Vélemények a következő cégről: PICK SZEGED SZALÁMIGYÁR ÉS HÚSÜZEM Zrt.
Vélemény
Horgosi út
Bálint Józsefné , 13 évvel ezelőtt
Tisztelt Vezetőség ! Szeretek vásárolni a Horgosi úti üzletükben. Kitűnő az áru és nagyon kedvesek az eladók és a pénztárosok. Viszont, mivel nincs autóm, gyalog szoktam menni, a Horgosi úton, a járda kritikán aluli. Azt sem értem, hogy a vízelvezető árok járda felöli részére miért nem lehetett már évekkel ezelőtt fákat telepíteni. Az üzem területén a kerítésen belül van egy-két fa ami csak bosszúságot okoz az arra járóknak, árnyékot nem. A járdára kihajló szilvafa ráadásul balesetveszélyes is, mert a róla lepotyogó gyümölcs, illetve annak magja csúszik. Nekem és még sokan másoknak nagyon hiányoznak az árnyat adó fák.
Évtizedek óta ismerem a Pick termékeket, különösen a messze földön híres téliszalámit. Lányom, aki baba korában rossz evőnek számított, ezt mindig megette. Ma is vásároljuk, sőt ha vendégségbe, netalán külföldre valami különös ajándékot akarunk vinni, akkor a díszdobozos téliszalámi mellett voksolunk. Mégis felmerül egy kérdés bennünk, hogy a két házikedvenc cicánk miért nem fogadja el soha? Minőségi tápot kapnak, igen válogatósak, csak a friss, jó minőségű préselt sonkát fogadják el, nagy ínyencek. Mi lehet a bajuk a téliszalámival?
Kedves Gyártók!Évtizedek óta
nemcsak környezetem,hanem az ol-fr vendégekkel is vásárolunk a
Vámház Csaliba.Hol a nemes
penész?Kint a sajtok is éveik
miatt drágák!Itt express min
den!
Debreceni kolbász
Radó László , 15 évvel ezelőtt
Már több alkalommal vásároltam az Önök termékét, a fóliában csomagolt főznivaló Debreceni kolbászt./Auchan Áruházban./Sajnos kimondhatatlanul rossz ízű ez a termékük.Megfogadtam, hogy többet nem vásárolok ebből a termékükből. Szerintem szégyen, hogy így elromlott a minősége.
munka
meló , 16 évvel ezelőtt
Nekem ebbe a csodálatos szalámigyárba munka kellene ,ha tudtok valamit akkor írjatok!!Köszike
A Pick nagyon jó példája a magyar minőségnek. Mióta az eszemet tudom, a pick szóról a finom, magyaros ízek jutnak eszembe. A téliszalámijuk valami isteni. Amikor külföldi cserediákokkal pick csemegeszalámit etettünk, oda meg vissza voltak a gyönyörtől, nem tudták elképzelni, hogy egy sima felvágott mitől lehet ennyire finom. Nem egy mekis hamburgerhús, az biztos. :) Az ára miatt nem mindig tudok pick termékeket venni, de amikor csak tehetem, a pick mellett döntök. Nem hiszem, hogy ajánlanom kéne, hisz mindenki imádja. :)
én megkapok minden információt amire szükségem van a csomag ill. levél küldéséhez nekem még semmim nem tünt el és csak pozitiv nekem a posta,eddig:)
Nagyon szeretem az utánozhatatlan, egyedi ízét. Az ára magas, de finom és ezért néha néha megéri többet költeni
mondhatni kényeztetés ha többet szánhatok magamra:)
Nagyon finomak a termékeik, Ők az egyedüliek aki még törekednek a régi ízekre és az igazi minőségre!!
Ha téliszalámit veszek az tényleg téliszalámi, nem pedig.. inkább nem is folytatom.
Az ára igaz kicsit magas, de a minőséget mindig is meg kellett fizetni!
Nagyon szeretjük az utánozhatatlan, egyedi ízét. Az ára valóban magas, de aki finomat akar enni, a Pick termékeit választja. Igazából a családom akkor ismerkedett meg vele, amikor véradás után kóstolót kapott a szalámiból, sajnálom, hogy ez a lehetőség már megszűnt. De szeretjük, mert a miénk, igazi hungarikum!
A cég szerintem nagyon finom termékeket készít.Emlékszem,amikor édesanyám korházba került vagy 15évvel ezelőtt vittünk be neki a szalámiból és én is ettem belőle,akkor ettem életembe először és nagyon emlékeimbe véste magát az íze.Igaz nem olcsó termékek.Mostanra már a nagymamám csak a Herz termékeit vásárolja,mert az egész család számár a Herz termékei nagyon finomak és nálunk beváltak.Amikor megéhezem,akkor Herzes szalámis szendvicset készítek.Aki még nem kostolta a termékeit,akkor kostolja meg az is igaz mindenkinek más az izlése nem biztos,hogy a termékek mellett marad,de ha megse kostoljátok,akkor nem is tudjátok,hogy miről maradtok le.Párom általában,ha nem tetszik külsőre neki valami,akkor azt megse fogja kostolni.És ilyenkor ennyi volt nálunk egy márka,akkor arra többet rá se hajlandó nézni úgy hogy még nem is kostolta.De a Herz termékeit ő sem hagyta ki soha.Így neki is nagyon izlik:)
a herz szaláminak egy különleges finom ize van.ha tehetjük akkor ilyet vásárolunk szendvics készitéshez.ezen belül is a szeletelt termékeket kedveljük.a védőgázas szeletelt csomagolásu szalámit.
Nagyon jo termékei vannak a picknek.különössen finom a szegedi csipős kolbászuk.enyhén csipős.a diákcsemege kolbász és a favorit kolbász is nagyon finom.a család nagyobb részt csak pick terméket vásárol!
Nagyon szeretem a Pick szalámit. Összetéveszthetetlen az íze! Egyik tanárom szerint minden nap egy kis Pick szalámi és egy pohár vörösbor és a hosszú élet garantált, mert minden megvan benne,ami kell:)))))))
A gyümölcs levek közül nekem a Sió ízlik a legjobban,színte minden ízt megkóstoltam,legjobban az őszibarack ízlik!
Nagyon szeretjük az édességeket,sokszor veszünk Haribo cukorkát!
Legjobban a gumimaci ízlik!Anya mindig elossza 3 felé,színte még a szineket is megszámolja,hogy egyformán kapjunk !
A Herz termékeit jól ismerem,mivel nemrég volt vele nyereményjáték,anyukám szinte mindennap Herz szalámival készítette a uzsinkat a suliba!
Nagyon megszerettem,mert finom,de a legjobb,hogy anyukám nyert is a Herz játékkal.
Nekem a Globus termékei nagyon izlenek,legjobban a mustárt szeretem,apa majonézt szereti a tesóm pedig a kethcapot
A csládban mindenki szereti a Nescafé termékeket!
Most nyertük egy Nescafé ajándékkosarat sok-sok finomsággal!
Nagyon szeretjük a Pick termékeket. Régi, tradícionális márka, ami a minőségben is meglátszik. Csak az ára lehetne egy kicsit olcsóbb. Főleg a téliszalámi. És persze rendezhetne többször is nyereményjátékokat! A legutóbbit azt nagyon szerettük! :)
Kiváló minőségű szalámijuk van,ami méltán világhírű.Nekem a Rákóczi szalámi a kedvencem,a család többi tagjának pedig a pulyka téliszalámi.Bár mindegyik húsipari cég ilyen színvonalas volna!
Nagyon finom termékei vannak. Szeretjük a szeletelt termékeit, mert kevés kell belőle és a szalámi a legjobb kirándulások, strandolások alkalmával, mivel nem romlik meg hamar.
Ha szalámi, akkor a legtöbb embernek a Pick márka ugrik be elsőként. Nem véletlenül, ez az egyik legrégibb és legnevesebb magyar cég, amely igazi minőségi termékeket állít elő.
Én nagyon szeretem a termékeiket főleg a téliszalámijukat.Az igaz hogy drága de a minőség az megvan.Még nem találkoztam olyan termékükkel ami ne izlett volna.
Egysze ettem egy gyorsbüfében szecsuáni csirkét. Feledhetetlenül rossz volt, még 2 nap múlva gyomorproblémáim voltak miatta.DE én mivel ínyenc vagyok, mindenféleképpen szerettem volna megtudni, hogy mihez kellene hasonlítanom a szecsuáni csirke ízét, és vettem egy Knoor szecsuáni csirke alapot. Megdobtam még egy kis curry-vel meg egy kis hagymával, meg persze husival, és valami isteni finom lett. A Knorr levesei, és félkész ételei is nagyon finomak. Én a Tészták közül szoktam vásárolni, és nagyon szeretem, mert gyorsan ész van, és nagyon finom!
Gyakran látok vendégeket, és főzni is szoktam, ha tudom felm jár valamelyik ismerősöm. Egyszer tudtam, hogy jön egy barátunk és a menyasszonya. Tudtam, hogy szeretik az olaszos tésztákat. Gyors feldobtam 2 kotla vizet, mivel úgy gondoltam 2 fajta tészta=nagyobb választék. De sajnos nem találtam mindkét fajtából Gyermelyit,így csak az egyik menü volt olyyan tésztából. Miután megfőztem a tésztát, elképedve láttam a különbségeket. A GYermelyi szép színű volt, nem ragadt össze a tányérban. A másik tészta ami amúgy szintén márkás, olyan fehér volt mintha meszet főztem volna, és szinte azonnal összeragadt. Szóval nem volt mit tennem a GYermelyit szolgáltam fel, és sikert is aratott. Azóta csak ezt veszem, ha nincs a boltban akkor sem veszek helyette mást. Addig megyek, míg nem kapok!
Feleségem kereskedő és csemegepultban is dolgozott még fiunk születése előtt. Az ő állítása szerint a legjobb minőségű szalámi mind a Herz nevéhez fűződik és miért ne hinném el hiszen neki volt lehetősége bőven összehasonlítani más cég termékeival.
Isteni a mustárjuk és kechapjuk, viszont a majonéz számomra nem nyerő ízű, abból inkább az egész család az UNIVERT szereti.
Már sokféle tésztával próbálkoztam, de szinte mindegyik szétfőtt a levesben. Míg sógornőm tanácsát megfogadva vettem Gyermelyi csigatésztát, és nem csalódtam benne. Azóta csak ezt a márkát veszem minden tésztájából.
Nemcsak a termékeik finomak, de nagyon jó nyereményjátékai is vannak. Éertekes és nagyon igényes általuk gyártatott edényekkel (Tányárok, sütőtál, levesestál stb.)
Reggel nálunk nem kezdődik Nescafe nélkül. De napközben is fogyaztom, különösen amikor már a sok munkától alvajáróvá válok. Egyszer véletlenül coffein menteset ittam-az viszint nemcsak, hogy nem ébresztett fel de számomra az íze sem volt igazán jó.
Nagyon jó minőségű termékeket gyárt, én főleg a téli szalámijukat kadvelem. Az áruk egy picit borsos, de a minőséget meg kell fizetni.
Még tisztán emlékszem pár évvel ezelőtti reklámjukra,miszerint : TEJ,KENYÉR ,HERZ SZALÁMI hát, ha másért nem,márcsak a reklám kedvéért is megvásároltam a szalámit!nem mondom,hogy állandó vásárlójuk vagyok,alkalmanként fogyasztom!de azt elmondhatom,hogy az üzletben meglátva,mindig eszembe jut a jópofa reklám: TERJ,KENYÉR, HERZ SZALÁMI! :)
A Herz termékek a legfinomabb és legjobb minőségű termékek kategóriájukban.
Nagyon szeretjük a szalámiaikat. Méltán híres márka. Igaz ára kissé magas, így nem mindig van itthon pick szalámi. Vajas zsemlével, paradicsommal igazán finom. Mostanság már más gyártóknak is vannak hasonló szalámiaik a piacon.
Szerintem nagyon finom termékei vannak,ám az áraikat nagyon kevesen tudják megfizetni manapság.Ilyen árak mellett,inkább más,hasonló árut keres az ember,végül is elég nagy választék van ezen a piacon is.
A Pick termékeket szerintem szinte mindenki szereti. Ami nekem nagyon fontos, hogy ételallergiás kisfiam csak a Pick termékeit eheti és szerencsére imádja is. Mi is.
Méltán megőrzi a Pick szalámi eredeti ízvilágát, éppen olyan finom, mint gyermekkoromban volt!Bármilyen alkalomra, hidegtálakra, szendvicsekre kiváló!Külföldi vendégeim is csak dicsérik!!
hosszú évek ota ugyan az a megbizható minőség. ebbe e gyártóba még soha nem családta. azt kapom amit várok és amit ennyi pénzért elvárok.
A Pick szalámikban még nem kellett csalódno. Nagyon finomak. A fűszerezéstől a csomagolásig első osztályú termékei vannak. Ha szalámiról van sz akkor elsőként a Pick kerül szóba, és többnyire nem is jutunk tovább. Drágább mint a többi, de míg azt kidobjuk, addig ezt megeszük. Így végeredményben ezt kifizetődőbb vásárolni.
Világszínvonalúak a termékeik, nagyon szeretjük őket, főleg a szalámikat. Húsboltjaikban szép a friss áru, a kiszolgálók udvariasak. A Scooby Doo termékcsaládban viszont csalódtunk.
Ha virsliből lenne a kerítés az is elfogyna. reggel virsli este virsli ebédre pedig egy kis pick szalámi. Ez a kisfiam szlogenje. Szóval nagyon finomak a pick termékek csk nagyon drágák is.Inkább kevesebbet veszünk de az finom legyen.
Az egyik legfinomabb péksütemény, frissen nem lehet abbahagyni.Széles választékával bármilyen rendezvényen tudunk vele tálalni.Ha mi készítjük is hamar kész és nagyon ízletes vendégváró sütemény.
A Haribo gumicukor minden gyerek kedvence de még én is nagyon szeretem . A gyerekeknél csak az a gond hogy mindegyik nagyon tetszik nekik és nem tudnak választani !
A Nescafe a reggelek gyors ébresztője nálunk . Gyorsan elkészül és többféle formában is meg lehet vásárolni más-más ízben , erősségben.
A család kedvence ez a finom konyakos bonbon . Nem mulhat el egy ünnep sem hogy ne ez lenne az ajándák , nagyon népszerű !
Mostanában már nem Maggi terméket veszek a legtöbbet de a levesporai közül még mindig van olyan amit nagyon finomnak tartok és azt veszem.
A Knorr nagyon nagy cég ,rengeteg féle termékkel amiből én nagyon szívesen vásárolok bármit .De főleg ételízesítőket és leveskockákat veszek legtöbbet.
A milli termékeit nagyon szívesen vásárolom . szeretem az összes termékét .A boltban a Többféle márkanév közül mindig a Milli az első.
Mivel én a szénsavasat és az üdítőt is szeretem , a Pepsit szoktam elsősorban vásárolni abból is a colát . Jó hídeden nagyon finom !
A Danone-k sok terméke van de mindegyik minőségi és finom . A gyümölcsös joghurtjait szeretem a legjobban de tejfölt , kefírt és natur joghurtot is mindig Danone-t veszek .
Szeríntem a Milka csoki az egyik legfinomabb ízű csoki akár nápolyi szeletes , akár táblás vagy dobozos formában . Én nagyon szeretem !
Én eddig nem ismertem a Midi termékeit . Most először vásároltam és negyon meg vagyok vele elégedve , nagyon fínom.
A Rama margarin mindig kell itthon . A sütemény készítéséhez mindig van itthon . Vaj és vajkrém pedig a szendvicsek miatt kell.
A Sió gyümölcs levek nagyon finomak és nagyon sok ízben lehet válogatni . Rengeteg benne a vitamin , magas gyümölcs tartalom .
Nekem azért a kedvencem mert a család minden tagja szereti a Medve sajtokat . Bár mindenki más-más ízben de soha nem unják meg.
A sajtok között szeretem az olyat ami már szeletelve van , a Tolle sajt ilyen és még több féle szeletelt sajt közül is lehet választani .
A Gyulai kolbásznak csak csillagos ötös jár , nagy rajongói vagyunk a termékeinek . A kolbászok a kedvencek főleg a Pokol szalámi ! Kár hogy egyre drágább :(
Kedvencem a Gyermelyi tészta , főleg a leves tésztái . Már a 4 tojásos is finom de legtöbbször a 8 tojásos tésztáiból teszek a levesekbe.
A Cerbona cég sokoldalú és sokféle termékkel . Legjobban a gabonapelyheket és müzli szeleteket szeretem akár reggelire de napközben is jöhet...
Mindegyik Globus termék nagy nevű,nagyon régóta ezt vásároljuk és mindennap használjuk , mindenki szereti persze nálunk is .
Sajnos nekem nagyon nem jön be a Pick termék . Sokat változtak az utóbbi időben és nem az előnyükre !
Herz szeletelt szalámikat vásárolok leginkább mivel ezt szereti a család és még árban is megfelelő .
Herz szalámik a legfinomabbak közé tartoznak. Legjobban a Báthory Paprikás szalámit szeretem. Természetesem a többi Harz termék is nagyon ízletes, a reggeli szendvicsek fő alkotóelemei.
A Herz termékei nagyon finomak, különösen a téliszalámi, viszont egy kissé drágák, de megadja érte aki szereti.
Nagyon szeretem a Fornetti termékeit, mert nagyon fincsik, bő a választék és a városban sok helyen kaphatók
Az egyik legfinomabb péksütemény,többféle ízben kapható. Házilag is könnyen elkészíthető. Több boltban beszerezhető,akár a kész termék is,ami azonnal fogyasztható,akár reggelinek is. Nagyon finom ,ízletes.
Nagyon szeretem a Herz téliszalámit. Isteni finom. Szerintem mindenki ismeri. Azonban múltkor találkoztam egy bevásárlóközpontban Herz diákcsemege szerűséggel. Ez is nagyon ízletes volt és olcsó is.
Szeletelt szalámik közül mindíg a pick termékeit választom nagyon finomak mindíg frissek és kiváló az ízük. Téliszalámik közül csak a pické a legjobb legérettebb.
Családunk egyik kedvence a Pick téli szalámi. Kistesóm örömmel viszi a suliba tízórainak.
A legjobb szalámi, amit valaha ettem. Ettől finomabbat szerintem lehetetlen találni. Az ünnepek elengedhetetlen kelléke, bár nagyon drága, de ez az egyetlen negatívum, amit elmondhatok róla.
A Herz termékeit nagyon szeretem a téliszalámit különösen, igaz hogy nem olcsó, de nem is kell belőle olyan sok, intenzív ízének köszönhetően.
Ma már a Pick is egy fogalom. Az emberek többsége nagyon szereti a cég által kínált termékeket. A boltokban nagy a választék. Jómagam is nagyon szeretem.
Kissé drága a Hertz, de nagyon finom.Azért szoktam előrecsomagolt szalámikat venni, mert így nem kell minden nap boltba menni, és sokáig eláll.Igaz kicsit hízlal, de ha az ember nem viszi túlzásba, beleillik az egészséges táplálkozásba. Ízléses a csomagolása és mindenhol kapható.
A gyerekeim imádják a Herz által gyártott téliszalámit. Csak ezt hajlandóak elfogyasztani! Nagyon finomak, izletesek a cég által gyártott termékek.
Nagyon szeretem a pick téli szalámit és a többi terméke is kiváló!Kislányom is örömmel eszi reggelire.Igazi Hungarikum,bár borsos áron,de valóban "nevében az ize"...!:)
ez az egyik legfinomabb felvágott.hosszabb ideig eltartható,és ráadásul nagyon finom.az ára kicsit drága,de sokszor akciózzák a bevásárló központokban
Minőségi termékeket állítanak elő, az árak lehetnének kedvezőbbek. Kedvenceink a Békebeli kenőmájas, a virsli is elfogadható, ami nem ízlett tőlük az a parízer.
agyon finom, jó minőségű szalámikat, kolbászokat gyártó cég elérhető áron. A család kedvence a téliszalámi és a csípős házikolbász. Örülök, hogy rendszeresen adakoznak, valamint sokféle terméket gyártanak.
Leginkább az előre csomagolt szalámikat részesítjük előnyben, ezek közül is a Herz márka a kedvenc. Visszazárható csomagolása nagyon megkönnyíti a tárolását. Több márkát is próbáltunk már, de nem voltunk megelégedve. Mindig volt valami kivetni való. Pl.: túl volt fűszerezve, ízetlen volt. Így maradtunk a Herz-nél.
szeretem a cég termékeit, szívesen fogyasztja a egész család reggelire és vacsorára egyaránt a minőségben sem csalódunk ez még mindig a megszokott íz.
Manapság nagyon nehéz minőségi, tartós, kifogástalan minőségű terméket venni. Szerencsére a Herz szalámi azok közé a termékeke közé tartozik, amiket nyugodt szívvel vásárolok meg, bár a minőséget olykor meg kell fizetni, de legalább tudom, hogy megéri tobbet szánni rá. Szeretjük a herz szalámit.
Nagyon jó minőségűek a termékeik! Én álltalában mindig az ő termékeiket veszem! Imádom a téliszalámiukat! Nagyon finom az összes termék! Mindenkinek ajánlom!
csak jó vélenényem van a pick termékeiről imádom ezeket a megszokott ízeket a kolbásznak nincs párja és a szalámikat is az egész család szereti.
Igazi minőségi termékeket gyártanak! A minőségre és az ízre még soha nem volt gondom. A tálcás kiszerelése is nagyon praktikus, főleg kirándulásokhoz. sajnos az ára kicsit húzós, de az biztos, hogy minőgi terméket kapok.
Kedvencem a Pick szalámi és a Rákóczi szalámi. A gyermekeim is szeretik. Mindig van a hütőnkben. Az ize valami fantasztikus. Ajánlom mindenkinek. A virslijük is finom.Sok terméküket fogyasszuk
Ha szalámi, akkor az csakis Pick! Minőség, igaz egy kicsit borsos áron. De megéri az árát! Aminek sokat romlott a minősége, az a Pick virsli. :(
Próbáltam már sokféle szalámit ,de a Pick az igazi . A legfinomabb vele a hagyományos szendvics . Ezt mindennap megénném . Kár ,hogy az ára kicsit borsos ,de megéri !
Legfinomabbak a Pick termékek. Nagyon szeretem a téliszalámit, de az ára miatt csak ritkán veszek. Ha párizsit vásárolok, akkor kizárólag a Pick által gyártottat választom.
Nagyon jó termékei vannak.Szalámiból csak az öt termékét eszem meg.Az egész család szereti.Kiváló akár otthoni vagy partyk felhasználásááoz.
Nagyon finom szalámikat csinál a Herz is, főleg a téliszalámi a kedvenc persze. Az ára tényleg kicsit drága, de ezen nem spórolok, sokszor kerül az asztalra.
Nagyon-nagyon szeretem a Pick szalámit. Könnyű szeletelni, könnyű tárolni. A szendvicsek isteniek vele. Soha nem fogom megunni ezt a finom kolbászt. Legszívesebben minden reggelire szalámis kenyeret ennék!
Nagyon jó a termékük,igaz egy kicsit drága,de manapság a minőséget meg kell fizetni.A gyerekeim a scooby felvágottakat nagyon szeretik(a lányom kedven meséje a scooby doo),jó ötlet volt a picktől:)
Szegedről a paprika mellett elsőkként jut eszembe a pick szalámi. Nagyon finom élelmiszer. Magyarország egyik hungarikuma. Olasz sógormnak is nagy kedvence ez. Ha itt van mindig kér ilyet. Ami nekik pármai sonka, az nekünk pick szalámi.:)
A Pick gyártja a legfinomabb szalámikat, ez nem kétség. Az egész család nagyon szereti, mi is főleg a téliszalámiért vagyunk oda. Jó minőségű, finom, utolérhetetlen. Külföldi ismerősök mindig visznek magukkal pár rúddal :)
Nagyon finomak a pick termékek,de én drágának találom,igaz a minőséget meg kell fizetni.Jó ötlet volt a Scooby doos termék ,mert finom és sok gyermek szereti.A szalámijaik is finomak.
Isteni finom termékeik vannak bár ritkán veszek mert az áraik nem mondhatóak igazán olcsónak de azt szokták mondani a minőségnek ára van és ez álltalában így is van..nagyon szeretjük a csípős izeket és a pick termékek ezeket az igényeinket is kielégítik!
Nagyon szeretjük, utánozhatatlan az íze. Egyetlen hibája van, kicsit magas az ára, de azért megéri.
A család kedvenc márkája. Próbáltunk már sokféle más márkát, de mindig ennél kötünk ki. Finom, változatos, sokféle kiszerelésű, és az imázsa is jó. Mindig van a hűtőszekrényben téliszalámi, vagy rúdban, vagy szeletelve.
Ízletesek a pick termékek de legjobban a téliszalámit szeretjük mindig az ennénk.
Az ár számunkra megfeleő.
Írjon véleményt a(z) PICK SZEGED SZALÁMIGYÁR ÉS HÚSÜZEM Zrt. szolgáltatásairól!
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!
Anyukám is mindig Knorr leveseket főz,ami nagyon finom!