.
faee25be2de94f169107f5bd52131150

Makkai Krisztián Adatlapja

Vélemények 1

Vélemények

Vélemény a következő cégről: Magyar Posta Zrt. Központi Ügyfélszolgálati Iroda, Budapest

15 évvel ezelőtt

A posta amivel ugyebár küldeni szeretnénk valamit kidobjuk amink van.Nagyon sok helyen olvastam miket csinál a posta . Most én is befürödtem velük .Egy telefont küldtek nekem , ami mai napig nem érkezett meg . Mikor érdeklődtem a rak szám alapján annyi volt a válasz nem tudják mi van , csak annyit hogy felvették a postán .Jah és várjak 15 napot . Minek kéne várnom annyi napot a saját értékemre mikor kifizettem a nem kis összegű küldés dijjat . Javaslom mindenkinek inkább a futárokat , lehet drágább de biztosabb mint egy a hazudozó lopó posta.... Előttem leírták magukat , és még kitudja hány embernek .
Hozzászólás hozzáadása Vitatott tartalom jelentése

Idegességembe még el is írtam :) Csak negatív :)

Én 11hó 11.-e óta várok 1 telefonra amit kersztanyám küldött az édesanyjának, próbálom elérni a postát, de eddig sikertelenül, ja és tegyem hozzá eddig kb. 6000 Ft-omba van a telefonszámla, és még csak azt az idegesítő zenét hallgatom a telefonba , és közbe közbe szól egy nő hogy "Jelenleg minden ügyintézőnk foglalt!" Ez a Magyar posta!!