Vélemények a következő cégről: PICK SZEGED SZALÁMIGYÁR ÉS HÚSÜZEM Zrt.

Vélemény

Herz

, 19 évvel ezelőtt

Országunk egyik híres terméke. Bár véleményem szerint kicsi kiszerelés, és magas ár. Bár az íz a kiváló. Pozitív a nyereményjáték szervezés.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 19 évvel ezelőtt

talán ez a kedvenc szalámi márkám :) a minősége és az íze kitűnő! nekem a paprikás szalámi jön be leginkább!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

pick

, 19 évvel ezelőtt

Az egyik legfinomabb termék a pick szalámi. Az egész család nagyon szeretni. Szép csomagolás,megfelelő kiszerelés és nagy ízvilág jellemzi. Előre szeletelt csomagolásuk megkönnyíti a háziasszony és a fogyasztók munkáját.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

pick

, 19 évvel ezelőtt

A legjobb magyar szalámi, utánozhatatlan, különösen atéliszalámit kedveljük, a lányom 2 évesen meg tudta különböztatni más hasonló termékektől, és csak ezt ette!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Hercz

, 19 évvel ezelőtt

A Hercz nagyon jó minőségű szalámikat és kolbászokat gyárt, az árai viszont elég drágák.Kedvencünk a téli szalámi sajnos nem mindig engedhetjük meg magunknak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

pick pack

, 19 évvel ezelőtt

hmmm az íze hmmm nagyon szeretem az ősi magyar cucc ami nagyon finom és szinte a világon mindenhol ismerik a téliszalámi eredeti ungarische :-)))))
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Mint szegedi ember, nagyon szeretem a jó minőségű, ízletes Pick termékeket. Kedvencem természetesen a szalámi, de szeretjük még a virslit, és a különböző felvágottakat is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szalámi

, 19 évvel ezelőtt

A kedvencem a Pick termékei közül a Szögedi tál elnevezésű felvágottmix. Jól kiegészíti egymást a paprikás és a hagyományos íz. Szeretjük. :)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Herz

, 19 évvel ezelőtt

A csípős kolbász herz termék a kedvencem!egyetlen gondom csupán vele,hogy nagyon magas az ára,dehát a minőséget meg kell fizetni!egyébként a termékek minősége kifogástalan!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Ha szalámi, akkor Pick, legalábbis Szegeden mindenképp. A legfinomabb a téliszalámi, de a válogatás csomagok is ízletesek és ajándékozásra is kitűnőek. Az időről időre megjelenő új különlegességek változatos és finom termékskálát mutatnak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Az egyik legjobb márkánk, ha nem a legjobb a szolámik terén. Ízletes, és finom. Azt nem állítom, hogy minden nap picket eszünk, de ha csak tehetem, azt veszek.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Igazi 5 csillagos cég!Kiváló minőségű szalámijuk van,ami méltán világhírű.Nekem a Rákóczi szalámi a kedvencem,a család többi tagjának pedig a pulyka téliszalámi.Bár mindegyik húsipari cég ilyen színvonalas volna!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Az egyik legjob márkánk, ha nem a legjobb a szalámi terén, nem sok van hozzá fogható. Azt nem állítom, hogy minden nap Picket eszünk, de ha csak tehetem , azt vásárolok
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Erről a cégről és termékről csak jókat lehet írni!Igazán finom szalámik,változatos termékek, és minőség a köbön! :) mondhatjuk hogy hungaricum!nagyon ízlik!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szalámi

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon szeretjük a hertz szalámikat ezt ennénk egész nap de így is reggel és este ez fogyasztjuk. Nagyon sokáig eláll a védőcsomagolás miatt.Praktikus kicsomagolásukat is nagyon szeretjük.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

értékelés

, 19 évvel ezelőtt

Azt hiszem, nem sokat kell írnom, elég, ha a Pick téliszalámira gondoltok. Utolérhetetlen. A cég többi terméke is kiválló, nem találkoztam hanyag csomagolással, ehetetlen termékkel. És még az ára is megfizethető.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Herz

, 19 évvel ezelőtt

A Herz termékei nagyon finomak, különösen a téliszalámi, viszont egy kissé drágák, de megadja érte aki szereti.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

A Pick nagyon finom termékeket készít. Szívből ajánlom mindenkinek. Nem is emelnék ki egy terméket sem hiszen mind nagyon jó ízű.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

pick

, 19 évvel ezelőtt

évek ota ugyan azt a finom izt és megszokott minőséget hozzá. minden család kedvence. minden család megtalálja a pépnztárcájához alkalmazkodo terméküket. én nagyon szeretem.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

A Pick termékeit nagyon szeretjük, a téliszalámit különösen kedveljük, gyerekkorom ízeit hozta vissza a mindennapokba, többször is élveznénk, ha nem lenne olyan drága.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Herz

, 19 évvel ezelőtt

A Herz nagyon finom termékeket készít. Szívből ajánlom mindenkinek. Nem is emelnék ki egy terméket sem hiszen mind nagyon jó ízű.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Herz

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon finom, jó minőségű szalámikat, kolbászokat gyártó cég. A család kedvence a téliszalámi és a csípős házikolbász. Nagyon fontosnak tartom a Gyermekétkeztetési Alapítványnak szóló felajánlásukat is.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Pick terméket régóta vásárol a család. Nagyon szereti a 4 éves kisfiam is, vacsorára rendszeresen ezt esszük.Minősége és kellemes íze miatt mindig ezt választjuk.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon finom termékeik vannak, külföldi ismerősöknek is szoktunk belőle vinni. Sajnos az ára nem éppen baráti, de a téliszalámi tényleg nagyon finom.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

igaz, hogy elég drága de szerintem minden pénzt megér. Semmilyen más cég nem ér fel vele még a Herz se. Néha kényeztetem magam és veszek kb. 15dkg-ot. Nagyon szeretem.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

A család nagyon szereti a Pick termékeit, különösen a turista szalámit! Egy baj van csak vele, az pedig az ára!Egy kicsit olcsóbb is lehetne
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szalámi

, 19 évvel ezelőtt

Régi idők új íze. Reggelente ez a szalámi is az asztalra kerül ami a többitől gyorssaban és hamarabb elfogy.A szalámi mindig ízletes csemegéje marad a családomnak.Szvesen vásárolok és mindig a megszokott polcon találom.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szalámi

, 19 évvel ezelőtt

Régi idők új íze. Reggelente ez a szalámi is az asztalra kerül ami a többitől gyorssaban és hamarabb elfogy.A szalámi mindig ízletes csemegéje marad a családomnak.Szivesen vásárolok és mindig a megszokott polcon találom.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Ez az a termékcsalád, amiben a lehető legjobban megbízom. A íze nagyon finom, széles választékban kapható. A család minden tagja nagyon szereti és a szalámi még hűtés nélkül is sokáig eltartható, kirándulásokhoz a legideálisabb felvágott.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Családom egyik nagy kedvence a Pick, szinte csak ezt az egyetlen szalámit eszik meg jóízűen. Tényleg nagyon finom, rendesen érlelt ígényes szalámi!Első osztályú termék!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Magyar Posta

, 19 évvel ezelőtt

A postával nagyon elégedetlen vagyok.Hosszú a sorbanállás,levegőtlen a hivatal.Az ablak mögött ülő hölgyek türelmetlenek. A levelek késnek,vagy meg sem érkeznek.Az átutalások lassúak.Mindig próbálják rám tukmálni az elsőbbségi levelet,pedig tapasztalatom szerint ez nem gyorsabb,csak drágább.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

A Pick szalámik az egyetlenek a felvágottak közül, amit megeszek. Nagyon finom az összes termékük, de a kedvencem a Rákóczi szalámi és a téliszalámi.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

A téliszalami igazi hungaricum,ugyanakkor nem vettem meg a többi szalamijukat sem. Bár a vörös áruk közül a pulykás izlik legjobban.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

pick

, 19 évvel ezelőtt

Hmmm... A pick az egy nagyon jó márka! Évek óta hozzák ugyanazt a minőséget, amit megszokhattunk tőluk, azt az ízvilágot, amit sehol máshol nem tapasztalhatunk a világban. Köszönjük nektek!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Az igazi az igazi! Téliszalámik királya! Összehasonlíthatatlanul jó! Egész család imádja. Kár, hogy vége lett a pontgyűjtő akciónak.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Híres régi,magyar gyár.A szalámik a legfinomabbak,messze földön ismerik.Jó a minőség,bár elég drágák a termékeik.Bárkinek ajánlhatom
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon igényes cég! Finom és minőségi szalámikat készítenek. Általában a tálcás kiszerelésű szalámikból szoktunk vásárolni, ezek praktikusak kirándulásokhoz is! a csomagolás is igényes és guszta! a csomagolás már fél siker!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Herz

, 19 évvel ezelőtt

A gyerekek kedvence,én is szeretem,mert finom termékeik vannak és olcsóbbak mint a többi húsfeldolgozó üzemek árui.Én sűrűn vásárolok herz termékeket,de leginkább a gyerekeim miatt mert ők mondogatják mindig,hogy ha megyek boltba,hogy mit vegyek,és a válasz az,hogy tej kenyér és herz szalámi!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

MAgyarország legjobb szalámija,minden felvágott amit ez a cég gyárt minőségi és ízletes,akármikor elfogyasztom,a fiam is ezt szereti a legjobban ,meg az egész família.Gyerekkoruk óta a szeretik a fiúk és a lányok egyaránt,még a kollegáim is ezt veszik:).
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

PIck Termékek

, 19 évvel ezelőtt

Nálunk az egész család nagyon szereti a Pick termékekket. A fiam minden nap azt visz a munkába. Azért szeretjük a termékeit, mert nagyon odafigyelnek a minőségre, és nagyon igényesek termékeik csomagolására, hogy külsőleg is tetszetős legyen.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick szeged

, 19 évvel ezelőtt

A pick termékek közül a Rákóczi szalámi a kedvencünk, de természetesen a téliszalámi a csúcs. Jó minőségű, megbízható termékek, aminek igaz húzós az ára, de megéri.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

Én a Pick szalámit szeretem a legjobban, szerintem ez a legfinomabb felvágott, sosem unom meg, sokat szoktam belőle vásárolni, mindenki szereti! Az ára kicsit magas, de ezen kivül nincs vele semmi probléma, ajánlom:)
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Herz

, 19 évvel ezelőtt

A gyerekeim kedvenc felvágottja a Hertz szalámi, nagyon izletes, a legjobb minőségű húsból van, az ára magas(sajnos), de ezért az árért kiváló minőségű felvágottat vehetünk! Próbálja ki mindenki, ajánlom!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

szalámi

, 19 évvel ezelőtt

Jó minőségű ízletes márkák világszinvonalú gyártása.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

HERTZ

, 19 évvel ezelőtt

Nagyon jó minőségüek, a Hertz termékek, egy kicsit borsos az áruk főleg a téliszaláminak, de aki szereti annak megéri.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Pick

, 19 évvel ezelőtt

A Pick termékek rendkivül finomak, nagyon szeretjük őket. A minőséggel soha nincs probléma, és az ízzel sem.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Herz

, 19 évvel ezelőtt

A Herz termékek közül a téliszalámit emelném ki, nagyon jó minőségű, soha nem volt gondom vele. Sajnos az ára kicsit magas, de aki szereti a finomat, annak nem kell bemutatni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) PICK SZEGED SZALÁMIGYÁR ÉS HÚSÜZEM Zrt. szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!