Vélemények a következő cégről: McDonald's - 9. kerület, Gyáli út 46-48.

Vélemény

Nyugati meki sóherkedés

, 12 évvel ezelőtt

A nyugati nagy mekiben rendszeresen nem adnak szalvétát. Felháborító!!!?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

narancs dzsúsz

, 14 évvel ezelőtt

Felháborodva tapasztaltam ma este, hogy a magát egészségcentrikusnak beállító McDonaldsban közepes menühöz közepes helyett KICSI narancs dzsúszt adnak ha nem szénsavas üdítőt választok. Panaszomat jelezve három alkalmazott támadott rám és indulatosan üvöltöztek velem. Köszönöm a kedvességüket!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

meki

, 16 évvel ezelőtt

én a budapesti csepeli mekiben melozom.itt olyan szinten megalázzák az mebereket hogy elképzelni nem lehet.a vezetök degeszre zabálják magukat,de ha egy dolgozo be kap egy szem krumplit akk kirugják.meg amugy ha jot akartok ne nagyon egyetek itt éjszaka...egy jo tanács:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Nyíltan!


munka morál

, 16 évvel ezelőtt

a vidám mcdonálds dolgozi nagyon sokan együtt kapcsolatban vannak ez türhetetlen hogy egy munka helyen szerelmi kapcsolatok alakuljanak ki vissza élés gyanuja állhat fenn és a fönök aki intézkedhetne ugyanolyan kapcsolatbanvan együttélélési szinten a beosztottjával ez a vidám meci ben van kérem a sürgüss intézkedésüket
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 17 évvel ezelőtt

nem egyszer láttam hogy a földre leejtett húst tették vissza a sajtburgeremre és azt adták oda nekem
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mcdonald's

, 17 évvel ezelőtt

Hogy őszinte legyek nem vagyok a gyors étkezdék híve. Biztos hogy egészségtelen és hizlaló. De kit érdekel ha már ott van a kezedben valamelyik termékük. Szerintem a legfinomabb hamburgereket itt lehet megvenni, és itt a Gyáli útinál különösképp ízletesek. Mindig tisztán tartják a helységeket és igényesen kialakított környezetben lehet elfogyasztani az ételeiket.Szerintem a legjobban kiépült franchise rendszer.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

meki

, 17 évvel ezelőtt

Nagyon finom és sajnos függöséget okoz!:) Nem lehet betelni vele..Sajnos egy nagyobb bekajálás elég drága mulatság.De renget termékük van mostanság jó akciókal.Szóval csak igy tovább!Én továbbra is járok hozzájuk!:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 17 évvel ezelőtt

A McDonalds magyarország legelterjetteb gyors étterme...Szinte a legtöbb étterembe megtartják a 60 másodperces kiszolgálástt.És minőségi ételeket adnak....Nem csalódtam benne és sztem nem is fogok...A másik meg szerintem mindenki ismeri...Im love in it
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mc donald's

, 17 évvel ezelőtt

Az egyik legnépszerűbb gyorséttermi hálozat a világon és Nálunk is. A hamburgerek ízletesek a kiszolgálás lendületes fiatalos. Árak tekintetében nem a legolcsóbb de jól lehet lakni vele. Rohanó életünk manapság meg pláne megkívánja a Mc'Donaldsot!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

MCDONALD'S

, 17 évvel ezelőtt

Egyik kedvenc helyem.Nagyon gyors és kedves a kiszolgálás.Bár nap mint nap rengetegen megfordulnak itt,ennek ellenére mindig ragyogó tisztaság van.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

szerintem ez botrányos

, 17 évvel ezelőtt

Azt hallottam hogy a mc donaldsokban úgy csinálják a hagymakockát kapaszkodjanak meg: kihoznak a raktárból egy pár miliméteres rétegnyi barna szart egy pohárban és ráöntenek vizet egy óra múlva feldagad és kész a hagymakocka. Elképesztő
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Családcentrikus????

, 17 évvel ezelőtt

Én is egy mekiben dolgozom, és két pici gyerekem van. Amikor 5 évvel ezelőtt odahívtak dolgozni az akkori étteremvezető megígérte, hogy a 3műszakos műszakrendet csak a szerződésbe írják, ne foglalkozzak vele. Odamentem és imádtam ott dolgozni. Azóta vezető váltások voltak és aki most az étteremvezető közölte, hogy éjszakáznom és délutánoznom is kell. Ahogy észrevettem a munkatörvénykönyvet nem ismeri, ugyanis egyedülálló vagyok, valamit a kisebbik gyerekem még nincs 4 éves. És ez a cég jelentette ki magáról, hogy családcentrikus és társai. Az embereket semmibe veszik, állandóan sikálni kell, ha tiszta az étterem akkor is, és mindeközben csak avval foglalkoznak, hogy minnél jobban megalázzanak!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

lopás

, 17 évvel ezelőtt

Kicsit ajtón belül a mc donald's amit sokan nem látnak!!!!!!Több árú megy ki az étteremből, mint ami az áruszállítós papíron szerepel!(saját kocsiba ami a parkoloban áll) Milyen az ilyen vezető aki meglopja a munkahelyét? A szemétség csak az az egészben hogy szerencsétlen fiatalok akik megszakadnak a munkától bekapnak a pult allatt v. bárhol is egy szem krumplit stb. rögtön kirúgják őket. a gusztustalan, hogy pont ez a személy az aki elintézi a távozásukat. Ezzel azt szeretném elérni hogy ez a személy egy kicsit féltse már a munkahelyét, mert a nagyobb tételű lopást nem lehet sokáig csinálni. Őt otthon is ez a kaja várja fagyasztott krumpli, hús amit akkor süt ki amikor akar. A süteményekről nem is beszélve. Aki felismeri magát ebben a hozzászólásban az most jól nézzen magába!!!!!! A cégnek ajánlom valamelyik autópálya menti mc donald's alapos átvizsgálását vezetői szempontból!!!!További jó munkát kivánok minden mc-nek!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mcdonalds

, 17 évvel ezelőtt

Sziasztok én is egy McDonald's-ban melózom Székesfehérváron, bár mint ahogyan láttam sokan jönnek azzal a panasszal, hogy ez és az lemaradt.. Igaz van amikor lemarad egy két dolog, de az emberi mulasztás hisz tudja mindenki "tévedni emberi dolog", ha meg van a blokk és vissza jön, akkor ugy is megkapja a hiányzó terméket... egy esetben sem fordult még elő az hogy nem igy volt .
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Panasz McDonalds

, 17 évvel ezelőtt

Panasszal szeretnék élni a McDonalds gyorsétteremlánccal kapcsolatban, de sajnos a honlapjukon nem találtam erre lehetőséget. Felháborítónak tartom, hogy csodaszámba megy, ha egy McDrive rendelésemben minden benne van. Olyan gondosan becsomagolják, hogy lehetőségem sincs ellenőrizni a tételeket, ma 2 db sajtburger ment a kutyáknak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Meki:)

, 18 évvel ezelőtt

Hát nemtom én mekibe melozok és jó van hogy én is tévedek de mielőtt nem meloztam itt akkor is szerettem emkibe járni.Barátságos a kiszolgálás finom a kaja stb:) És én a Vecsési mekiben melozok és senkinek sem volt még olyan problámája hogy hideg volt a krumpli stb...Amikor meg mittom én várni kell a szendvicsre addig a krumplit oda se adjuk hogy ne hüljön ki.Szal én szeretek is itt dolgozni jó a hangulat is:)Szóval hozzám bátra gyertek.Mosolygok is gyorsan szolgálok is ki:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

panasz

, 18 évvel ezelőtt

Egy pesti mcdonalds-ban nem voltam elégedett,mert nem kaptam meg két üditőt,amit utólag vettem észre(5 perc),visszamentem ahhoz a kasszához ahol kiszolgáltak. Mondtam,hogy mi történt,erre a műszakvezető azt mondta,hogy 10 perc után ne lázadjak,mert a blokkon 31perc volt és én 40kor mentem vissza.Csak azt nem vette figyelembe az úriember,hogy 35kor még ott álltam mire megkaptam a rendelésem.De végül kiadta a két üditőt.Nem a pénztárosra haragszom,hanem a műszakvezető hangneme esett rosszul.Ez a hely a nyugati pályaudvar mellett van. 2008.05.12.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

elédedetség

, 18 évvel ezelőtt

a plázai gyorsétterembe tértem be a barátnőmmal egyyik vasárnap.a kiszolgálás kifogástalan volt de sajnos nagyon sokan voltak.:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mcdonalds

, 19 évvel ezelőtt

Ímádok éjjelente a mcdonaldsaba járni enni csak az a bajom hogy ha hajnali 2 útán megyünk soha nincs se fagylalt se shake és ez olyan rossz. Egyébként klassz a kaja meg a kiszolgálás és a sok sok mosoly....
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 19 évvel ezelőtt

soakt utazom és ezért nincs időm otthon enni mindig, a mcdonalds-ot pedig szinte mindenhol találok, igaz egészségtelen de és szeretem az ízét a sajtburgernek
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Gyorsétterem

, 19 évvel ezelőtt

Finom, de egészségtelen. Gyors, de nagyon drága. Ízléses, de nem laktató. Hangulatos, modern és stílusos, de nem kényelmes Ezek a jellemzői. Viszont meg kell hagyni mindig ragyog a tisztaságtól.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donald's

, 19 évvel ezelőtt

Bár egészségtelen, de finomak a szendvicsek. A kiszolgálás általában mindenhol megfelelő, de azért párszor előfordult már hogy a nagy kapkodásban valamit lehagytak a rendelésről vagy félrehallották és mást adtak mint amit kértem. Az új vecsési Mc donald's-ba pedig a beülős rész zárása után nem érdemes a Mc drive-ba menni, mert amit ott adnak azért nem lehetne pénzt kérni. Kihült krumpli, és olyan hideg alámspite hogy alig lehetett elrágni, ráadásul nem volt feldátumozva, amit pedig muszáj lenne.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 19 évvel ezelőtt

Igaz azt mondják, hogy nem egészséges, én azonban rendszeresen járok,mert imásom a menüiket. Jónak tartom, hogy a Smart kártyán levő pontjaimat itt is gyűjthetem az értékes ajándékokért, ill. a gyerekeknek szánt játokokat is pozitívak számomra.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 19 évvel ezelőtt

Ritkán szokzunk ide járni, nem igazán szeretjük a gyorséttermeket. Nem is izlenek és nem is egészségesek ezek az ételek. Sokkal szívesebben eszünk rendes, magyaros ételeket, amiknek legalább tudjuk a tartalmát. Sajnos a fiatalok többsége nem gondol ebbe bele.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

MC Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Volt,hogy hetente 2x utaztunk Pécsre ahova mindig el kellett menni az unokámmal,hiába volt messze,ő menni akart.Tetszik,hogy időről időre új játékokat találnak ki a gyerekmenűhöz,é még nekünk felnőtteknek is van bőven választék,legyen az Saláta vagy hamburger.Egészségtelen,de nagyon finom.Az ára megfizethető.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

meki

, 19 évvel ezelőtt

Amikor feleségem a kisfiunkkal volt terhes nagyob sokszor kívánta a sajtburgert, krumplival és narancs üdítővel. Sajnos a sok adalékanyagtól ami a sajtburgiban van mindíg megbolygatta a gyomorsavját ezért csak ritkán ehetett.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

meki

, 19 évvel ezelőtt

Munkám miatt igen sokat vagyok úton és kevés időm van enni, így sokszor térek be hozzájuk egy kis ebédre, vacsorára. Kedvencem a sajtburgi, sültkrumpli és a salátáik ami mindíg friss és finom.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Értékelés

, 19 évvel ezelőtt

Szerintem ha összehasonlítjuk,h árban máshol mi mindent kaphatunk mondjuk egy hamburgerért,akkor rájöhetünk,h sokkal jobban járunk egyéb éttermekben,vagy mondjuk egy lángosozónál,ami viszont kétségtelen előny, az a gyorsaság, hiszen pár perc alatt lezavarhatjuk az étkezést! Ami viszont ár-érték arányban is nagyon jó, az a tölcséres McFreeze!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonald's

, 19 évvel ezelőtt

Én nagyon sokat vagyok úton a munkám miatt és iyenkor gyakran megállok egy autós McDonald's étteremnél. Imádom a hamburgereit és a finom salátáikat. Tényleg gyorsam megkapom az ételt és folytatom az utam.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Gyorsétterem

, 19 évvel ezelőtt

A Meki-t a hangulat miatt szeretjük és nem a drága hamburger miatt. Legutóbb a kiszolgálás eszméletlen lassú volt( Bp. Váci u. ), de a kaja finom volt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

MC'Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Igaz ,hogy nem egészséges de nagyon finom a sajtburgerük,a sültkrumplijuk meg valami álom!:) A kedvencem a smartise-os McFlurry,igaz egy kicsit drága!:(
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Gyorsétterem

, 19 évvel ezelőtt

Gyöngyösön a legjobb gyorsétterem a Manhattan.A buszpályaudvarral szemben a központban található.Nagy,üveges étterem,és általában minden asztal foglalt.Mivel mellette egy középiskola van ebéd körül mozdulni sem lehet benn.Nyáron terasza is van.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc'Donald

, 19 évvel ezelőtt

Én épp 1 hete voltam a Mekibe...nagyon finom a kaja de nagyon egészségtelenek és szerintem annyira nem éri meg. A fagyik azok isteniek! :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 19 évvel ezelőtt

Bár nem a legegészségesebb, mi szeretjük. Kedvencünk a Fishmac, a gyerekek pedig a csirkefalatokat részesítik előnyben. Nagy pozitívum, hogy a gyerekekre is gondolnak a gyümikkel, a tejjel, és a gyümölcslével. Így mindenki megtalálja a viszonylag egészséges kajákat itt is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc-Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Imádom a Mc-i fagyikat!!!Főleg a nyári napokon!!A nyári sétálás közepette mindig betévedünk egyre!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mc

, 19 évvel ezelőtt

Shake, fagyi...Álompite: nyami:D A hamburgert azért nem szeretem, mert egyrészt nem lehet megállni egynél, másrészt jobban szeretem azokat a nagy hamburgereket, amiket csak otthon lehet megenni, mert az ember csupa szósz lesz:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Fagyi

, 19 évvel ezelőtt

Imádom a Mc-iben a fagyikat, leginkább a gyümölcsöntetest. De a fagyi rokonát a shaket is nagyon jól csinálják, viszont hamár jeges dolgokról van szó a jegeskávéjuknál az a gáz a jégkocka keveredik az öntettel, és nehéz a "szétválasztás"
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Meki

, 19 évvel ezelőtt

A média azt harsogja, hogy egészségtelen a gyors éttermi kaja, de én mégis imádom. Ha lelkiismeret furdalásom van akkor salátát kérek, mert az egészséges. :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

meki

, 19 évvel ezelőtt

A zsemi morzsalekos es inkabb kelt tesztara emlekeztet az ize..a colaba levo szivoszal pedig alig latszott ki a poharbol..a parom meg nem akar volna jollakni..eszmeletlen kicsik az adagok.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Meki - Miskolc

, 19 évvel ezelőtt

Főleg a gyerekek imádnak ide járni, de nagyon jó, hogy van egy ennyire családközpontú étterem. Sajnos nem mindenhol fogadják örömmel a családdal és kisgyerekkel érkező vendégeket, de itt mindig nagy a nyüzsgés. Van külön játszótér a gyerekek részére, így osztatlan az öröm. Természetesen a Happy Meal menü sem maradhat el, amihez mindig valami kis meglepetés jár, a gyerkőcök nagy örömére.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Meki:)

, 19 évvel ezelőtt

Már csöpségként is rajongtam a mekiért,a happy mealért!!Mindig fel tudott viditani,ha szomorú voltam!!Ha pedig boldog,akkor meg rátett még egy lapáttal:)Igaz ma már csak a Tortillajükért vagyok oda,de azért nagyon!!Minden tisztelet a megalkotónak:D Meg persze az édességeikröl sem tudok lemondani!!;)Igaz lehetne kicsit olcsóbb,vagy pedig ennyi pénzért nagyobb az adag!Azért: I'm lovin it!!!!:):):)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Gyorsétterem

, 19 évvel ezelőtt

A McDonalds szerintem az egyik legjobb gyorsétterem a Burger King után. Az árak eléggé magasak és az összes gyorskajának magas a zsírtartalma ami eléggé káros az egészségre. Ezért én mindenkinek ajánlom hogy kerülje az ilyen gyorséttermenet.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mcdonald's

, 19 évvel ezelőtt

Ha bemegyek a városba és elmgyek a meki előtt 99%, hogy be is megyek szeretem a szendvicsit és a reggeli toastokat is kedvencem a Big Mac és prémium csirkesaláta, a sültkrumpliuk is finom.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 19 évvel ezelőtt

Imádom a sajtburgert - sajnos! :) Mást nem igen szoktam enni náluk, de a sajtburgertől szabadulni nem tudok. Szeretem, hogy általánosságban elmondható, mindenhol ugyanazt nyújtja, és ha külföldön nem szeretnék ismeretlen ízekkel próbálkozni, mindig McDonaldsekbe térünk be.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc donalds

, 19 évvel ezelőtt

Valóban elég drága, és nem is túl egészséges, de én szeretem. A szendvicsek közül a Fish Mac-et, a Mc Chickent ezen kívül a Shaker salátát és az almás álompitét extra csokiszósszal.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

meki

, 19 évvel ezelőtt

Nem szeretem. A hambijuk nemjó, kicsi és drága. Ha már mindenképpen műkaja, akkor Burger King!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 19 évvel ezelőtt

szerintem ahhoz képest, hogy mekkora adag, irtó sokba kerül, kivéve mondjuk a fagyit. buli után olykor jól jön, ha nincs nyitva más, 2 sajtburgerrel ki lehet bírni úgy fél órát, amíg hazérek :D
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonald's

, 19 évvel ezelőtt

Az tetszik a McDonald's-ban hogy ha uton vagyunk,megállunk a legközelebbi étteremnél,és ki sem kell szállni,ha finomat akarunk enni.A fagylatjuk különösen finom!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mcdonald's

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon ritkán járok a McDonald's gyorséttermeibe, inkább a gyerekeknek és a tiniknek élmény a mekizés. Ha rákényszerülök néha, hogy McDonald's kaját egyek, akkor a csirkés szendvicsek a nyerők, majonézzel, salátával.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

gyorsétterem

, 19 évvel ezelőtt

Kedvelem a "Meki" burgerjeit, de a pár éve divatba hozott, "10-ig csak reggeli menű" nem nagyon tetszik! Valahogy úgy néz ki a dolog, hogy 10 óra előtt nem azt eszem amit szeretnék, hanem amit adnak!Ha én fizetek, akkor engedjék meg nekem, hogy én válasszam ki mit szeretnék enni!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mc donald's

, 19 évvel ezelőtt

Én imádom a mc donald's-os kajákat. Általában a mcfarm szendvicsüket eszem, hozzá sült krumplival, de az kifogástalan.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mc donald's

, 19 évvel ezelőtt

Bármelyik éttermükbe megyünk be mindig a megszokott, elvárt minőséget kapjuk. A sültkrumplijuk messzemenően a legjobb az összes gyorsétterem közül. Az adagok pont megfelelőek. A gyerekekkel kedvesen bánnak, van kimondott gyerekmenü is játékkal és egészséges bio tejjel vagy gyümölccsel. Ráadásul a gyerkőc sem unatkozik az étteremben
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Meki

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon finom, és sok termékük van, az árak elég jók,és a gyerekek is szeretik! Ajánlom!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mc'donalds

, 19 évvel ezelőtt

hát sajnos imádom :) bár nagyon kicsi a szendvics és nagyon drága, de azért néha elmegyünk. most már a kisfiam is kiköveteli a gyerekmenüt magának :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Meki

, 19 évvel ezelőtt

Ritkán jutok el a Mekibe. Évente körülbelül ha 4-5 alkalommal elmegyek. De nagyon szeretem a Mc Chicken hambit. Ez az egyik legfinomabb szendvics!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

MsDonald's

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon ritkán járok a McDonald's gyorséttermeibe, inkább a gyerekeknek és a tiniknek élmény a mekizés. Ha rákényszerülök néha, hogy McDonald's kaját egyek, akkor a csirkés szendvicsek a nyerők, majonézzel, salátával.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

meki

, 19 évvel ezelőtt

A legújabb csirkés szendvicsek szinte mindegyikét kivétel nélkül imádom! Gyors, udvarias kiszolgálás, tiszta környezet!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

doni

, 19 évvel ezelőtt

Keresztlányom egyszerűen csak dominak hívja, nagyon szereti a gyerekmenüt. Nagyon elterjedt, közkedvelt. Én magam is nagyon szeretem és szinte mindíg meg tudnám enni. Szeretjük a hambit, salit, desszertet.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc'donalds

, 19 évvel ezelőtt

Mindig is a kedvencem volt a meki, régebben rengeteget ettem ott. Imádom a big mac-et, nagyon sok menüje van, nagy a választási lehetőség.Nagyon kedvesen bánnak az emberrel és segitőkészek!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

meki

, 19 évvel ezelőtt

ja és még szülinapi zsúrokat is rendeznek a fiatalabbaknak.a burger kinggel összehasonlítva ez milliószor jobb,és egy áron vannak.ráadásul ez több helyen megtalálható
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mcdonalds

, 19 évvel ezelőtt

tudjuk hogy nagyon egészségtelen,ráadásul elég drága is,de hát egyszerűen imádnivaló.iszonyatosan finom,már szinte függőséget is okozhat.nagyon szeretem,elég gyakran megyek én is oda
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donalds

, 19 évvel ezelőtt

a mai rohanó világban sok ember szívesen igénybe veszi a gyorsétkezdéket és itt a kiszolgálás gyors és pontos az árak is reálisak az ételek finomak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

MCDONALD'S MAGYARORSZÁGI ÉTTEREM HÁLÓZAT KFT.

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretek a gyorséttermekben enni bár bevalom öszintén az áruk magas legalábbis nekem aki két gyerekes anyuka,de a minöség annál jobb és amivel nagyon elégedett vagyok hogy a gyerekekre is gondoltak nemcsak a felnöttekre.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 19 évvel ezelőtt

A barátaimmal járunk néha a McDonaldsba. Nagyon szeretjük ezt a helyet, bár már nem vagyunk gyerekek, de az ételek, menük, saláták nagyon ízletesek. Az áruk kicsit magas de a minőséget érdemes meg fizetni. Kártyával is rendelkezünk amióta fel világosítottak az étteremben hogy érdemes igényelni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

étterem

, 19 évvel ezelőtt

Gyakran esik meg, hogy kopog a szemem az éhségtől és nincs időm beülni sehova sem enni. Ilyenkor megállok az autós meki előtt, gyorsan rendelek, gyorsan megkapom és már mehetek is!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Meki

, 19 évvel ezelőtt

Elég sűrűn keresem fel a hozzám mindig legközelebb eső üzletüket. Mindig menüt vásárolok, és még sohasem volt panaszom rá. Habár az ételek egészségtelenségéről meg vagyok győződve. Remélem nincs igazam...
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretek ide járni! Az épület nagyon szép kívülről, belülről! Álltalában minden héten eljövünk egyszer! Drágább árkategóriájú gyorsétterem! A sajtburger és a sültkrumpli a kedvecem! Csak ajánlani tudom!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

gyors kaja

, 19 évvel ezelőtt

én itt cak akkor vagyok ha apának veszek valamit vagy ő becipel én nem szeretem ezt a hamit esetleg a sültkrumplijukat meg a salátát de ez csak én vagyok
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hamburger

, 19 évvel ezelőtt

Gyakran járunk az egyik közeli McDonald's-ba, mert a kisfiam nagyon szereti a Prémium grillcsirke szendvicset és a sültkrumplit, ami szerinte "kupki"! :) Ízletesek a szendvicseik, és időközönként új finomságokkal állnak elő! A salátáik is nagyon fincsik...
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 19 évvel ezelőtt

Az étteremben dolgozók mindent meg tesznek hogy a vendégnek a lehető leg kényelmeseb legyen. Gyorsak, pontosak, kedvesek. Szépen kultúráltan beszélnek. Az étterem tisztaságára sem lehet panasz, rendesen takarítanak, a mosdók higiénikusak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 19 évvel ezelőtt

Az unokámnak és nekem is van smart kártyánk és gyűjtjük a pontokat is rendszeresen. Volt hogy ajándékot, máskor pedig menüt váltottunk a pontokért. Jó dolog hogy sok helyen lehet a pontokat gyűjteni, amit a kártyára írnak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 19 évvel ezelőtt

Az unokámmal rendszeresen látogatjuk az éttermet. Nincs valami közel, de a kedvéért szívesen el megyek. Nagyon szereti a Happy Meal menüt mindig talál benne valamilyen ajándékot, aminek nagyon örül.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

gyorsétterem

, 19 évvel ezelőtt

Egerben gyakran felkeressük a gyorséttermet. A gyerekek kedvence a sültkrumpli, én személy szerint a fagylaltot kedvelem és az almás pitét. A gyerekek gyűjtik a gyerekmenűhöz járó játékokat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonald's

, 19 évvel ezelőtt

A fiam kedvence. Mindig be kell menni és a játék miatt gyerek menüt venni. Nagyon örülök, hogy bövült ennek is a választéka. A kiszolgálás nagyonkedves. Tejérzékeny fiam miatt mindig külön kéréseink vannak, de mindent megoldanak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mc donald's

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon sokszor járok ebbe a gyorsétterembe. Szeretem, hogy nagyon hamar kiszolgálnak. Kellemes környezetben étkezhetek. Az árak sem olyan nagyon magasak. Kapható még náluk nagyon finom sütemények is.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Kis családommal nagyon szeretjük a Mc Donaldsos ételeket,de sajnos csak ritkán jutunk el ilyen étterembe.Ennek két oka van.az egyik,hogy közelünkbe nincs,legalábbis ami autó nélkül is közelnek számit,a másik meg a picit magas ára.De azért néha,ha Pesten járunk,megengedjük magunknak.:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mcdonalds

, 19 évvel ezelőtt

Évente 1-szer,kétszer ,amikor Pesten járunk a gyerekek kedvéért elmegyünk a Mekibe. A legfontosabb a gyerekmenü,amiban mindig van ajándék.Szeretem a szupergyors kiszolgálást.A hamburger finom,bár többel el kell fogyasztani ahhoz,hogy éhségemet csillapítsa.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Többször járok budapesten egy hónapban egyszer mindig betérek a Mekibe.Finomak a frissen sült halas szendvicsei.habár én az összeset szeretem.A mekinek semmivel össze nem hasonlitható fealingje van
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mcDonalds

, 19 évvel ezelőtt

Amikor Pesten járunk, szinte mindig betérünk ide! Udvarias, gyors a kiszolgálás. a meki mindig tiszta! És a gyerekeim odavannak a Happy Meal menüben lévő játékokért! :)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

MC'Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Havonta kb. egy alkalommal rendszeresen betérek a MC'Donalds-ba, mert a mekis hasábburgonyának nem tudok ellenállni. Általában menüt veszek, mert az úgy gazdaságosabb. A kiszolgálás gyors és precíz, a személyzet udvarias. Egyetlen negatívum, hogy nem túl olcsó, de azért ki lehet bírni az árakat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mcdonald

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretem! Bár sokan mondják hogy egészséges azért nagyon sokan eszik.Énis legalább hetenbe betérek oda.Bár nehéz a kajáival jól lakni:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc donalds

, 19 évvel ezelőtt

Ott helyben,frissen, melegen isteniek a hamburgereik, egészséges a salátájuk és nagyon finom a vanilia fagyijuk . A gyerekek imádják a nekik kialakítot sarkot . Ha az áraikat mérsékelnél ,több vendégük lenne . ( bár így is sok van )
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mcdonalds

, 19 évvel ezelőtt

Bár túlzottan nem egészségesek az ételeik, de én mégis nagyon szivesen fogyasztom őket mert hihetetlen finomak. Azért a választékban természetesen egészséges finomságok is találhatóik, nagyon finomak a salátáik. A fagylalt is isteni és az ára is szuper. A kedvenc menűm a Big Mac menű.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

hambi

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon közismert és kedvelt márka. Nagyon finom a hambudgerük, salátájuk és a desszertjeik is. Szinte mindíg ezt enném. Az áraik is igen jónak mondhatóak. Ma már mindenhol elérhetőek.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc donalds

, 19 évvel ezelőtt

azért szeretem a mecit, mert bárhol az oszágba, világba, bemegyek egy étterembe mindig, mindenhol ugyan azt az izt kapom. az étermek tiszták , a kiszolgálok gyorsak, nagyon szeretem a mecik hambit.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc'Donald's

, 19 évvel ezelőtt

I'm lovin'it! Kell ennél több. Szerintem nagyon odafigyelnek az egészséges táplálkozásra. Az othoni kaja is zsíros... Én akkor is Mekibe fogok járni...
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 19 évvel ezelőtt

Minden hónapba legalább 1szer megyünk a McDonaldsba.Nagyon szeretem a sajtburgert:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Meki

, 19 évvel ezelőtt

Régebben,míg sokat jártam Pécsre,mindig betértem a mekibe,de mostanában nem,mert rikán járok és elég kieső helyen van,de nagyon szeretem a sajtburgert,mindig azt veszek.menűt ritkán eszem,mert nekem kicsit drága.de attól függetlenül finom:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donalc

, 19 évvel ezelőtt

A gyerekeim kedvenc helye a meki, ha megyünk mindig happy meal menüt kell venni mert abba van játék.Ezzel elég jól elbolonditják a gyerköcöket
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonalds

, 19 évvel ezelőtt

Régebben sokszor jártam ide ebédelni, de ma már inkább jobban előnyben részesítem s rendes ételeket és éttermeket. Igaz, hogy finomak a hamburgereik és sültkrumpliuk, de eléggé egészségtelenek sajnos. Szimpatikus viszont az étteremlánc gyerekbarát politikája.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

McDonald's

, 19 évvel ezelőtt

Mindamellett, hogy nem túl egészséges, no meg az ár-érték arány sem éppen a legjobb, időnként kifejezetten jólesik egy gyorséttermi kaja. No meg persze praktikus (útközben, napközben), ebben nem lehet csalódni (mindig mindenhol ugyanazt kapod), tiszta, színvonalas környezet és kiszolgálás....szóval összességében pozitív:)
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Nekem a kedvencem, én szeretem az ételeiket. Bár nem egészséges, és rendszeresen nem annyira jó mert az embern olyan utóízt érez. De havonta 1-2-szer elmenni oda jó. Hangulatos, stílusos hely.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donald's

, 19 évvel ezelőtt

A Mc Donald's-ba szeretek járni a fiammal, inkább az ő kedvéért mert azért nem annyira egészséges az ott kapható étel, de havonta egyszer azért megengedjük magunknak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc donalds

, 19 évvel ezelőtt

Néha azért beugrok ide én is, bár kicsit drágának és nem túl egészségesnek tartom az ételeiket. Mentségükre legyen modndva: a saláták, a fagyik a kedvenceim!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donalds

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon finom az ételeik, bár nem egészséges de nagyon jók, egyes éttermek nagyon hangulatosak, jó a happy meal lehetőség, és a smart pont gyűjthető lehetőség.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

meki

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretjük a mekis fagyit egyszerüen nem ettünk még ilyen finomat..sehol sem csak a mekiben..miért?Azért mert jó nagy adag és kitesz 2 gömb álltalános gombóc fagyit az ára is kítűnő és isteni krémes tejszínes!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

mc'd

, 19 évvel ezelőtt

Hát...gyorsétterem. Annak minden előnyével együtt. Olyan a kaja, amilyenre számítok, bárhol vagyok az országban, nem kell kísérleteznem. A forrócsoki nagyon finom!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

meki

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretjük a dupla sajtburgerjüket és a sültkrumlijukat.Az ár nem olsó de hát ez van a jót meg kell fizetni.A gyereket is imádják az állandóan váltakozó játékok maitt.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Mc Donalds

, 19 évvel ezelőtt

ha sietésben vagyunk,gyorsan beugrani kicsit csillapítani az éhségem,nagyon jó!de jóllakni nem!bár a sültkrumpli nagyon finom,de sajnos úgy hallottam,hogy rengeteg tartósítót tartalmaz...!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

meki

, 19 évvel ezelőtt

a mcdonaldsban csak az ujdonságokat szoktam megkostolni de néha eléggé nem izlik!! a konkurencia BK sokkal jobb!!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) McDonald's - 9. kerület, Gyáli út 46-48. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!