| Vélemények | 6 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
Munka
15 évvel ezelőtt
ne haragudjatok de minek megy valaki oda dolgozni aki se írni se beszélni nem tudd ráadásul színtévesztő is?
És a legfontosabb nem akar dolgozni, csak a szája jár.
Természetesen én bármikor vissza mennénk akár már holnap, de sajnos erre nincs lehetőség jelen állás szerint!
Egy volt Á.műszakos
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
munka
15 évvel ezelőtt
Azt szeretném megkérdezni,hogy december 30-án számoltam le lejárt szerződés miatt, most olvastam február 3-án lesz toborzás, érdemes-e elmenni vagy felesleges?Köszönöm a válaszokat!
Egy volt Á.műszakos!
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
munka
16 évvel ezelőtt
Sziasztok!
Most fog lejár a szerződésem 30án volt pár igazolatlanom mennyi az esélye hogy hosszabbítanak szerződést? egy d műszakos!
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
Jav.
16 évvel ezelőtt
Bocsi de nem volt jó a klaviatúrám remélem mindenki értette!
Szia ahogy látom neked sem erősséged az írás :-D