Ambrózy Zoltán Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Észak-Csepel Szigeti Víz- És Csatornamű Kft., Szigetszentmiklós
16 évvel ezelőtt
kénytelen vagyok regisztrálni, mert mire a moderátoron átjut az üzenetem, addigra a hó is leesik :)
A Határ út - Szent Miklós út sarkán csőtörés van, épen 13:00 után jöttem el arra kocsival, de akkor már az útmunkások/munkagépek által határolt területen ömlött a víz. Ez okozza a vízhiányt most. Mellékelten megjegyzem, nevetségesnek tartom hogy a 3 napos pihenőre (az őszi szünet elején!) ilyen jellegű munkálatokba fogtak, ráadásul veszélyeztették ezzel a lakosok hétvégi vízellátását is. (A vállalkozóval érdemes lenne elbeszélgetni, ha esetleg ő az okozója a vízvezetékrendszer sérülésének)
Nagyon szeretném tudni, hogy engedhet meg magának egy szolgáltató ilyen magatartást???? Az önkormányzatnak/polgármesteri hivatalnak/államnak (nem tudom, kinek a hatásköre alá tartoznak, talán senki alá) ki kellene rúgnia a vezetőt és esetleg az alkalmazottakat, a díjbeszedőktől kezdve egészen a pénzügyesekig. Mert hogy a gyökerétől problémás az egész cég!!!! Megteheti ezt ma egy olyan cég, aki az élet alapjául szolgáló vizet juttatja el az emberekhez? Nem az háborít fel, hogy nincs víz, hanem az, hogy ezt egy honfitársamtól kell megtudni egy internetes oldalon, aminek semmi köze nincs a Szigeti Vízműhöz. Mert hogy még weboldala sincs. Ez XXI. század, uegy? A telefon foglalt (gondolom mellé tették, vagy kihúzták). Hatalmas költségbe verné a céget, ha venne az ilyen esetekre egy üzenetrögzítőt, ami bemondja, hogy mi a baj!!! De minek is tenné? A lakosok nem mehetnek más vízügyi szolgáltatóhoz, hiszen csak ez az egy van. Akkor meg minek foglalkozzanak velünk? Egyszerűen beleszarnak a képébe az embernek. FELHÁBORÍTÓ ÉS UNDORÍTÓ!!!!!