cinci68 Adatlapja
| Vélemények | 3 |
Vélemények
16 évvel ezelőtt
Tisztelt cinci68! A Munkásbuszok ügyében, már egyeztettünk a Volánnal! Hamarosan indulni fognak a buszok. Addig, ahogy el is lett mondva a toborzáson, mindenkinek meg kell oldani a beutazást, amit természetesen a cég térít a megadott százalékban. Amíg nincs busz közlekedés, addig így kell megoldani a bejárást! Üdv- Jabil Admin
Üdv ! Jabill admin! Igen ám, de úgy tudjuk,hogy a toborzáskor azt is megígérték, hogy fogja őket vinni munkásbusz Putnokról.....Úgy ,ahogy ez első 2 munkanapon,és úgy ahogy Edelényből is el tudja vinni az embereket.Lenne kedves elárulni, hogy mi lesz azoknak a tesztírásával, akik nem jutottak be? Nem lesznek felvéve??? És mi lesz a napjukkal??? A munkaügyi hivatalban már bejelentkeztek,hogy van munkaviszonyuk és nem jár ezekre a napokra a RÁT.Legyen szíves erre is reagálni. Köszönöm.
16 évvel ezelőtt
16 évvel ezelőtt
Én Debrecenből jelentkeztem de nem jutok odáig sem hogy az első napra eljussak. Nekem is azt mondták oldjam meg magam az első napokat hogy bemenjek. közben folyamatosan más időpontot adnak. nagyon komolytalan én még ilyen céggel nem is találkoztam. valószinü lemondok róla mert nem éri meg napi 50 KM oda vissza 12 órában. Ráadásul a körülményeket olvasva enyhén szólva is rabszolgatartó