.
a0a345125a2c45fa8c77f6bfb01fa053

cinci68 Adatlapja

Vélemények 3

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
SOS

16 évvel ezelőtt

EZT NEM HISZEM EL!!!!MA SE VITTE EL ŐKET A MUNKÁSBUSZ!!!fELHÁBORÍTÓ,HOGY HIÁBA AKAR DOLGOZNI TÖBBSZÁZ EMBER PUTNOKRÓL,EGYSZERŰEN NEM JUTNAK EL MÁR 2 NAPJA MUNKAHELYÜKRE,HOGY MEGÍRJÁK A TESZTET!!HAJNALI 4 ÓRÁTÓL VÁRJÁK A BUSZT ,ÉS NEM JÖTT TEGNAP,MEG MA SEM. MI LESZ A NAPJUKKAL??REMÉLEM OLVASSA EZT VALAKI A GYÁRBÓL! kI A FELELŐS EZÉRT???
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Én Debrecenből jelentkeztem de nem jutok odáig sem hogy az első napra eljussak. Nekem is azt mondták oldjam meg magam az első napokat hogy bemenjek. közben folyamatosan más időpontot adnak. nagyon komolytalan én még ilyen céggel nem is találkoztam. valószinü lemondok róla mert nem éri meg napi 50 KM oda vissza 12 órában. Ráadásul a körülményeket olvasva enyhén szólva is rabszolgatartó

Tisztelt cinci68! A Munkásbuszok ügyében, már egyeztettünk a Volánnal! Hamarosan indulni fognak a buszok. Addig, ahogy el is lett mondva a toborzáson, mindenkinek meg kell oldani a beutazást, amit természetesen a cég térít a megadott százalékban. Amíg nincs busz közlekedés, addig így kell megoldani a bejárást! Üdv- Jabil Admin

Üdv ! Jabill admin! Igen ám, de úgy tudjuk,hogy a toborzáskor azt is megígérték, hogy fogja őket vinni munkásbusz Putnokról.....Úgy ,ahogy ez első 2 munkanapon,és úgy ahogy Edelényből is el tudja vinni az embereket.Lenne kedves elárulni, hogy mi lesz azoknak a tesztírásával, akik nem jutottak be? Nem lesznek felvéve??? És mi lesz a napjukkal??? A munkaügyi hivatalban már bejelentkeztek,hogy van munkaviszonyuk és nem jár ezekre a napokra a RÁT.Legyen szíves erre is reagálni. Köszönöm.

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Köszi az infókat mindenkinek! Sajnos nagyon nehezen indul a dolog a fiamnak. Ma írták volna a tesztet,és eldőlt volna ki marad, ki nem. Viszont nem jött a buszuk,nem tudtak a településünkről bemenni dolgozni...Szegény hajnali 3 kor kel, mert 4 kor indul a busz. Erre én 6 ra járok dolgozni ,helyben, még mindig ott áll egy rakás ember a buszmegállóban, mert még nem jöttek értük. Fél 7 kor telefonált, hogy már nem is mennek ma be, nem tudják mit fognak nekik a mai napra írni....2,5 órát álltak a buszmegállóban ,erre mehettek haza:(( És a tesztírás is elmaradt... Erről mit kell tudni,nehéz?Sziasztok!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Üdv!Az előbb rossz helyre írtam, bocsi. Szeretném megkérdezni,hogy mi a vélemény a minőségellenőri munkakörről? A fiam kapott munkát a Jabillban. Hajnal 4 kor indul a busz,és este 8-ra ér haza.Múlt héten kezdett ,2 napot voltak bennt, és jövő héten tesztírás dönti el kit alkalmaznak tovább. Mire számítson, Minden infót megköszönök.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Köszi az infót.Holnap írják a tesztet. Kb.mennyi a fizu? És igaz,hogy 5 ezer melegétkezési ut.-t is kapnak?

További vélemények