Vélemények a következő cégről: Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár

Vélemény

Szabó Ervin Könyvtár

, 19 évvel ezelőtt

A tanulásban nagy segítségemre van a Szabó Ervin könyvtár, gyakran kell a főiskolai jegyzeteim mellett igénybe vennem a könyvtár szolgáltatásait. Külön pozitívum, hogy DVD és videó is kölcsönözhető, és interneten is bele lehet nézni a katalógusba, és meg lehet hosszabbítani a kölcsönzést.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Fővárosi Szabó Ervin könyvtár

, 19 évvel ezelőtt

A barátaimmal szoktunk a Szabó Ervinbe járni vizsgaidőszakban, mert tanulni is remekül lehet benne és a büféjében a szendvicsek azok mennyeiek és nagyon olcsók. Minden megvan a Szabó Ervinben ami egy jó könyvtárhoz kell, sok könyv, olcsó tagdíj, nyugalom és jó büfé. Tanulnivágyóknak, könyvmolyoknak ideális!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Szabó Ervin könyvtár

, 19 évvel ezelőtt

Szinte csak ebbe a könyvtárba járok. Végtelenül kedves könyvtárosok vannak, akik mindenben segítenek. Lehetőség van keresésre, a diplomamunkámhoz rengeteg anyagot itt gyűjtöttem. Nagyon nagy a kínálatuk és könyvtárközi rendelést is lehet leadni. Szuperek!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

f.sz.e.k.

, 19 évvel ezelőtt

Egyszer volt szerencsém erről a könyvtárról egy előadást hallanom a fősulinkban, és igazán lenyűgözött. Még nem volt itt, de mindenképp elakarok jutni ide vmikor. Bár két ismerősöm is dolgozik itt. Jó lenne látni, hogy mennyiben másabb az itt folyó munka, mint nálunk (egy vidéki könyvtárban dolgozok). A honlapját gyakorta látogatom. A gyereknek szóló rendezvényeik igen sokszínűek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

könyvtár

, 19 évvel ezelőtt

Nem vagyok tag, de volt szerencsém már ott járni!Az ajtóban portás, ruhatár is van, kabátot leadni kötelező!Van büfé is ami nagyon jó! Tágas kényelmes, rengeteg könyvük van. Több szolgáltatás is igénybevehető!Weblapjuk is nagyon jó!Lehetőség van a neten keresztüli könyvmeghosszabításra, ami szuper ötlet!Az igazgató úr is nagyon szimpatikus, kedves, precíz, segítőkész!Tanít is iskolákban!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Könyvtár

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon-nagyon régen jártam oda. Még gyerek voltam és általános iskolába jártam. Majdnem két naponta vittem és hoztam a könyveket. Fantasztikus helynek találom még a mai napig is, habár időm már nem engedi, hogy látogassam.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!