| Vélemények | 24 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Posta Biztosító, Budapest
Magyar Posta Életbiztosító
17 évvel ezelőtt
Számomra kissé furcsa, hogy miért foglalkozik a Posta ennyi mindennel, holott arra sem képesek, hogy a leveleket - csomagokat precízen, fennakadás mentesen kézbesítsék. Nem értem, mi szükség van Posta biztosítóra, Posta ajándékboltra stb., miért nem fektetnek inkább nagyobb hangsúlyt arra, amit az országban egyedül ők végeznek? Biztosítóból, ajándékboltból stb. már van épp elég!