Vélemények a következő cégről: Vác 1 posta

Vélemény

, 2 évvel ezelőtt

nagyon rövid a délutáni nyitvatartási idő,így aki 12 órában dolgozik,nem tudja feladni csekkjeit...!!! Valójában pedig jóval több munkatársnak kellene dolgozni egyidőben!!!
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 4 évvel ezelőtt

Mai napon csomagot várt a lányom a Jávorszky kórház taraumatológiára. Elmondaná valaki, mitől válhatott sikertelenné a kézbesítés, mikor folyamatosan vannak portán, és nővérek, és a beteg lányom, üzleti csomaggal, pontos elérhetőséggel? Egy napos határidővel? Mégis mi gátolta a postai csomagszállítót, a kézbesítésben? Nem elég hogy az ember gyereke beteg, és szükséges azonnali holmi, és erre arcátlanul azt írják, hogy sikertelen kézbesítés? Mélységesen csalódott vagyok!!!!!!!!!!!!!! ...és most ott fog rohadni a postán a csomag 10 napig??? Mert ugye a lányom nem tud beballagni érte a balesetiről, én pedig az ország másik feléről nem tudok elmenni érte. Mélységesen elszomorít.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 5 évvel ezelőtt

váci csomag kiszálitása egyenlö a 0 val ugyan is nem értem minek kell a telefon el érhetöség ha nem is hivja fel az embert mikor kiszálitsa a meg adot cimre. Csak azt látod hoyg fordul ki aza utcábol sem értesitö lapot sem telefon nem eneged meg magának.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 8 évvel ezelőtt

Tisztelt Hivatalvezető! A csomag kézbesítésük balkáni színvonalú. Személyesen bementem a hivatalba és kiderült, hogy a követési szám alapján nem szerepel a rendszerükben, ezzel szemben a követő szerint kétszer is kézbesítették a csomagot. Egyetlen alkalommal sem kaptunk értesítést. A megadott telefonon a központ bejelentkezik, de sem a csomag osztály sem a hivatalvezető nem elérhető. Léteznek önök egyáltalán?
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 10 évvel ezelőtt

Igen Tisztelt Hivatal Vezető. Panaszt szeretnék tenni. Reggel 8:00 - tól hívom a Telefonszámot: (27) 315 011 Mob: 06307703971 ( Nyitva tartás: 8:00–19:00) 9:00 van 1 óra alatt senki nem vette fel a telefont Gratulálok 2016 Magyarország Magyarposta
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

Igen Tisztelt Hivatal Vezető. Panaszt szeretnék tenni. Sződligeten 2-hónapja új kézbesítő jár a 3-mas területen. Mivel az előtte lévő felmondott . Az új kézbesítő rendszertelenül jár, vagy hoz levelet, vagy nem.Most 2015.Nov 16-dikát írunk és még egyetlen egy közületi,vagyis csekkes levelet nem kaptam meg.Hol ott már meg kellet volna érkezni. Sződligeti hivatalba már múlt hónapban jeleztem észrevételemet. Szeretném ha egy kicsit elbeszélgetnének a kézbesítővel .Nem kirúgni kell,nem igazoló jelentést kell íratni ,hanem bérüket kellene emelni ,azoknak akik jól végzik a munkájukat.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

A Váci postán nincs csomag kiszállitás!! Két napja nem kapom meg a csomagot... Még a csengöt sem ismerik...értesitést sem dobnak be. Ez felháboritó.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 11 évvel ezelőtt

Ez nem kézbesités...két napja nem kapom meg a csomagot.Itthon voltam de nem sikerült átvenni..sem értesités sem telefon.Ez nem szolgátatás
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

, 12 évvel ezelőtt

Vácon a csomagkézbesítő postás tesz mindenre és nemhogy a csomagot de még az értesítőt se hajlandó kihozni.Ilyen díjszabás mellett ez nevetséges és az is,hogyha keresem a csomagot a postán azt az értesítőt kérik amit a méltóságos úr be se rak a postaládába és ha név alapján keresem a csomagot akkor elhajtanak,tehát még én nyomozzak a feladónál azonosító szám után.Megtettem a panaszt a posta weboldalán és ha nem lesz változás megyek a fogyasztóvédelemhez.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

A Váci Posta csomagkézbesítése felháborító. A csomagot meg sem próbálták kiszállíani, sem csomagértesítőt nem dobtak be. Mikor érdeklődtem a postán, hogy hol a csomag, mondták, hogy sikertelen volt a kézbesítés, menjek be a csomagért. Kérdeztem, hogy tudom átvenni a csomagot, hiszen nem kaptam még postai értesítőt sem a csomag érkezéséről. Sok telefonálás után egy postás jelentkezett telefonon, hogy hozza a csomagot, és már úton van. Csak úgy adta oda, hogy kért még 500 Ft-t a megfizetett kiszállítási díjon felül (bizonylatot nem adott róla) - pedig ez volt az első kiszállítási kísérlet, és nem kértem ismételt kiszállíást sem.


, 12 évvel ezelőtt

Mélységesen felháborító, hogy egy elsőbbségi ajánlott levél 4(!!) nap alatt nem jut el A-ból B-be és mikor rákérdezek, hogy hol van, akkor kiderül, hogy valahol vác, őrbottyán és a kézbesítő között lebeg valahol az éterben, mert senkinél nincs és mindenki a másikra mutogat...
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

nyugdíj

, 13 évvel ezelőtt

Sajnos a fentebb leírt nyugdíj postás "járulék" dolgot én is tapasztaltam Vácon! Amikor egy 90 éves a 2000-est simán elhiszi 20000-nek... De egyszer megvárom.... ...
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Azt tanácsolom, hogy ha az idős ember már olyan állapotban van, hogy nem tudja biztonságosan átvenni a nyugdíjat, gondoskodjon a családtag arról, hogy ez megfelelő legyen. Nem kell minden esetben a postást rágalmazni, mert ez nem általános . És kellemetlen mindenkinek. Fenyegetés helyett, igen valóban legyen ott egy fiatalabb személy. Ha pedig ennyire hitetlen, akkor sok más lehetőség közül lehet választani. Pld . folyószámla......és a családtag is fel tudja venni.


nyugdijkihordás postások által

, 14 évvel ezelőtt

Én mióta csak megszületettem Vácott élek, most már elértem azt a kort hogy nyugdíjba mentem. Van egy öreg barátnőm aki Vácott lakik a Klein Károly utcában, az ottani postás aki hordja az öregeknek a nyugdíjat, úgy viszi ki nekik,hogy kijelenti, 3oo forint jár neki érte, ha ketten vannak az öregek férj és feleség akkor 6oo forint amit elvesz. Konkrétan elveszi, mert annyival kevesebb pénzt ad a nyugdíjasoknak, Ez szerintem felháborító és tarthatatlan. Remélem olvassa valaki ezt a bejegyzést a Posta részéről és intézkedik. Mert ha nem akkor én ezt nagyon , nagyon felháborítónak találom, mert szerintem ez az öregek tökéletes kihasználása, mivel attól félnek,hogy ha szólnak akkor később viszi ki a nyugdíjukat, vagy visszaviszi és azt mondja hogy nem volt otthon senki.
Erre válaszolok Vitatott tartalom jelentése

Írjon véleményt a(z) Vác 1 posta szolgáltatásairól!

Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!