lakatos jános Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: dm-drogerie markt - Törökbálint, Depo, Törökbálint
17 évvel ezelőtt
Zalaszentgróton is meg nyílt a dm Végre egy üzlet ami egy kis városba is jelen van Szeptember10.nyitottak. Nekem nagyon tetszik 1 re is. Közel lakom a bolthoz. Amit ott láttam az igen jó árban volt. Végre Zalaszentgróton is van egy olyan üzlet ami nem csak a nagy városok lakóit szolgálja.Ha tehetem és anyagi lehetőségem is engedi rendszeres vásárlója leszek a dm n-ek.Az eladók kedvesek és segítőkészek voltak
A dm egy nagyon szupi hely.Sok uj és hasznos terméket forgslmsz.Az eladók kedvesek és segitökészek.Szerintem a drogériák közül a leg vevö centrikusabb.Bár az áraik lehetnének kicsit olcsobbak,de a legtöbb termék megéri az árát.