GILAN TRADING TERMELŐ ÉS KERESKEDELMI KFT.
Lilla01 , 17 évvel ezelőtt
Nagyon szeretem a Kalifa termékeket, ilyenkor télen rendszeresen vásárolok aszalt gyümölcsöket. A kedvencem a datolya, a papayakockák, az ananászkockák, illetve az utóbbi kettőt lehet együtt is kapni, ami szerintem nagyon jó ötlet. A datolyával annyi problémám van, hogy nem mindig azonos minőségűek a csomagok. Legtöbbször finom és megfelelő állagú a gyümölcs, de többször előfordult, hogy túlságosan ki volt száradva a még bontatlan állapotú csomagolásban. Ez azt hiszem, nem a gyártó, hanem a csomagolás illetve a szállítás hibája. Erre én egy másik csomagolási módot választanék, mondjuk a többihez hasonlót, mert ez a tálcás-nejlon megoldás nem a legbiztonságosabb. A pisztáciájukat is nagyon szeretem, olyan, mint a szotyola vagy a tökmag, függőséget okoz.:) Viszont egyszer-kétszer kifogtam olyat belőle, hogy túlzottan kemény volt a mag, és az nehezen fogyaszthatóvá teszi. De még így is magas minőséget képvisel a Gilan Trading, én mindenképpen ajánlom.