könyvtár
Bubu , 19 évvel ezelőtt
Nem vagyok tag, de volt szerencsém már ott járni!Az ajtóban portás, ruhatár is van, kabátot leadni kötelező!Van büfé is ami nagyon jó! Tágas kényelmes, rengeteg könyvük van. Több szolgáltatás is igénybevehető!Weblapjuk is nagyon jó!Lehetőség van a neten keresztüli könyvmeghosszabításra, ami szuper ötlet!Az igazgató úr is nagyon szimpatikus, kedves, precíz, segítőkész!Tanít is iskolákban!