Vélemények a következő cégről: Madách Imre Gimnázium - Salgótarján

Vélemény

, 10 évvel ezelőtt

Nagyon örülök,hogy ebbe a suliba járhatok.Színvonalas tudáshoz jutottam az évek során .Tanáraink nem kivételeznek ,mindig azt kérik számon amit leadnak anyagot.Vannak akadályok az első 2 évben ,aki nem ide való az kiesik és átmegy gyengébb iskolába,viszont aki tanul simán tud jól teljesíteni.Az érettségire jól felkészítenek és a tanulmányi jegyeink valóban a tudást mutatják.A diákok tisztelettudóak ,nincs klikkesedés.A tanórán figyelem van ,senki nem rendetlenkedik.Türelmesek a tanárok ,viszont amit kérnek be kell tartani.A programokra is szívesen emlékezek vissza.Sose fogom megbánni,hogy itt tölthettem gimis éveimet,mert van eredménye és alapvető műveltséggel kerülök ki érettségi után a nagybetűs életbe.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Madách

, 13 évvel ezelőtt

Imádom ezt az iskolát. A tanárok kedvesek, segítőkészek, a programok nagyon jók, mindig lehet valamit tenni-venni. A közösség is jó, bár az a-s gyerekekre ráférne egy kis illemtan, de tudjuk, hogy a tesisek általában nagyszájúbbak :) Az angolórákat imádom, fénypontjai a napomnak. Kovácsné Túróczi Márta nagyon színvonalasan tanítja, és ami a legfontosabb, törődik velünk, neki bármit elmondhatunk, érdekli, hogy mi van velünk, tündér egy tanár, nagyon szeretem. A tesióra kicsit nehéz, de ha nem akarsz érettségizni belőle, akkor úgy is mindegy, lényeg, hogy átmenj. Jó döntés volt a Madách :)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

presztizsét vesztett iskola

, 14 évvel ezelőtt

A látszat néha csal, ez az iskola nem olyan színvonalas mint amilyennek látszik. A rendezvény szervezés, oktatás és kulturális programok színvonala messze elmarad a gimnáziumi szinttől. 2010-től egyre jobban romlanak az új évfolyam osztályainak tanulmányi eredményei, egyre kevesebb tanuló jut ki valamire való egyetemekre és főiskolákra ebből az iskolából. Külön kitérnék a nyelvoktatásra, ami egy kész vicc kicsit nyersen fogalmazva, de annál jobban helytálló, nem üti meg a BJG szintű nyelvoktatást. A közösségről is szólnék néhány szót, a hangulat kifejezetten családias, a diákok könnyen megtalálják a közös nevezőt társaikkal valamint tanáraikkal(ez azért nem minden esetben igaz). Akik viszont sportban gondolkoznak azoknak ajánlom ezt az iskolát, mert a testnevelésben nyújtott színvonal igen magas. Összességében nem azt mondom, hogy rosszul döntöttem, sem azt hogy jól, 4 év melegedésre ez az iskola tökéletesen alkalmas. 3/5
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Ballagás megszervezése

, 15 évvel ezelőtt

Akikkel beszéltem, nem kevés emberrel, ilyen szervezetlen és ballagási ünnepséget méltóságot nélkülöző találkozót még nem láttak! Ez nem a ballagókról szólt.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Madách

, 16 évvel ezelőtt

Azoknak ajánlom ezt a gimit, akik minden áron érettségit adó képzésre szeretnék íratni - finoman szólva - nem túl ambiciózus gyereküket. Ebben a suliban langyos erőfeszítéssel is meglesz. Aki viszont szorgalmas, jó képességű, ne itt pocsékolja az idejét.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Itt tanultam

, 16 évvel ezelőtt

Sziasztok! Mostanra mar eldölt, ki került be es kinek nem sikerült sajnos.. Szeretnem megnyugtatni a szerencsesen felvetelt nyeröket, nem fognak csalodni! Azt nem jelentehem ki, hogy a varos legjobb iskolaja, hiszen nincs összehasonlitasi alapom, de..szerintem megis az!! Nagyon köszönök mindent!! Egy igazi mäsodik otthon! Leirhatnäm legkedvesebb tanäraim nevet, de tul hosszu lenne a sor.. (Sajnos nincs ekezetem, mert Becsböl irok, remelem annyira nem zavaro...) Sok sikert kivänok mindenkinek es sikeres 4 evet!! M T
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Suli

, 16 évvel ezelőtt

Hát, én eddig csak rosszat hallottam erről az Iskoláról. Bár voltam nyíltnapon, és tényleg családias volt a hangulat, a szép külső NÉHA ocsmány belsőt takar ^^.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

iskola

, 17 évvel ezelőtt

Kár hogy nem ezt a sulit jelöltem meg élsőnek. Pedig ide is felvettek volna. A felvételimet azonban itt írtam meg és a a tanárok nagyon kedvesek voltak :)És bemutatő órák is tetszettek:)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

iskola

, 17 évvel ezelőtt

Kár hogy nem ezt a sulit jelöltem meg elsőnek pedig ide is felvettek volna :(
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Az új iskolám

, 17 évvel ezelőtt

Az általános iskolám 8. évében arra gondoltam, hogy itt fogom fojtatni a tanulmányaimat. Szerencsére fel is vettek így a 2009/2010-es tanévet már a Madách gimnázium büszke tanulójaként kezdhettem. Az első benyomásom az, hogy ennél jobb nem is nagyon lehetne! A pedagógusok nagyon rendesek, segítőkészek, a diákok kúltúráltak, okosak. Az iskola modern már szinte majdnem mindegyik teremben van digitális tábla. Ez szerintem nagyon jó dolog. A padok és a székek egyaránt kényelmesek, nincsenek összefirkálva. De nekem a legjobban az tetszett, hogy az iskolának nagy tornaterme és jól felszerelt konditerme is van. Nagyon jól érzem magam benne, és tudom hogy mivel az iskola kemény, nagy eséllyel mehetek majd egyetemre, főiskolára. Mindenkinek ajánlom ezt a gimnáziumot.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

tanulás

, 19 évvel ezelőtt

Keresztlányom ebbe az iskolába folytatja tanulmányait, Nagyon elgedett a pedagógusokkal,az iskola programjaival, osztálytársaival. Köszönjük a nevelők kitartó munkáját!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Madách Imre Gimnázium - Salgótarján szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!