Vélemények a következő cégről: Gilan Trading Termelő És Kereskedelmi Kft.

Vélemény

, 6 évvel ezelőtt

Szép napot kívánok! A miskolci ALDI áruházban vettem aszalt szilvát melyet önök gyártanak. SweetValley Pflaumen ENTSTEINT ez a felírat van rajta sajnos ehetetleh hypó ízű! Szavatossági idő 17,04,2021 Holnapi nap folyamán vissza viszem az üzletbe ahol vettem,Tisztelettel Tóth Lászlóné
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 6 évvel ezelőtt

Tegnap vásároltam Szentendrén a Sparban pörkölt, héjas földimogyorót. Nagyon avas, annak ellenére, hogy a minőségét 2020.10.04-ig megőrzi. Talán valakinek meg kellene kóstolnia, mielőtt becsomagolják!!! Gondolom erre a kutya sem fog válaszolni, viszont többet nem veszek ilyet és másokat is lebeszélek róla. Mellesleg nem is olcsó!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 7 évvel ezelőtt

Szintén Kedvelem ezeket a termékeket,de vásároltunk az Aldiban Pörkölt Napraforgómagot és Diákcsemegét,mindkét termék nagymértékben AVAS.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

reklamáció

, 15 évvel ezelőtt

Tisztelt Gilan Kft. Tegnap 2011.08.18-án a Dunaharaszti Tescoban vásároltam 3 csomag kaifa diákcsemegét. Egész családom imádja ezt, és a többi aszalt gyümölcsöket is. Sajnálatos módon amikor kinyitottuk a zacskót, mindháromban avas mogyorókat találtunk. A szav. ideje: 2011.12.27. kód: L 12615. Szeretném ha ezt megvizsgálnák, miért is fordult ez elő, mert továbbra is szeretnék az Önök vásárlója lenni. Köszönettel Szabó Mónika
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

GILAN TRADING TERMELŐ ÉS KERESKEDELMI KFT.

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem a Kalifa termékeket, ilyenkor télen rendszeresen vásárolok aszalt gyümölcsöket. A kedvencem a datolya, a papayakockák, az ananászkockák, illetve az utóbbi kettőt lehet együtt is kapni, ami szerintem nagyon jó ötlet. A datolyával annyi problémám van, hogy nem mindig azonos minőségűek a csomagok. Legtöbbször finom és megfelelő állagú a gyümölcs, de többször előfordult, hogy túlságosan ki volt száradva a még bontatlan állapotú csomagolásban. Ez azt hiszem, nem a gyártó, hanem a csomagolás illetve a szállítás hibája. Erre én egy másik csomagolási módot választanék, mondjuk a többihez hasonlót, mert ez a tálcás-nejlon megoldás nem a legbiztonságosabb. A pisztáciájukat is nagyon szeretem, olyan, mint a szotyola vagy a tökmag, függőséget okoz.:) Viszont egyszer-kétszer kifogtam olyat belőle, hogy túlzottan kemény volt a mag, és az nehezen fogyaszthatóvá teszi. De még így is magas minőséget képvisel a Gilan Trading, én mindenképpen ajánlom.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Gilan Trading

, 19 évvel ezelőtt

A családom nagyon szereti, és szinte minden nap fogyasztja az egészséges aszalt, szárított gyümölcsöket,pörkölt magvakat. Ezért előszeretettel vesszük a kiváló, jó minőségű, ízletes Gilan termékeket.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Gilán

, 19 évvel ezelőtt

Kedvelem a gilán termékeit, aszalt gyümölcseit gyakran használom sütéshez főzéshez is. Termékei mindig frissek, acsomagolás guszta!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Gilan Trading Termelő És Kereskedelmi Kft. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!