Vélemények a következő cégről: Gála Cukrászda Kávézó

Vélemény

, 12 évvel ezelőtt

Még rossz süteményt itt nem ettem. A kiszolgálás is udvarias. Az árak? Máshol sem olcsóbb, ha igen, akkor kisebb a sütemény. A Stophoz és a Robertóhoz képest nekem sokkal jobban ízlenek az itt készített sütik, de hát ez ízlés kérdése. Hangulatát, berendezését tekintve veri mindkettőt. Egy oroszlányi, a süteményt nagyon szerető férfi ember.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 15 évvel ezelőtt

Finom a tortájuk, és jó a kiszolgálás
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

gála cukrászdáról

, 16 évvel ezelőtt

Nekem nincs jó véleményem erről a cukiról, drága és kicsit kemény volt a süti.Tortát is rendeltem már szülinapra az meg nagyon krémes volt.De hogy mondjak valami jót is a zserbójuk az finom és friss volt mikor vettem.:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Süti

, 16 évvel ezelőtt

A környék legjobb cukrászdája, hangulatos és családias. Nagy választék van a süteményekből és persze nagyon finomak is. Mindenkinek ajánlom!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Süti

, 17 évvel ezelőtt

Szerintem nem a legjobb cukrászda, voltam ott egyszer és egy darab betont kaptam(száraz volt a süti) Sajnos nekem nincs jó élményem.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Torta

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon finom és szép tortákat készítenek. Érdemes belátogatni hozzájuk.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Gála cukrászda

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem ezt a cukrászdát. Hangulatos hely és mindig nagy a választék. Különleges tortát is készítenek rendelésre és nem csak esküvőre, de szülinapra is. Mi is csináltattunk itt egyszer ilyet. Marcipánnal volt bevonva. Felteszek róla egy képet!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Gála cukrászda

, 19 évvel ezelőtt

Jó sok pénzt hagytunk már ebben a cukiban.:)De megérte,nagyon finom tortákat és süteményeket sütnek,szinte mindig itt rendelünk.Az esküvői tortánkat is itt csináltattuk,figyelembe vették,hogy nem szeretjük a marcipánt és ajánlották és így történt,hogy fehér csokival lett bevonva.Hát mondanom sem kell isteni lett.Ha találok egy képet csatolom. :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Gála Cukrászda Kávézó szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!