Péterfy Márk Adatlapja
| Vélemények | 2 |
Vélemények
16 évvel ezelőtt
A polgármesternek ez ügyben címeztem egy levelet a felháborodásomat/felháborodásunkat kifejezve (részlet): "...Jelen levelemben panasszal élnék az ellen a vállalkozó ellen - amennyiben a felelőssége megállapítható - , aki a mai napon (2010.10.30) munkálatokat végzett a Határ út - Szent Miklósi út sarkán, és ez által kárt tehetett a vízművek által felügyelt vízellátó rendszerben. Továbbá mindenképpen panaszt szeretnék tenni a SZIGETI VÍZMŰVEK KFT. ellen, akiket semmilyen formában nem tudtam elérni (telefon, e-mail) az esetleges javítási munkálatok befejezésének időpontjával kapcsolatban. Egy dolog, ami megemlítésre méltó, hogy a XXI. században egy komolyabb szolgáltató cég működtetése mindenképpen megkívánja a saját weboldal üzemeltetését, ahol a szerződött ügyfelek kifejthetik véleményüket! A mai napon 13:10 körül közlekedtem a fent említett helyszínen személygépjárművel, az útmunkások/munkagépek által határolt területen addigra már ömlött a víz. Jelenleg 18:28-at írunk, semmilyen információt nem tudtunk kicsikarni senkiből, hogy a javítási munkálatok meddig tartanak, tartanak-e egyáltalán, és most itt áll több száz lakás víz nélkül az őszi szünet kezdetén! Kérem a fent leírtak alapján intézkedjen, hogy ilyen esetekben legalább a javítással kapcsolatos információk eljussanak hozzánk (a lakoshoz/ügyfélhez!), akár Szigetszentmiklós honlapján keresztül, akár másképpen!..."
16 évvel ezelőtt
Az rendben van, hogy néha történik egy csőtörés. De miért nem lehet a hibát fél nap alatt kijavítani???? Illetve, ha egy cének meg van adva egy telefonszám, hogy "MUNKAIDŐN KÍVÜLI HIBABEJELENTÉS", akkor miért nem ül a telefon mellett valaki aki 1. Felveszi a telefont, 2. legalább annyit mond, hogy tudunk a hibáról és a kollegáink dolgoznak az kijavításán. Vagy bármi mást. Most mennyi ideig leszünk egy háromnapos hétvégén víz nélkül??? Se főzni, se WC-t lehúzni, se fürödni, stb... Felháborító!!!!