Vélemények a következő cégről: FALÁNK FANNY KÁVÉZÓ

Vélemény

, 3 évvel ezelőtt

Eszterházy tortát rendeltem. A megadott időpontra készen volt, de SEMMI köze az Eszterházy tortához. Diót nem nagyon látott a 3 szem díszítésen kívül, a krémben kissé darabos volt a puding és zúzott mogyoróval volt borítva, ami ízét tekintve egyáltalán nem illik a tortához. Legalább a csokimáz úgy nézett ki, ahogy kell
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Vélemény

, 12 évvel ezelőtt

Kedvesek,udvariasak,gyors kiszolgálás,finom,friss készlet. További jó munkát,mindehez jó egészséget.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Nagyon elégedett vagyok

, 13 évvel ezelőtt

Én maximálisan meg vagyok elégedve a szemere úti fannival! Eddig nem oda jártam, tortát mentem rendelni és nagyon finom és tetszetös volt számomra. És a kiszolgálás 5 csillagos nagyon kedves, inteligens kis fiatal hölgyike szolgált ki emberséges a fogadtatás nem alpári módon fogadnak! Mint egyes helyeken ezentúl oda fogok járni!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Falánk Fanny

, 14 évvel ezelőtt

Tisztelt Hölgyeim és Uraim! A Torkos Csütörtökre való tekintettel, egy kicsit rontok a cukrászda hírén. Igaz féláron adtak mindent, de fele annyi volt a sütemények mennyisége is, ráadásul a kedves eladónőnek mondtam hogy jobban csomagolja be, ennek ellenére a jughurt nevű süteményem 30 méterrel a falánkfannytól a földre plattyant! Ennyi. :(
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

F. Fanny

, 15 évvel ezelőtt

A megadott időpontra nem készült el a torta, amit 3 nappal korábban rendeltünk. És még bocsánatot sem kértek. Sőt, úgy láttuk mindez így természetes! Kerüljék el!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Rákóczi túrós

, 15 évvel ezelőtt

Ma az Ágnes napi , ünnepi sztalra vettek a szemere úti üzletben többek között 7 db Rékóczi tróst. Sajnos a hab a tetején gáz-ízű volt, ehetetlen lett pár falat után, miután felhalmozódott az íz a szájban. Telefonon reklamáltam, mondták , eddig még senki sem reklamált, sőt az egyik kolléga meg is evett egyet,és már fél tálcányit eladtak belőle. Ígérték, hogy mekóstolják és beveszik, ha rossz. Köszönték a bejelentést, elnézést kértek, kártalanítást azonabn nem ajánlottak fel. 2011,01.23. vasárnap, 13:35
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

wolf

, 16 évvel ezelőtt

All I could say that the walls of fanny is very well located and what they tell anyone but it is also a good place. Anyway, I am English!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

finom

, 17 évvel ezelőtt

Itt van a legfinomabb habos Capuccino, és a salátáik is nagyon finom! Csak az a baj mindig olyan sokan vannak, néha nem győzöm kivárni a sort! Már kinőtték azt az üzletet!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Falánk cukrászda

, 18 évvel ezelőtt

Bocsi a helyesírásért, szlovák vagyok. Csak annyit akarnék mondani, hogy a Falánk FANNY termékek felségesek. Itt Kassán, ahová hordják, fantasztikus hírneve van, emberek imádják. Kár, hogy nem tudtunk korában róluk. Szevasztok. Tibor.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Falánk Fanny

, 19 évvel ezelőtt

Szerintem a legfinomabb süteményeket készítik miskolcon.Helyben is lehet fogyasztani és kérésre becsomagolják otthoni fogyasztásra.Ajánlom mindenkinek!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) FALÁNK FANNY KÁVÉZÓ szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!