Vélemények a következő cégről: Pizza 6 pizzasütöde

Vélemény

, 3 évvel ezelőtt

A pizza tésztája nyers A feltétek nem frissek. Senkinek nem ajánlom
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

Az elmúlt években sok fele ettem pizzát de mindenkinek ezt ajánlottam hogy a pizza6-nál jobb nincs !!! De egyszer csak valamiért meg romlott a minősége valószínűleg a szakács miatt !!! Kb 1-éve én azóta nem rendeltem tőlük de tegnap valahogyan még-is meg történt ! De nagyon kellemesen csalódtam bennük mert most már megint terjeszthetem az igét az egész országban hogy a PIZZA6 a LEGJOBB !!!!!!!!!!!!!!! Köszönöm ! Tisztelettel : Karcsay Ferry Direkt Marketing menedzser .
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

pizza

, 14 évvel ezelőtt

Nem tartom mégcsak elfogadhatónak sem azt,amit ez a cég pizzának akar nevezni.A tészta iszonyat rossz,a feltét kevés....Sajnálom,hogy egyáltalán eszembe jutott innen rendelni....
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

vaze

, 17 évvel ezelőtt

a hercegnőt a tejhatalmotol megkell fosztani :D
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

a legjobb

, 17 évvel ezelőtt

Ha ettetek már finom pizzát akkor nem ez volt az! Ez attól is finomabb: SOHE!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

vélemény

, 17 évvel ezelőtt

Ez a legjobb pizzéria a városban itt csinálják a legfinomabb pizzát.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Pizza6

, 19 évvel ezelőtt

Sajnos a munkám nem mindig teszi lehetővé, hogy főzőcskézzek otthon ezért gyakran kényszerülök, gyors étel rendelésére. Ekkkor csak a Pizza6 jöhet szóba a széles választék és az olcsó árak mellett külön említést érdemel, hogy rövid időn belül, még melegen kapom meg a megrendelt pizzámat. A piizák ízéről is csak a dícséret hangján lehet szólni, nagyon finomak.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Pizza 6 pizzasütöde szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!