Vélemények a következő cégről: Klm Call Center

Vélemény

, 3 évvel ezelőtt

144 ezer forintos jegyvásárlásunknál az összeget levonták(06.08-án..), megerősítő e-mail és jegy azóta sem található. Hiába írtam e-maileket, hívtam telefonon a magyar és holland ügyfélszolgálatot is több soron, nyilván egyszer sem vették fel a telefont. Tavaly 3x csapták rám a telefont, mert angolul szólaltam meg. Értékelhetetlen és nevetséges az ügyfélszolgálati "segítség nyújtás"..
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

A telefonszámon húsz perc várakozás után sem jelentkezett ügyintéző. Magyar telefonszámon ugyanez a helyzet, ímélre nem válaszolnak. Létezik még egyáltalán működő KLM ügyfélszolgálat valahol a világon?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 3 évvel ezelőtt

Szarházi modortalan telefonos !!! FÉRFI hang kérdésre nem válaszol, csak magyarázza: mi az az öt ezer forint, ennyiért még egy jó sört sem kapni ! Ha ez nekem gondot okoz, akkor kérjem el ott, ahova megyek ! MA délelőtt, 11-kor rabolta a percdíjamat 13 perc várakozás után, még 8 percen át.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

Nem veszik fel . 19 percig vártam.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

A megadott +36 1 429 2245 telefonszám napok óta elérhetetlen. A január 16-i utazásommal kapcsolatosan lenne fontos kérdésem, mivel önkéntes munkásként fogadna Madagaszkár, de e KLM felenged a gépre? A küldött üzenetük alapján nem. De akkor miért engedett foglalni és fizetni? E-mail elérhetőséget nem találok. Most mi lesz?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 6 évvel ezelőtt

A KLM Call Center magyar nyelven egyáltalán nem jelentkezik, az ügyintézés lehetetlen!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 8 évvel ezelőtt

Senki sem veszi fel a telefont. Lehet probalkozni, de igy telefonon semmit sem lehet intezni. Milyen ugyfelszolgalat az ilyen?!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

Reggel fél kilenctől délelőtt ll óráig nem vette fel a telefont senki csak muzsikált Magyar nyelvü menüt kerestem. Kérdésem: Flying Blue kártyám elvesztettem, hogyan kaphatnék másikat Dec ll-én USA-ba utazom Feladott bőröndben mennyi italféleség lehet literben? és mennyi édesség?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Ez nem KLM függő, hanem a célország szabályzatát nézze meg! Egyébként édességből szerintem bármennyi, szeszesital meg az USA honlapján. Ezért kár őket zargatni, hisz feladja a bőröndöt, itt meg se nézik.


csomag eltünés

, 14 évvel ezelőtt

Egy ilyen nagymultu légitársaságnál nagyon égö, hogy már 3 napja nincs meg a csomagom!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Klm Call Center szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!