Vélemények a következő cégről: Vác 1 posta
Vélemény
abodi , 2 évvel ezelőtt
Pichlerne , 4 évvel ezelőtt
Bra Landre Linot , 5 évvel ezelőtt
De Dreben Drasas , 8 évvel ezelőtt
Tonder Betnox Tondetpax , 11 évvel ezelőtt
Bir Tesdo Katmaxlon , 11 évvel ezelőtt
Lifa Nusbert Onus , 11 évvel ezelőtt
Tus Drasbus Gerera , 12 évvel ezelőtt
John Doe , 13 évvel ezelőtt
Azt tanácsolom, hogy ha az idős ember már olyan állapotban van, hogy nem tudja biztonságosan átvenni a nyugdíjat, gondoskodjon a családtag arról, hogy ez megfelelő legyen. Nem kell minden esetben a postást rágalmazni, mert ez nem általános . És kellemetlen mindenkinek. Fenyegetés helyett, igen valóban legyen ott egy fiatalabb személy. Ha pedig ennyire hitetlen, akkor sok más lehetőség közül lehet választani. Pld . folyószámla......és a családtag is fel tudja venni.
Ismeri a helyet? Ossza meg tapasztalatait másokkal is!
A Váci Posta csomagkézbesítése felháborító. A csomagot meg sem próbálták kiszállíani, sem csomagértesítőt nem dobtak be. Mikor érdeklődtem a postán, hogy hol a csomag, mondták, hogy sikertelen volt a kézbesítés, menjek be a csomagért. Kérdeztem, hogy tudom átvenni a csomagot, hiszen nem kaptam még postai értesítőt sem a csomag érkezéséről. Sok telefonálás után egy postás jelentkezett telefonon, hogy hozza a csomagot, és már úton van. Csak úgy adta oda, hogy kért még 500 Ft-t a megfizetett kiszállítási díjon felül (bizonylatot nem adott róla) - pedig ez volt az első kiszállítási kísérlet, és nem kértem ismételt kiszállíást sem.