Ani23 Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
Sziasztok. Meg tudná valaki mondani h Debrecenben, v Hböszörményben mikor lesz toborzás? Köszönöm.
| Vélemények | 1 |
15 évvel ezelőtt
Itt meg tudod nézni. ha nem mutat semmit, akkor nem terveznek egyelőre toborzást. Egyébként áprilisban már volt mindkét helyen. http://www.hajdujobs.hu/search/job?query=jabil&commit=Keres%C3%A9s