dzsordz Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
16 évvel ezelőtt
Nem rég kerültem a jabilba és azt szeretném kérdezni, hogy fizetést hányadikán szokták utalni, előre is köszi a választ
A fizetés legkésőbb 5-én rajta van a számlán.