.
b9ec7d785c1c472697b6fde1af551efe

csöpike Adatlapja

Vélemények 4

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Én pár hónapot dolgoztam ott és a következőket mondhatom. Napi 12-órás folyamatos álló munka ami magában hosszú, utazás ami szintén sok 2-2 óra oda-vissza. De ezt már az elején tudtam ezt én vállaltam. Azt viszont senki sem mondta hogy ekkora lelki terrort kell minden egyes bent töltött napon elviselni. Eleinte még volt 3 szünet már csak 2. Nehogy azt mondja valaki hogy a harmadik is meg van mert az ahogy azt kiírták az botrány. Mert aki nem áll be a tömegbe de még aki beáll is van hogy negyed 7-kor esik ki a csillagkapun. Ráadásul a darabszámot is úgy felvitték hogy mi dolgozok éppen ha úgy csináljuk mint az örült éppen megtudjuk csinálni de a gépek nem. Pedig ezt ők is tudják. Akkor tudunk zöld órát csinálni ha két helyen tesztelünk amit nem engednek. A mi csopink azt követelte hogy a zsebünkben szaladgáljunk a telefonnal és amikor senki nem látja teszteljük ugy a cft mint a vft. Szoval hiába akarunk mi haladni ha mindent elkövetnek hogy ne lehessen. Mostmár nem csak bónusz szünet nincs mert nincs darab szám de bónusz pénz sincs. Egésznap csak a fenyegetés és a terror .
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Nagyon negatív?Gyere dolgozz a soron,mint összeszerelő egy idegbeteg csopi alatt,utána megnéznélek...

Ugyan már,nagyon jól tudjuk az obások mikor jönnek be szünetről,meg akkor mennek ki,mikor akarnak!

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Kedves vezetőség tisztelt cenzura. Nem tudom miért van az hogy az állítólagosan demokrációban lévő országunkban megtörténhetnek ezek a dolgok de engem inkább emlékeztet mondjuk az 50-es évekhez ez a hozzá állás. Ha valaki elmondja a tutit ti azonnal törlitek, ha valaki igaz véleményt mond azt szerintem meg is büntetitek. Csak sajnos már mindenki tudja hogy ti mennyit is értek. Jó lenne ha észre vennétek hogy már 2010-et írunk elmult már a rabszőlga tartó társadalom és az a vad kizsákmányoló kapitalizmus is. Söt az a rettentö sokat szidott szocializmus is az ávos auto sem jár már.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Utolag ezt is tudom törölni fogjátok mert nincs bennetek még ennyi gerinc sem hogy engedjétek hogy itt maradjon. De ez akkor sem sokáig müködni remélem tudjátok.

Cqa-- > neked ennyi a szókincsed? :D Egyébként tényleg van kicsi negatívitás benne...de igazság is:)

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

nekem már 21. kellet volna kezdenem de folyamatosan tolják az időpontot már most július 1 az időpont lehet nem is megyek
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

hétfőn kezdek mire számitsak?
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Üdv! Szeretném megkérdezni,hogy mi a vélemény a minőségellenőri munkakörről? A fiam kapott munkát a Jabillban. Hajnal 4 kor indul a busz,és este 8-ra ér haza.Múlt héten kezdett ,2 napot voltak bennet, és jövő héten tesztírás dönti el kit alkalmaznak tovább. Mire számítson, Minden infót megköszönök.

További vélemények