Kovács Viktor , 8 évvel ezelőtt
Laci bácsi…Az Ember, akiről csak nagybetűvel lehet írni… A történet 2011-ben kezdődött, amikor a 2 éves kisfiamnál komoly betegséget diagnosztizáltak. Az orvostudomány a határait súrolta, amikor az egyik orvos-kutató unokatestvérem ajánlotta nekünk Őt. A gyermek a kezelések hatására nemcsak meggyógyult, de egyúttal egy nagyon jó barátra is szert tett. Amilyen türelemmel, odaadással kezelte Őt. Sajnos egy évvel ezelőtt újra jelentkezett a betegség, ezúttal még határozottabb támadással… Laci bácsi időt és energiát nem kímélve az első pillanattól mellettünk állt, ha arra volt szükség, vasárnap este a kórházban is meglátogatta, kezelte a gyermeket, hogy könnyítsen a szenvedésein. Ha pedig személyesen nem is tudott eljönni, telefonon keresztül, vagy távolról küldte az energiát a gyógyító érmén keresztül. Most ott tartunk, hogy a gyermek újra egészséges, vidám, és boldog. Köszönjük Laci bácsi az emberfeletti jóságod