belül nem nyílik lehetőség minden állat megismerésére, pedig környezetvédelmi szempontból, fontos lenne, hogy tudják mit kellene védelmezniük. NAgyon szeretem az állatkertet, és tetszik, hogy 0-100 évesig megtalálhatja mindenki a neki való helyszíneket.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Véleményem szerint egyik legjobb hely Budapesten a Főváros Állat és Növénykert. Érdemes ellátogatni ide, hiszen az emberek többsége szereti az állatokat! Engem személy szerint alig lehet elrángatni a jegesmedvéktől!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Minden évben minimum egyszer kilátogatunk a családdal, nagyon tetszik, szeretek oda járni, kedevenceim a csimpánzok:) nagy élmény az állatok közelében lenne, még megis lehet őket simogatni!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Zoo

, 19 évvel ezelőtt

Utoljára gyerekkoromban jártam ott, de már akkor is nagyon tetszett. Azóta csakis jókat hallok a helyről.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

az ország legjobb állatkertje.jóidőben tele van,nagyon jó du.i program.hangulatos,és sokáig el lehet lenni benne.ráadásul az ára se olyan vészes
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Értékelés

, 19 évvel ezelőtt

Ide mindíg szívesen ellátogat az ember. Akár hányszor eljövük ide, mindig felfedezünk valami újdonságot. Örülök, hogy szinte minden évben születik egy kis állat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Imádok az állatkertben elölteni évente egy két napon a fiammal megcsodáljuk a sok különleges állatot résztveszünk a gyerekprogramokon és a játszóteret is kihasználjuk.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi állat és növénykert

, 19 évvel ezelőtt

Kislányommal és párommal mindig örömmel megyünk az állatkertbe,mert tiszta,rendezett,és kellemes környezet fogad minket,és az állatok is elbűvölnek minket!Kislányom kedvencei a majmok!:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Az unokáim nagyon szeretik az állatokat, ezért ha csak tehetjük kilátogatunk az állatkertbe. Kultúrált a környezet, nagyon ápolt és szép a növényzet. A Pálmaházat is nagyon kedveljük. A gyerekek kedvencei a selyemmajmocskák.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Mióta gyerekeim vannak, szinte minden évben elviszem őket. Mindig nagyon jól érezzük magunkat! Felejthetetlen élmény volt látni nyáron a kis orrszarvút! :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem a kislányomat állatkertbe vinni, mert ott mindíg tanul valami újjat. Ritka és nem mindennapi állatokat vehetünk szemügyre. Egész napos vidám szórakozás a családnak ha végigjárhatjuk az állatkertet és megnézhetjük az állatokat. Nagy kedvenc az elefánt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Szeretünk menni az állatkertbe ott nem mindennapi állatokkal találkozunk. Remek kis kikapcsolódás. Nagyon szép, gondozott. Rengeteg remek látnivaló van, sokat tanulhatnak a gyerekek és persze mi felnőttek is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Igaz eddig csak kétszer jártunk ott,mert sajnos nagyon messze van tőlünk,de magigértem a kislányomnak(mert ő még nem járt ott)hogy elviszük,mert a fiamnak nagyon tetszett és ő is megszeretné nézni.Ha közelebb laknánk,biztos sürübben mennénk.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

1998-ban jártam először a fővárosi állatkertben mivel én vidéki vagyok...egy nyararás alkalmával és nagyon nagy élményekkel tértem haza!Ott láttam először bonszáj fákat is amit soha nem fogok elfelejteni mert soha nem láttam olyan kicsi fát még az életem során!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Elég rég jártam arra, de kiskoromban nem is annyira de később anál inkább szívemhez nőtt az a hely. Kis mértékben fejlesztik, a gondozók szerintem állatbarátok lehetnek mert szépen bánnak az állatokkal, a tapasztalatom szerint.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

A Fővárosi Állatkertbe minden évben egyszer legalább ellátogatok a fiammal, mert nem tud állat nélkül létezni. Kedvencei az elefánt, a majmok és a pálmaház.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Gyerek korom óta rajongok érte, szingliként is gyakran kijártam, mert szerettem ott lenni. A gyerkőcöt is sokszor fogom vinni. Egész napos élményprogram, kirándulás. Nagyon nem lett kommersz, bár már a határt súrolják. De nagyon innovatívak, folyamatosan megújulnak, ötletesek és dicséretes, hogy abbol a gondolom nem túl sok pénzből ilyen jól gazdálkodnak és soha nem adják fel. Minden elismerésem az övék és nagyon támogatnám, hogy ha a gagyi vidámpark átadná a helyét és tovább bővülhetne az állatkert.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Évekkel ezelött voltam az állatkertben, lassan ujra el kellene menni megnézi miváltozott,kedvemcem volt a pálmaház,remélem nem változtattak rajta
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Minden évben meglátogatjuk a gyerekekkel.Rengetegetfényképezünk,kellemesen érezzük magunkat.felnőtt létemre még ma is elbűvölnek azok a kis majmocskák a lengőtornájukkal,a flamingók a gyönyörű kecses alakjukkal.Az idén a Pluss gyereknapi programján vettünk itt részt.Legszíveseben több oldalnyi kisregényt írnék az állatkertről...
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Az állatkertbe legalább egyszer elmegyünk ez remek szorakozás a család minden tagjának ,kedvenceink a mosómedvék, a majmok és az elefántok is elefántok
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állati kert

, 19 évvel ezelőtt

milyen régi és milyen szép . negyon szeretek oda járni ,a kis majmosikat nézegetni meg elefántokat .-))) na a tigrisekről és a növbénykertről ne is irjak
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Az állatkertet nálunk mindenki nagyon szereti minden évben legalább egyszer megyünk és mindig van valami uj
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi állatkert

, 19 évvel ezelőtt

A családommal sokat járunk az állatkertbe. Az évek alatt sokat változott, aminek nagyon örülünk mivel minden évben valami újdonság is fogad minket. Aműgy nagy állatbarátok vagyunk. A simogatót különösen szeretjük!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Szeretem a budapesti állatkertet,bár az utóbbi években nem mindig jó oda menni.Elhúzódó építkezés és kevés nagy állat jellemzi.Remélem,ha kész lesznek,újra láthatom a nagy ragadozókat is.Kedvenceim még a lepkék.Gyönyörű állatok
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretjük az állatkertet-az átépítéstől függetlenül-nagyon kellemes program az egész családnak, a Liget és a Vidámpark közelsége csak egy plusz ráadás. Évente legalább 2x ellátogatunk a Fővárosi Állatkertbe, minden alkalommal újabb élményekkel gazdagodunk, igaz a jegyek ára picit magas.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Szeretek állatkertbe járni. Nagyon szeretem az állatokat. Igaz már régen voltam ott is, akárcsak a vidámparkba:) Remélem jövöre sikerül elmennem, mert teljesen odavagyok az állatokért! Kedvencem közé tarozik a puma és a tigris
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Engem tulajdonképpen csak a gorillák, az állatsimogató, meg a játszótér hoz lázba, mert az, hogy nézzem az alvő kengurut, az nem izgat. De amúgy nagyon szép, meg tök jó lehet az állatoknak itt élniük :D
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Gyerekkorom óta szeretek ide járni. Sajnálom kicsit, hogy a vidéki állatkertekben néha különlegesebb állatok vannak, mint itt, de azért ez egy nagyon jó kis nyugodt hely.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Debreceni Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Minden évszakban ellátogatok a helyi állatkertbe . Nagyon szépen fel van újítva ,érdemes egy délutánt rászánni a nézelődésre .
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Sajnos már évek óta nem tudtam elvinni a családomat az állatkertbe a több mint 140km-es távolság miatt, pedig nagyon csodálatos élmény. Egész napos vidám elfoglaltság. Remélem nyáron végre el tudunk menni, hogy végre a kislányom is megcsodálhassa földünk csodálatos állatait.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi állat és növénykert

, 19 évvel ezelőtt

Idén nyáron voltam legutóbb és hatalmas csalódás volt, mert a sok átépítés miatt szinte minden le volt zárva. Kiírhatták volna valahova a bejáratnál, mert akkor nem csengettem volna ki a borsos belépőt. Egyébként ha kész lesz a felújítás nagyon pofás lesz, nekem a simogató a kedvencem, ami tavasszal tele van icipici kis kecskékkel, báránykákkal :) Gyerekeknek ideális!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Nemrég voltunk ott kis családommal. Most még sok az építkezés,egy rész le volt zárva,de így is rettentően jól éreztük magunkat. Elfogadtak kulturautalványt belépőként. Szép,rendezett helyen sétálhattunk.Sok állat megtalálható,gondozottak. Nagyon jó játszóteret is találtunk,a bárka teszett nagyon. Kisbabával is felkeseshető,mert kulturált pelenkázóhelységgel találkoztunk.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Mindig szívesem megyünk az állatkertbe, kellemes sétákat lehet tenni a szép, kulturált környezetben. A gyerekkel együtt a felnőttek is nagyon jól érzik itt magukat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Mi is voltunk az állatkertben a gyerekekkel. Számomra is nagy csalódás volt a sok épitkezés. Remélem mihamarabb betudják fejezni és akkor megújulva és nyugodt körülmények között lesznek az állatok.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Elég ritkán jutok el az állatkertbe, de szerintem nagyon szép, gondozott és elég sok állatot és növényt meg lehet tekinteni. Az állatsimogató is nagyon jó.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Nyáron voltunk a gyerekekkel a budapesti állatkertben.Számomra csalódás volt. Mindenfelé építkezések.A nagy állatokat nem is láttuk:pl barnamedve,oroszlán,mert vidéki állatkertekbe adták kölcsön.Ha idén sikerül ellátogatni újra,remélem már nagyobb élmény lesz..
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Idén nyáron jártam a fővárosi állatkertben, nagyon tetszett,a belépő sem volt túl drága. Nagyon sok embert láttam,közkedvelt hely a gyermekek számára.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkert

, 19 évvel ezelőtt

én nagyon szeretek állatkertbe járni mert megtalálom a kedvenc állataimat például a tigrist a zebrát az oroszlánt szeretem etetni az állatokat örülök hogy az utobbi években felujitották a fővárosi álltkertet
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Sajnos nagyon ritkán jutunk el az állat és növénykertbe,tőlünk nagyon messze van.De a lányokat elöbb-utóbb elvisszük hiszen egy nagyon nagy élmény
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

állatkerti séta

, 19 évvel ezelőtt

bár nem vagyok híve az nállatok fogságban tartásának, és nagyon sok állat szenved nem megfelelő állatkerti körülmények között, ezek alól nagyszerű kivétel a budapesti állatkert; bő fajtaválasztékkal, kellemes környezettel; és remélem, az emberekben lassan tudatosul, hogy az állatokat csak az arra kijelölt eledelekkel etessék, és csak azokat, amelyeket nem tiltja az állatkert
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Állat- és Növénykert

, 19 évvel ezelőtt

A Fővárosi Állat- és Növénykert az utóbbi években nagyon sokat változott. Előnyére.Rengeteg felújítást végeztek, melyek nyomán több lett a látnivaló és szebb a környezet, jobbak az állatok tartási körülményei, mint az azt megelőző években.Nagyon tetszik pl. a Lepkeház. Egyedül a jegyárakat sokallom!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Állatkert

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem az állatokat és a budapesti állatkertet. Minden évben meglátogatjuk, hol gyerekekkel, hol barátokkal. Sajnos az utóbbi években mindig felújítások voltak, így egy-egy részt nem tudtunk megnézni sohasem, mert elkeveredtünk.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Fővárosi Állat- és Növénykert szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!