| Vélemények | 6 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
Jabil
16 évvel ezelőtt
Sziasztok!
Én jelnleg is itt dolgozom túlvagyok egy túlórán amit tegnap válaltam ezzel még gond nincs!
De ahogy ott az emberel beszélnek ezek a tetvek nah meg a biztonságiak ne haragudjatok felháboritó!
És itthon nekem else hiszik mi van itt!
Napi 500 ember felszánol amit nem is csodálok.Nagyon gondolkozom rajta h én is felszámolok, elég nekem hajnali háromkor kelni den egésznap piszkálnak ezek, már rég meg lett volna a fegyelmim de nem irták be sajnos!
Nah a fegyelmi a másik mindig ezel fenyegetnek mondtam is a csopinak irjál be háromat azt szevasz!
A fizetést nem szabad megbeszélni dehogynem mindenki ugy kap fizut!
Megjött az első félhavi fizum. nekem s kollegáimnak mindenki mást kapot!
Hogy is van ez?Miért tegezi a kis oöcs tréner meg mindenki az idősebbiket?
Én nem tegeztem őket még akkor se ha megengedték az idősebb kolegáim tartom magam olyan embernek h ha megengedi akkor igen de lehet h még akkor se veszem a bátorságot!
Sok kérdés van bennem de hagyom inkább nem bosszantom fel magam!
Üdv Nyíregyről egy dolgozó!