Vélemények a következő cégről: McDonald's - 9. kerület, Gyáli út 46-48.

Vélemény

Mc Donald's

, 19 évvel ezelőtt

Nem egy gasztronómiai élvezet, de ha kevés az időm, akkor jól jön, hogy öt perc alatt tudok enni egy hamburgert. A sertésMcFarm egészen finom és a pontgyűjtő lehetőség sem rossz dolog.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Amíg a kisfiammal jártunk szemészetre,(Ami sajnos elég sürün volt)úgy nem jöhettünk haza amíg,el nem mentünk a Mc donaldsba.Imádja a sajtburgert,krumplit és persze a játékokat.Megvagyok velük elégedve.Igaz mostanába ritkán járunk!(hála)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

gyorsétterem

, 19 évvel ezelőtt

Nem szeretem a termékeit, mert nagyon nagy zsírtartalmúak. Azért adtam neki mégis csillagot, mert a Happy meal játékai isteniek!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc donalds

, 19 évvel ezelőtt

nagyon szeretem a mc donaldsos kajákat akárhová bemegyek az ország báremely pontján lévő éttermükbe változatlan íz változatlan jó minőség!finomak a fagylatok a szendvicsek a sültkrumplik minden
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Vannak finom szendvicsek és a fagyi is finom a forró almás pitével. Csak nagyon drága szerintem, nem a legegészségesebb, és az adagok se túl nagyok (ennyi pénzért) De tiszta, és gyors a kiszolgálás is általában.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mcdonald's

, 19 évvel ezelőtt

Imádom a gyorséttermi kajákat. Egyet sajnálok azonban, hogy drága mulatság mikor nagy ritkán családommal beszabadulunk ilyenbe. Tény: hogy nagyon finomak a kaják, de elég kicsi adagok és nem olcsóak. Nem igazán tudok jól lakni így. Bár gondolom így is sokan járnak ezekbe.:) Egyszer szívesen végigkostólnám az egész étlapot. Nagyon finom a fagyijuk, és a krumplijuknál jobbat eddig még sehol sem találtam.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mcdonalds

, 19 évvel ezelőtt

a termékek finomak igaz lehetnének nagyobbak ilyen árért. az éttermek tiszták, a kiszolgálás néha lassú, és körülményes. a világon mindenhol ugyan azokat az izeket találjuk, ezért jó.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

MC'donalds

, 19 évvel ezelőtt

Ha röviden szeretném jellemezni akkor azt mondanám a Mc'donalds a legeslegjobb gyorsétterem a világon. Az egész családom imádja. Azért nem visszük túlzásba, de nincs olyan hét hogy ne térjünk be egy mekibe:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

MCDonalds

, 19 évvel ezelőtt

Szinte minden városban megtalálhatóak és nagyon finomak az ételeik és a fagylaltjaik. Minden korosztály megtalálja a neki való ételt és édességet. A kedvencem a Big Mac menű. Ajánlom mindenkinek.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc'Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Mindig(1-2 kivételtől eltekintve) a megszokott minőséget kapjuk bármelyik mc'donaldsba is térjünk be. A gyerekkel türelmesen, kedvesen bánnak. Személy szerint kedvelem az éttermet, mert igazán családbarát, a gyerek sem unatkozik és már egészséges ételekkel várják a legkisebbeket is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donald's

, 19 évvel ezelőtt

Megkóstoltam már többféle mekis ételt is, de nekem egyik sem ízlett igazán. Ezen felül pedig borzalmasan drága is, az ár-minőség aránya itt nem érvényesül. Én pl. 100ft-ot se fizetnék egy mekis hamburgerért vagy sajtburgerért, nemhogy több százat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

MC'Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Mindamellett, hogy tudom, nem egészséges a gyorséttermi kaja, a hütteburgerért teljesen oda vagyok. Szerencsére elég drága ahhoz, hogy ne engedhessem meg magamnak minden nap, így amikor ritkán hozzájutok, nem kell attól tartanom, hogy az az egy szendvics károsítaná az egészségemet! :D
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mcdonalds

, 19 évvel ezelőtt

én nem szeretem a mcdonalds éttermet bár előfordul hogy ott eszem valamit, a hamburgereket nem nagyon szeretem mert nem tudom miből van, esetleg valami innivaló vagy shake, esetleg süti belefér
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mcdonalds

, 19 évvel ezelőtt

Mindig, mindenhol ugyan az az íz, minőség, ezért szeretem a McDonaldsot. Bárki bármit is mondd a sültkrumplijuk a fagyiba mártogatva a legfinomabb :) Szerintem sokkal finomabb, mint a konkurens cég hamburgere.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonald's

, 19 évvel ezelőtt

Mostanábban kezdem jobban megszeretni a gyorséttermeket,bár még mindig szükség megoldásnak tekintem.A hambugrerek lehetnének kicsit finomabbak.A kiszolgálás pedig udvariasabb is lehetne.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc donalds

, 19 évvel ezelőtt

alkalmanként betérünk egy hambira!a lakóhelyünkön nincsen mc donalds!sajnos,mivel mi szeretjük a hasunkat, nem lakunk jól egy hamburgerrel!olyan kicsike!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mc donalds'

, 19 évvel ezelőtt

Az egész család imádja. Egyik kedvencünk a Mc chiken szendvics. Ha tehetjük mindig betérünk egy szendvicsre. A lányom kedvence a csokis fánk. Ami csudi finom.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Étterem

, 19 évvel ezelőtt

Nem sűrűn járunk McDonald's-ba, mivel a városunkban nincs ilyen étterem, de egy-egy nagyobb kirándulás alkalmával mindig útba ejtünk egy McDonald's-os látogatást! Kisfiam kedvence a Happy Meal menü, mivel a játék a lényeg benne! De párommal mi is kipróbáljuk az új ételeket!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donalds

, 19 évvel ezelőtt

A legjobban ezt a gyorsétterem márkát szeretem.Udvarias és gyors a kiszolgálás.Elfogadhatóak az áraik.Minden nap tudnék enni a hamburgereikből.A sült krumpli jó ízű egyáltalán nem száraz
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 19 évvel ezelőtt

Kár,hogy csak 5 csillaggal lehet jutalmazni őket.Ha módomban állna,én minden nap egyszer náluk kajálnék.Egyszerűen nem lehet megunni!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

MC Donald's

, 19 évvel ezelőtt

a fiam nagyon válogatós de a csirkefalatokat és a sültkpumplijukat imádja.jó hogy vannak menük,játékok és tényleg gyerekbarát környezet.nyáron szeretjük akkor kint tudnak csuzdázni a felnöttek pihennek addig
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Kisfiam kedvenc reggelizőhelye.Hétvégén mi a Mc Donaldsban már tözsvendégeknek számítunk, mivel reggelente első utunk odavezet.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonald's

, 19 évvel ezelőtt

Van 2 kisgyermekem, akik megmondom őszíntén kedvelik a "mekis" ételeket. Kb. 3 havonta visszük el őket ebbe a gyorsétterembe, ahol játszhatnak is. Kedvelik a Happy Meal menüt.Az én kedvencem a Mc Farm szendvics.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Smart

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó dolognak tartjuk a smart kártyát. Minden családtagunknak van már és a nagyszülők is gyűjtik a pontokat, amit aztán a gyerkőc kártyájára át raknak. Így sokszor volt már hogy úgy ettek menüt hogy fizetni sem kellett érte.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mcdonalds

, 19 évvel ezelőtt

Szinte minden városban megtalálhatóak és nagyon finomak az ételeik és a fagylaltjaik. Minden korosztály megtalálja a neki való ételt és édességet. A kedvencem a Big Mac menű.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Finomságok

, 19 évvel ezelőtt

A kislányomnak most 20.-án lesz a szülinapja és a McDonaldsban fogja meg tartani. Sok barátnőt, barátot, osztálytársat meg hívott már. Kedvesek az eladók, és gyorsak. Remélem a szülinapja nagyon szép emlék lessz.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

kaja

, 19 évvel ezelőtt

A sültkrumpli, a szendvics mindig friss és finom, a gyerek örül a Happy Meal menűhőz kapott játéknak. A fagyi is klassz.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

menü

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon sokat járunk a McDonaldsba. Minden héten megyünk legalább egyszer. Imádja a gyerkőc a menüket. Gyorsak az eladók és az áraik sem magasak. Tiszta hangulatos az étterem, a mosdó tisztaságára sincsen panasz.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Szalmakrumpli

, 19 évvel ezelőtt

Sokszor betérünk a családdal a MCdonals étterembe, főleg a sültkrumpli miatt. Nagyon szeretjük mert mindig friss, finom és általában melegen tálalják.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc donald's

, 19 évvel ezelőtt

Szeretek itt enni, igaz kicsit drága, meg tudom, hogy nem túl egészséges, ezért nem minden nap itt eszek, finomak a saláták
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonald's

, 19 évvel ezelőtt

A McDonald's készítményei nagyon finomak, de szerintem kicsit drágák és egy hamburgerükkel nem lehet jól lakni, mert kicsik. A menük jobban megérik.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) McDonald's - 9. kerület, Gyáli út 46-48. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!