Vélemények a következő cégről: Otp Bank Nyrt. - Budapest - Nádor U.

Vélemény

, 10 évvel ezelőtt

Lakás akadálymentesítési támogatást kértem a lakhely szerinti 22-ker OTP-től, minden iratot bemutattam, /megfeleltek/ mégis elutasítottak, mivel két hónapos kórházi tartózkodásom alatt /bal láb amputáció/ a család úgy várt haza, ne legyen gond a fürdőszoba használattal, elkészítették az átalakítást./450 000Ft/ baráti kölcsönből, amit meg kéne adnom. Ez egy nagy csavar, mivel sehol nem volt leírva, támogatás után lehet elkezdeni az átalakítást. Mire az elkészül, addig nem tudom a fürdőt használni, végül is ez a nagy segítség, egy amputáció után. Kerületi OTP vezetőjének írtam, méltányosságból az anyagi támogatást adják meg. 30 nap elteltével, válaszra sem méltatott. Itt élünk ez Magyarország .Tisztelettel János
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Hagyatéki ügyintézés

, 14 évvel ezelőtt

Nagyon régi ügyfele vagyok az OTP-nek.Eddig semmi problémám nem volt idén februárig.Elhunyt anyu és 82 éves beteg apámmal próbáltunk intézkedni hagyaték ügyben.Sajnos az ügyintéző nem volt a helyzet magaslatán.Vagy kihasználta,hogy gondunkkal vagyunk elfoglalva.Az ügyintéző apu kérdésére nem válaszolt,mivel szeretett volna az én nevemre bizonyos összeget lekötni.Semmilyen tájéloztatást nem kaptunk,hogy mik a lehetőségek és milyen futamidővel.Egyszerűen a Groupama életbitosítást kötötte le,amivel az önkormányzat hagyatéki osztályán szembesültem.Ráadásul az anyu neve helyett az anyai nagyanyám neve szerepel anyai névként.Amikor visszamentünk az OTP-be, hogy ez nem jó, akkor az volt a válasz, hogy a visszavásárlási értéken tudjuk megszüntetni, ami most kb.200.000FT.Szerzett nekünk az OTP a gyász mellé még "kellemes" napokat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

hitel

, 15 évvel ezelőtt

segitséget kérnék.Egyedülálló vagyok 20 éve.1 éves munkanélküliség után nem tudom a hiteleimet fizetni,mindig elmaradásban vagyok. Most 49 évesen elvesztem kis parasztházamat,mert még 200.000.- elmaradásban vagyok.Fizetni szeretném a hiteleket,de törlesztőcsökkentést nem kapok.33 évi kemény munka után mindenem elvesztem.Ha valaki tud segitsen.Tisztelettel.V.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

elégedettség

, 16 évvel ezelőtt

Az OTP Bank ügyfele vagyok kb. 20 éve. Az utóbbi évek sok nehézséget okoztak mind az ügyfeleknek, mind az ügyintézőknek. Lakossági folyószámlával, hitellel kapcsolatos témákban szoktam az OTP-t felkereseni és maximálisan meg vagyok elégedve az ügyintézők hozzáállásával, amennyire csak lehet megpróbálnak segítségemre lenni ezekben a nehéz években is, különösen kiemelném a gyöngyösi fióknál dolgozókat, utólag is köszönetemet szeretném kifejezni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

L.f.számla díjtételei

, 16 évvel ezelőtt

2010.03.01-töl-állítólag-megváltozott L.f.számla díjtételei-közlés ellenére-nincs a honlapon.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Orient I.Befektetési Jegy

, 16 évvel ezelőtt

OrientI.Tőkevédett Zártvégü SzármaztatottAlap "A"sorozatu Befektetési jegy 2010.01-08-ánlejárt.Később fizetik ki és örüljek az alapnak,mig az OTP az internet szerint KINAI üzleteiből 130 % hasznot hozott.Ez szélhámosság és az öregek,nyugdijasok becsapása.Egy fillér haszon,kamat nélkül nem gondolják e hogy ez az üzleti munka nagyon tisztességtelen.Külön üdvözletem és Kivánok Boldog Újévet CSÁNYI SÁNDOR elnök urnak. Tisztelettel Varga Ferenc 9400.Sopron,Épitők utja 2 99 -315 353
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

OTP

, 17 évvel ezelőtt

Kb. 10 éve vagyok az OTP Bank ügyfele. Nagyon sokféle szolgáltatásukat használom, köztük az OTP Direkt szolgáltatást is, ezen belül az internetes és mobiltelefonos szolgáltatásukat. Nagyon meg vagyok elégedve mindkét szolgáltatással. Az internettel azért, mert bárhol az országban tudom intézni banki ügyleteimet, anélkül, hogy bemennék egy bankfiókba. A mobiltelefonos szolgáltatással pedig azért, mert kártyás tranzakcióimról azonnal értesítést kapok sms-ben. De ha mégis be kell mennem egy bankfiókba, akkor az ózdi fiókot szoktam felkeresni, ahol az ügyintézők maximális szaktudással és kedvességgel igyekeznek a segítségemre lenni.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

otp

, 17 évvel ezelőtt

Hát én se vagyok kibékülve az otp bankkal. A számláról szinte már minden címen emel le a bank számlavezetési díjakat. A mi kis városunk otp bankjába, pedig egyenesen utálok bemenni. Órákat kell várni mire az ember ügyintéző elé kerül, akik szakmailag nem a legfelkészültebbek. Többször jártam úgy, hogy nem tudtak a kérdésemre válaszolni, nem találták a problámára a megoldást. Számlát sajnos nem tudok máshol nyitni, mert a munkahelyem OTP-nél vezei a számlákat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

otp

, 17 évvel ezelőtt

nekem eddig sajnos csak rossz tapasztalataim voltak az otp bankkal kapcsolatban. Szerettünk volna egy diákkártyát nyitni, de nem volt nálam semmilyen irat, csak meg szerettem volna először személyesen érdeklődni, hogy mi kell a bankszámlanyitáshoz. A hölgy azt mondta, hogy elég a diákigazolvány, és a személyigazolvány. Másnap visszamentem édesanyámmal, mert akkor még nem voltam nagykorú, és ő is kellett ahhoz, hogy számlát nyithassak. A hölgy emlékezett rám, csak ezt felejtette elmondani nekünk, hogy a születési anyakönyvi kivonat is kellene. Messze van tőlünk a bank, tehát annyira nem örültünk a hírnek, és rosszul esett, hogy félretájékoztattak. Pár évvel később mégis nyitottam egy számlát náluk. Időnként akcíós kamattal próbálják ügyfeleiket arra csábítani, hogy kössék le pénzüket. Én is lekötöttem 12%-os kamatra a pénzem még a nyáron, majd mikor lejárt a betétlekötés, nem találtam az aktív számlámon a pénzt. Utóbb kiderül, hogy mindenféle tájékoztatás nélkül visszakötötték a pénzemet nem kevesebb mint 2, azaz kettő %-os kamatra... Erről szerintem tájékoztatniuk kellett volna engem. Baj is lehetett volna belőle, például ha lejár a lekötésem, elmegyek hétvégén vásárolni, és bakkártyával szeretnék fizetni, akkor elég kellemetlen, ha magyarázkodhatok a pénztáros hölgynek, hogy igazából van pénzem, de a bank lehet h visszakötötte... És persze meg kell várnom a hétfőt, hogy az aktív számlámra áttegyem a pénzem, de ha addig nincs nálam készpénz, vagy nem tudok bankba jutni, akkor nem férek hozzá a saját pénzemhez...
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

bank

, 17 évvel ezelőtt

Rettentő elegem van ebből a bankból. Egyszer már megszüntettem vele minden kapcsolatot de az élet rákényszerített hogy megint náluk vegyek fel hitelt. A bankban dolgozók állandóan hibáznak, órákat kell várni. Papírokra hónapokat. Nem beszélve hogy állandóan átvágják az embert, állandóan irreális emelések vannak náluk! És én meg mindig bedölök nekik. :((
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Becsaptak

, 17 évvel ezelőtt

Jó lenne,ha egy vezető bankban olyanok dolgoznának,akik értenek is hozzá,én vásároltam 330 darab OTP részvényt és két hét múlva kiderült csak 100 van a tulajdonomban,bárhova rohantam panaszoltam az előadónő azt válaszolta az én hibám,mert nem adtam a többire megbizást,kérdem én mikor két hét múlva amikor megtudtam??Hogy lehet ilyet leirni egyáltalán,ki az a dilettáns aki a nevét is adja ehhez a törvénytelenséghez?? Meddig csapják még be az embereket,kicsalva pénzüket nagy veszteségeket okozva? iksz.ESZ-21-297647/319641/2009
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

olvasás

, 17 évvel ezelőtt

hol tudom elolvasni a többi véleményt?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Otp Bank Nyrt. - Budapest - Nádor U. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!