váradiimola Adatlapja
| Vélemények | 1 |
Vélemények
Vélemény a következő cégről: Jabil Circuit Gyárto Kft., Tiszaújváros
15 évvel ezelőtt
sziaztok ha valaki tudja hogy mikor lesz március közepétöl toborozás léci irjátok meg nagyon fontos köszike
több, mint 6 hónappal ezelőtt
Sziasztok!Én csak annyi segítséget szeretnék kérni,hogy nekem a párom ott dolgozik ennél a cégnél és ha én jelentkeznék ide dolgozni és esetleg fel is vennének akkor lehet-e olyan eset,hogy egy műszakon legyünk a párommal,hogy a szünetek amit kapunk azok a napok egy napra essenek?
Szia! Ezeken az oldalakon meg lehet nézni. Ha nincs meghirdetve a toborzás, azt jelenti, hogy nem terveznek még. http://www.borsodjobs.hu/search/job?query=jabil&commit=Keres%E9s http://www.szabolcsjobs.hu/search/job?query=jabil&commit=Keres%C3%A9s http://www.hajdujobs.hu/search/job?query=jabil&commit=Keres%C3%A9s