Viktor0906 Adatlapja
| Vélemények | 3 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
14 évvel ezelőtt
A toborzásról még annyit, hogy aki legközelebb megy, az vigyen magával valami keményet, amin tud írni, mert asztal az nem lesz, mind a jelentkezési lapot, mind a tesztet ölben kell kitölteni, aki látta a Men in Black első részét, amikor Will Smith jelentkezik fekete ruhásnak, és mindenkinek átszakítja a papírt a toll, na ahhoz hasonló. Lehet ha valaki odahúz magának egy asztalt, akkor felveszik főnöknek is :).
Az ügyességi teszt meg olyan, hogy inkább az ilyen autistáknak való, mint Dustin Hoffman az esőemberben, szerintem egy olyan ember 100 % osra megcsinálja :).
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
14 évvel ezelőtt
Nemtom ezen a fizetésen mit kell titkolni, minimálbér......ennyi.
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
14 évvel ezelőtt
Na múlt héten voltam toborzáson, fel is vettek biodroidnak, amugy is hezitáltam, elmenjek-e, de msot ezek után, amiket itt olvastam biztos nem megyek oda dolgozni....Még a szerződést is kidobtam.
Aki meg azt mondja, hogy azok nem akarnak ott dolgozni, akik nem akarnak dolgozni, azoknak meg azt mondom, nem mindenki olyan hülye, hogy minimálbérért mindent elvisel.....