.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

Péterfy Márk Adatlapja

Vélemények 2

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Észak-Csepel Szigeti Víz- És Csatornamű Kft., Szigetszentmiklós
Nagyon szeretném tudni, hogy engedhet meg magának egy szolgáltató ilyen magatartást???? Az önkormányzatnak/polgármesteri hivatalnak/államnak (nem tudom, kinek a hatásköre alá tartoznak, talán senki alá) ki kellene rúgnia a vezetőt és esetleg az alkalmazottakat, a díjbeszedőktől kezdve egészen a pénzügyesekig. Mert hogy a gyökerétől problémás az egész cég!!!! Megteheti ezt ma egy olyan cég, aki az élet alapjául szolgáló vizet juttatja el az emberekhez? Nem az háborít fel, hogy nincs víz, hanem az, hogy ezt egy honfitársamtól kell megtudni egy internetes oldalon, aminek semmi köze nincs a Szigeti Vízműhöz. Mert hogy még weboldala sincs. Ez XXI. század, uegy? A telefon foglalt (gondolom mellé tették, vagy kihúzták). Hatalmas költségbe verné a céget, ha venne az ilyen esetekre egy üzenetrögzítőt, ami bemondja, hogy mi a baj!!! De minek is tenné? A lakosok nem mehetnek más vízügyi szolgáltatóhoz, hiszen csak ez az egy van. Akkor meg minek foglalkozzanak velünk? FELHÁBORÍTÓ ÉS UNDORÍTÓ!!!!!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Az rendben van, hogy néha történik egy csőtörés. De miért nem lehet a hibát fél nap alatt kijavítani???? Illetve, ha egy cének meg van adva egy telefonszám, hogy "MUNKAIDŐN KÍVÜLI HIBABEJELENTÉS", akkor miért nem ül a telefon mellett valaki aki 1. Felveszi a telefont, 2. legalább annyit mond, hogy tudunk a hibáról és a kollegáink dolgoznak az kijavításán. Vagy bármi mást. Most mennyi ideig leszünk egy háromnapos hétvégén víz nélkül??? Se főzni, se WC-t lehúzni, se fürödni, stb... Felháborító!!!!

A polgármesternek ez ügyben címeztem egy levelet a felháborodásomat/felháborodásunkat kifejezve (részlet): "...Jelen levelemben panasszal élnék az ellen a vállalkozó ellen - amennyiben a felelőssége megállapítható - , aki a mai napon (2010.10.30) munkálatokat végzett a Határ út - Szent Miklósi út sarkán, és ez által kárt tehetett a vízművek által felügyelt vízellátó rendszerben. Továbbá mindenképpen panaszt szeretnék tenni a SZIGETI VÍZMŰVEK KFT. ellen, akiket semmilyen formában nem tudtam elérni (telefon, e-mail) az esetleges javítási munkálatok befejezésének időpontjával kapcsolatban. Egy dolog, ami megemlítésre méltó, hogy a XXI. században egy komolyabb szolgáltató cég működtetése mindenképpen megkívánja a saját weboldal üzemeltetését, ahol a szerződött ügyfelek kifejthetik véleményüket! A mai napon 13:10 körül közlekedtem a fent említett helyszínen személygépjárművel, az útmunkások/munkagépek által határolt területen addigra már ömlött a víz. Jelenleg 18:28-at írunk, semmilyen információt nem tudtunk kicsikarni senkiből, hogy a javítási munkálatok meddig tartanak, tartanak-e egyáltalán, és most itt áll több száz lakás víz nélkül az őszi szünet kezdetén! Kérem a fent leírtak alapján intézkedjen, hogy ilyen esetekben legalább a javítással kapcsolatos információk eljussanak hozzánk (a lakoshoz/ügyfélhez!), akár Szigetszentmiklós honlapján keresztül, akár másképpen!..."

Vélemény a következő cégről: Észak-Csepel Szigeti Víz- És Csatornamű Kft., Szigetszentmiklós

16 évvel ezelőtt

jobban járna az emberiség, ha nem is létezne ez a cég.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése