.
a0a345125a2c45fa8c77f6bfb01fa053

szintia10 Adatlapja

Vélemények 7

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Szia cinci68.Kérdezed a fizut,hát az igen karcsú,60-70 között.Ez változó,ha van túlórád akkor egy kicsivel több.Anyukám is ott dolgozik mint bérmunkás az ő fizuja 80-90ft között van.De ők nem túlórázhatnak.Ha van kérdésed írd meg nyugodtan.Szia.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

cinci68.igen van 5000ft értékű melegétkezési utalványuk amit kártyára kapnak,és még évi bruttó 100000ft kafatériát havi felbontásba.

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Szia cinci68.A lányom minőségi ellenőr a Jabilba.Amunka nem nehéz,de a db számért mindig kiabálnak,pedig nem az ellenőrökön múlik.A teszt nem nehéz,de azért figyelj nagyon.A fegyelmit 2 kézzel dobálják,minden apróságért.A kaját lopják,a fizu nagyon kevés.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Köszi az infót.Holnap írják a tesztet. Kb.mennyi a fizu? És igaz,hogy 5 ezer melegétkezési ut.-t is kapnak?

Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Bérmunkás vagyok a Jabilba 5 hónapja.Nagyon szeretek ott dolgozni,a B műszakba járok,és senki nem bánt ha becsületesen dolgozol.Csak egy baj van,sok a kaja tolvaj!!!!!!!Ezen kellene változtatni!
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Bérmunkás is kap fegyelmit,ha megérdemli.Szeretek ott dolgozni,egy bérmunkás,de szeretnék Jabil dolgozó lenni.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros

16 évvel ezelőtt

Nekem jó a munka,mert szeretek dolgozni.Ha jól dolgozol senki nem bánt.A pénz is jó.Egy bérmunkás.
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése
További vélemények