.
faee25be2de94f169107f5bd52131150
Vélemények 3

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
A toborzásról

14 évvel ezelőtt

A toborzásról még annyit, hogy aki legközelebb megy, az vigyen magával valami keményet, amin tud írni, mert asztal az nem lesz, mind a jelentkezési lapot, mind a tesztet ölben kell kitölteni, aki látta a Men in Black első részét, amikor Will Smith jelentkezik fekete ruhásnak, és mindenkinek átszakítja a papírt a toll, na ahhoz hasonló. Lehet ha valaki odahúz magának egy asztalt, akkor felveszik főnöknek is :). Az ügyességi teszt meg olyan, hogy inkább az ilyen autistáknak való, mint Dustin Hoffman az esőemberben, szerintem egy olyan ember 100 % osra megcsinálja :).
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
Jabil

14 évvel ezelőtt

Nemtom ezen a fizetésen mit kell titkolni, minimálbér......ennyi.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
Időben megjött az eszem :)

14 évvel ezelőtt

Na múlt héten voltam toborzáson, fel is vettek biodroidnak, amugy is hezitáltam, elmenjek-e, de msot ezek után, amiket itt olvastam biztos nem megyek oda dolgozni....Még a szerződést is kidobtam. Aki meg azt mondja, hogy azok nem akarnak ott dolgozni, akik nem akarnak dolgozni, azoknak meg azt mondom, nem mindenki olyan hülye, hogy minimálbérért mindent elvisel.....
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése