Vélemények a következő cégről: PICK SZEGED SZALÁMIGYÁR ÉS HÚSÜZEM Zrt.
Vélemény
Országunk egyik híres terméke. Bár véleményem szerint kicsi kiszerelés, és magas ár. Bár az íz a kiváló. Pozitív a nyereményjáték szervezés.
talán ez a kedvenc szalámi márkám :) a minősége és az íze kitűnő! nekem a paprikás szalámi jön be leginkább!
Az egyik legfinomabb termék a pick szalámi. Az egész család nagyon szeretni. Szép csomagolás,megfelelő kiszerelés és nagy ízvilág jellemzi. Előre szeletelt csomagolásuk megkönnyíti a háziasszony és a fogyasztók munkáját.
A legjobb magyar szalámi, utánozhatatlan, különösen atéliszalámit kedveljük, a lányom 2 évesen meg tudta különböztatni más hasonló termékektől, és csak ezt ette!
A Hercz nagyon jó minőségű szalámikat és kolbászokat gyárt, az árai viszont elég drágák.Kedvencünk a téli szalámi sajnos nem mindig engedhetjük meg magunknak.
hmmm az íze hmmm nagyon szeretem az ősi magyar cucc ami nagyon finom és szinte a világon mindenhol ismerik a téliszalámi eredeti ungarische :-)))))
Mint szegedi ember, nagyon szeretem a jó minőségű, ízletes Pick termékeket. Kedvencem természetesen a szalámi, de szeretjük még a virslit, és a különböző felvágottakat is.
A kedvencem a Pick termékei közül a Szögedi tál elnevezésű felvágottmix. Jól kiegészíti egymást a paprikás és a hagyományos íz. Szeretjük. :)
A csípős kolbász herz termék a kedvencem!egyetlen gondom csupán vele,hogy nagyon magas az ára,dehát a minőséget meg kell fizetni!egyébként a termékek minősége kifogástalan!
Ha szalámi, akkor Pick, legalábbis Szegeden mindenképp. A legfinomabb a téliszalámi, de a válogatás csomagok is ízletesek és ajándékozásra is kitűnőek. Az időről időre megjelenő új különlegességek változatos és finom termékskálát mutatnak.
Az egyik legjobb márkánk, ha nem a legjobb a szolámik terén. Ízletes, és finom. Azt nem állítom, hogy minden nap picket eszünk, de ha csak tehetem, azt veszek.
Igazi 5 csillagos cég!Kiváló minőségű szalámijuk van,ami méltán világhírű.Nekem a Rákóczi szalámi a kedvencem,a család többi tagjának pedig a pulyka téliszalámi.Bár mindegyik húsipari cég ilyen színvonalas volna!
Az egyik legjob márkánk, ha nem a legjobb a szalámi terén, nem sok van hozzá fogható. Azt nem állítom, hogy minden nap Picket eszünk, de ha csak tehetem , azt vásárolok
Erről a cégről és termékről csak jókat lehet írni!Igazán finom szalámik,változatos termékek, és minőség a köbön! :) mondhatjuk hogy hungaricum!nagyon ízlik!
Nagyon szeretjük a hertz szalámikat ezt ennénk egész nap de így is reggel és este ez fogyasztjuk.
Nagyon sokáig eláll a védőcsomagolás miatt.Praktikus kicsomagolásukat is nagyon szeretjük.
Azt hiszem, nem sokat kell írnom, elég, ha a Pick téliszalámira gondoltok. Utolérhetetlen. A cég többi terméke is kiválló, nem találkoztam hanyag csomagolással, ehetetlen termékkel. És még az ára is megfizethető.
A Herz termékei nagyon finomak, különösen a téliszalámi, viszont egy kissé drágák, de megadja érte aki szereti.
A Pick nagyon finom termékeket készít. Szívből ajánlom mindenkinek. Nem is emelnék ki egy terméket sem hiszen mind nagyon jó ízű.
évek ota ugyan azt a finom izt és megszokott minőséget hozzá. minden család kedvence. minden család megtalálja a pépnztárcájához alkalmazkodo terméküket. én nagyon szeretem.
A Pick termékeit nagyon szeretjük, a téliszalámit különösen kedveljük, gyerekkorom ízeit hozta vissza a mindennapokba, többször is élveznénk, ha nem lenne olyan drága.
A Herz nagyon finom termékeket készít. Szívből ajánlom mindenkinek. Nem is emelnék ki egy terméket sem hiszen mind nagyon jó ízű.
Nagyon finom, jó minőségű szalámikat, kolbászokat gyártó cég. A család kedvence a téliszalámi és a csípős házikolbász. Nagyon fontosnak tartom a Gyermekétkeztetési Alapítványnak szóló felajánlásukat is.
Pick terméket régóta vásárol a család. Nagyon szereti a 4 éves kisfiam is, vacsorára rendszeresen ezt esszük.Minősége és kellemes íze miatt mindig ezt választjuk.
Nagyon finom termékeik vannak, külföldi ismerősöknek is szoktunk belőle vinni. Sajnos az ára nem éppen baráti, de a téliszalámi tényleg nagyon finom.
igaz, hogy elég drága de szerintem minden pénzt megér. Semmilyen más cég nem ér fel vele még a Herz se. Néha kényeztetem magam és veszek kb. 15dkg-ot. Nagyon szeretem.
A család nagyon szereti a Pick termékeit, különösen a turista szalámit!
Egy baj van csak vele, az pedig az ára!Egy kicsit olcsóbb is lehetne
Régi idők új íze. Reggelente ez a szalámi is az asztalra kerül ami a többitől gyorssaban és hamarabb elfogy.A szalámi mindig ízletes csemegéje marad a családomnak.Szvesen vásárolok és mindig a megszokott polcon találom.
Régi idők új íze. Reggelente ez a szalámi is az asztalra kerül ami a többitől gyorssaban és hamarabb elfogy.A szalámi mindig ízletes csemegéje marad a családomnak.Szivesen vásárolok és mindig a megszokott polcon találom.
Ez az a termékcsalád, amiben a lehető legjobban megbízom. A íze nagyon finom, széles választékban kapható. A család minden tagja nagyon szereti és a szalámi még hűtés nélkül is sokáig eltartható, kirándulásokhoz a legideálisabb felvágott.
Családom egyik nagy kedvence a Pick, szinte csak ezt az egyetlen szalámit eszik meg jóízűen. Tényleg nagyon finom, rendesen érlelt ígényes szalámi!Első osztályú termék!
A postával nagyon elégedetlen vagyok.Hosszú a sorbanállás,levegőtlen a hivatal.Az ablak mögött ülő hölgyek türelmetlenek.
A levelek késnek,vagy meg sem érkeznek.Az átutalások lassúak.Mindig próbálják rám tukmálni az elsőbbségi levelet,pedig tapasztalatom szerint ez nem gyorsabb,csak drágább.
A Pick szalámik az egyetlenek a felvágottak közül, amit megeszek. Nagyon finom az összes termékük, de a kedvencem a Rákóczi szalámi és a téliszalámi.
A téliszalami igazi hungaricum,ugyanakkor nem vettem meg a többi szalamijukat sem. Bár a vörös áruk közül a pulykás izlik legjobban.
Hmmm... A pick az egy nagyon jó márka! Évek óta hozzák ugyanazt a minőséget, amit megszokhattunk tőluk, azt az ízvilágot, amit sehol máshol nem tapasztalhatunk a világban. Köszönjük nektek!
Az igazi az igazi! Téliszalámik királya! Összehasonlíthatatlanul jó! Egész család imádja. Kár, hogy vége lett a pontgyűjtő akciónak.
Híres régi,magyar gyár.A szalámik a legfinomabbak,messze földön ismerik.Jó a minőség,bár elég drágák a termékeik.Bárkinek ajánlhatom
Nagyon igényes cég! Finom és minőségi szalámikat készítenek. Általában a tálcás kiszerelésű szalámikból szoktunk vásárolni, ezek praktikusak kirándulásokhoz is! a csomagolás is igényes és guszta! a csomagolás már fél siker!
A gyerekek kedvence,én is szeretem,mert finom termékeik vannak és olcsóbbak mint a többi húsfeldolgozó üzemek árui.Én sűrűn vásárolok herz termékeket,de leginkább a gyerekeim miatt mert ők mondogatják mindig,hogy ha megyek boltba,hogy mit vegyek,és a válasz az,hogy tej kenyér és herz szalámi!
MAgyarország legjobb szalámija,minden felvágott amit ez a cég gyárt minőségi és ízletes,akármikor elfogyasztom,a fiam is ezt szereti a legjobban ,meg az egész família.Gyerekkoruk óta a szeretik a fiúk és a lányok egyaránt,még a kollegáim is ezt veszik:).
Nálunk az egész család nagyon szereti a Pick termékekket. A fiam minden nap azt visz a munkába. Azért szeretjük a termékeit, mert nagyon odafigyelnek a minőségre, és nagyon igényesek termékeik csomagolására, hogy külsőleg is tetszetős legyen.
A pick termékek közül a Rákóczi szalámi a kedvencünk, de természetesen a téliszalámi a csúcs. Jó minőségű, megbízható termékek, aminek igaz húzós az ára, de megéri.
Én a Pick szalámit szeretem a legjobban, szerintem ez a legfinomabb felvágott, sosem unom meg, sokat szoktam belőle vásárolni, mindenki szereti! Az ára kicsit magas, de ezen kivül nincs vele semmi probléma, ajánlom:)
A gyerekeim kedvenc felvágottja a Hertz szalámi, nagyon izletes, a legjobb minőségű húsból van, az ára magas(sajnos), de ezért az árért kiváló minőségű felvágottat vehetünk! Próbálja ki mindenki, ajánlom!
Jó minőségű ízletes márkák világszinvonalú gyártása.
Nagyon jó minőségüek, a Hertz termékek, egy kicsit borsos az áruk főleg a téliszaláminak, de aki szereti annak megéri.
A Pick termékek rendkivül finomak, nagyon szeretjük őket. A minőséggel soha nincs probléma, és az ízzel sem.
A Herz termékek közül a téliszalámit emelném ki, nagyon jó minőségű, soha nem volt gondom vele. Sajnos az ára kicsit magas, de aki szereti a finomat, annak nem kell bemutatni.
Írjon véleményt a(z) PICK SZEGED SZALÁMIGYÁR ÉS HÚSÜZEM Zrt. szolgáltatásairól!
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!