Az elmúlt években sok fele ettem pizzát de mindenkinek ezt ajánlottam hogy a pizza6-nál jobb nincs !!! De egyszer csak valamiért meg romlott a minősége valószínűleg a szakács miatt !!! Kb 1-éve én azóta nem rendeltem tőlük de tegnap valahogyan még-is meg történt ! De nagyon kellemesen csalódtam bennük mert most már megint terjeszthetem az igét az egész országban hogy a PIZZA6 a LEGJOBB !!!!!!!!!!!!!!! Köszönöm ! Tisztelettel : Karcsay Ferry Direkt Marketing menedzser .
Nem tartom mégcsak elfogadhatónak sem azt,amit ez a cég pizzának akar nevezni.A tészta iszonyat rossz,a feltét kevés....Sajnálom,hogy egyáltalán eszembe jutott innen rendelni....
Sajnos a munkám nem mindig teszi lehetővé, hogy főzőcskézzek otthon ezért gyakran kényszerülök, gyors étel rendelésére. Ekkkor csak a Pizza6 jöhet szóba a széles választék és az olcsó árak mellett külön említést érdemel, hogy rövid időn belül, még melegen kapom meg a megrendelt pizzámat. A piizák ízéről is csak a dícséret hangján lehet szólni, nagyon finomak.